Нерухомість у Львові

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 186187188189190 ... 285>
Повідомлення Додано: П'ят 23 чер, 2017 05:25

  greenozon написав:
  akurt написав:Це квартира 1 bed room - по нашому квартира з однією спальне


був я в ваших бедрумах за мільйон бакінських - картон картоном, перепрошую чути всі зойки ахи і охи через той картон

чи будете брехати що не так?:)


Оце ж з-за такого курча грубого неосвіченого нас і не пускали в Європу.
По-перше, я ніде не писав з яких саме матеріалів зроблено те чи інше житло.
Тому брешіть жінці, а не мені.

По-друге, так само як в Монголії будують хату із повсті - вона зветься юрта, як у Львові будують хату за польскими проектами з глиняної цегли, зовні накладують шар пінопласту, а потім штукатурять, а інколи - страшно сказати - будують з гидомирного пєнобетону, який злодії випилюють звичайною ножовккою по дереву і вночі заходять до хати, так і в США є своє бачення будинку - зазвичай будуть дерев'яні будинки - я підходив уважно розглядав:
це навіть не брус, каркас робиться із подвоєної дошки 100х30. Все це дуже ретельно і дуже часто скріпляється болтами та шурупами. Зовні та з середини - фанера або USB, утеплювач.
Дах зазвичай укритий бітумною черепицею - ну як і в нас...
Саме інтересне таке:
а) в середені простору між двома листами фанери ховають геть все на світі - всі дроти, всі труби і обігрівання, і водопостачання, і телефона і навіть труби для пилососа. Все сховано всередені. Доречі застосовують тільки МІДНІ труби.
б) зовні штукатурять так що здається, що будинок кам'яний і щей красиво фарбують, зазвичай в два кольори.
В більшості випадків - будинки одноповерхові... Тому будете чути тільки як ваш син-студент у підвалі дає нову формулу з фізики сусідський школярці...

Якщо це будинок 6-ти поверховий - дійсно чути, як зверху ходять сусіди... Так і в моїх квартирах у Львові - я чую геть коли до сусіда приходить сусідка... Хоча будинок - з червоної цегли, а перекриття - залізобетонні...

Що Вам не подобається? Монголи так будують, львів'ни так, а американці так. Як мудро говорив філософ Григорій Сковорода: "Каждый точит, кто как хочет, я точу, как я хочу!"
Ціна будинка за великим гатунком не залежить від того, з чього вн зроблений.
Це всюди так, і у Львові теж. Собівартість квадратного метра житла - 200 долярів, продається по 600 і вище, так що тепер?
Собівартість курки - 3 гривні, бо годовували вкраденою дертю, а продається по 65 гривень, так що?
Так і тут: я дивився в Seаttle 42-х поверховий хмарочос: точніше - ФУНДАМЕНТ, де він буде...
Продано на сьогодні - чисто по пам'яті - 90 відсотків. Найскоріше продалися маненьки квартирки - кавалєрки - по 500 000 доларів... а ось по 1 200 000 ще трохи є.... Але тільки трохи...
Все за Марксом... Ціну визначає РИНОК!!!! Азіати приходять реально з мішками грошей - і забирають зразу...
Старайтеся стати азіатом...
Чомусь мені здається, що саме у Вас, шановний грінозон - получиться...
Тим більше - я знаю гроші, ну не гроші, а оті копійки - ховаєте у російських банках....
Не є це добрим...
Адольф Шикльгрубер не узгодив би...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 23 чер, 2017 10:39

To Akurt

Все за Марксом... Ціну визначає РИНОК!!!! Азіати приходять реально з мішками грошей - і забирають зразу...
Старайтеся стати азіатом...
Чомусь мені здається, що саме у Вас, шановний грінозон - получиться...
Тим більше - я знаю гроші, ну не гроші, а оті копійки - ховаєте у російських банках....
Не є це добрим...
Адольф Шикльгрубер не узгодив би...[/quote]

Хайль :D
а азіати це хто? китаяси переважно?
експансія китайських чинуш із награбованим , і бізнесменів з заробленим на підробках :?: 8)
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 чер, 2017 20:56

Re: Нерухомість у Львові

...от як тут ОЖИВИЛАСЬ гілка!!! :D
.....а головне, що майже все - не по темі! :mrgreen:
...а чому ВСІ ранішше мовчали?.....-давайте писати про різні об"єкти(хто який моніторить)......про забудовників(хто що дізнався).....про ціни(як вони змінюються протягом певного часу).......про різні акції і знижки, які проводять забудовники..........і все таке інше....

....тема: "Нерухомість у Львові" - насправді ж, ДУЖЕ цікава!
.....а ви всі чомусь мовчите, як партизани..... :roll:
...активнішше, активнішше, львівське панство! :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 чер, 2017 05:41

Підтримую заклик...
А то вже втомився нападки на мене відбивати...

Про львівську нерухомість:
- будується так багато, що аж страшно...
- перспективний район - я так думаю - район Львівського центрального автовокзалу - гуляю там із собакою часто... Сам дивуюсь... Хмарочоси....
Це, якщо рухатися по Стрийській від центра, як раз повернути на Центральний автовокзал і проїіхати його далі... ну, метрів 500...
Майже паркова зона... Озеро у маленькому гаю за автовокзалом... та й стадіон недалеко...

- говорив із робітниками, зайнятими на будівництві НОВИХ будинків: заробітна платня НЕВЕЛИКА - як на мене - сказали мені робітники - 5 000 - 7 000 гривень на місяць. Вартовому платять дійсно мінімалку - 3 200 на місяць. На руки 2 600. Слідкує, щоб не крали.

- Крадуть... Не всі. Але там, де крадуть, то - все підряд... наші хлопці...

- говорив із приятелем - будується в лісі в Підрясному - сказав, наймає тих же робітників, що працюють на новобудовах - тягнуть крадене до нього все підряд (!!!). Тобто Долярчик, якщо не вдало купить щось - то нехай знає, що не все так погано: все, чого у нього не вистачає, пішло "у хороші руки". Тобто проста благодійність...

- у Малечковичах земельні ділянки ще рік тому були всього по 65 000 долярів за дільницю у 10 соток. Вже немає. Там продавалися готові будинки "під ключ" - але без внутрішніх оздоблювальних робіт - всього за 200 000 долярів. Один купив дуже поважний пан з Львівської податкової... ну, гарному кораблю - гарне і плавання...
Востаннє редагувалось akurt в Суб 24 чер, 2017 16:39, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 24 чер, 2017 06:09

- у лісі в Підрясному - майже на території Льова - можна купити готовий будинок з ділянкою - не повірите - за 90 000 долярів... без внутрішніх робот... Але будинки пристойні... Мені навіть сподобалися... І ліс поруч... Ялинки і все таке... Можна із дівчиною погуляти... В смислі погратися... Прошу не міняти третю букву на "б".
Востаннє редагувалось akurt в Суб 24 чер, 2017 16:40, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 24 чер, 2017 10:10

Re: Нерухомість у Львові

  akurt написав:Цитата від manko74:
Тобто, після описання такого "раю на землі", де все - по 2-8 доларів, при з/п студента - 8000 дол. - Ви розумієте, чому борг США 20 трлн. дол.?"
Що воно Вас, що сидить в країні - чесно скажемо жебраків та наполовину - дурненьких - так хвилює той борг?
Повірте: не зустічав ЖОДНОГО американця, якого б цей борг хоч якось хвилював.
То не той борг, що ви думаєте...
НЕМАЄ ніякого боргу, бо в людей немає ніяких грошей - навіть за парковку всі платять карткою кредитною, ГОТІВКИ немає ні в кого.
Якщо немає готівки - то який же борг?
Це в нас, нащасних українців - борги і борги, все комусь щось винні...

Оригінальне тлумачення: немає готівки - немає боргу. Банківським позичальникам розкажіть ( в т.ч. в США).
Чому це хвилює (не дуже хвилює, але є запитання) - бо якщо є в людини певна сума в $$, то людині логічно переживати, чи не стане вона завтра власником купки обезцінених папірців.
manko74
 
Повідомлень: 470
З нами з: 29.09.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 124 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 25 чер, 2017 12:46

  akurt написав:Підтримую заклик...
А то вже втомився нападки на мене відбивати...

Про львівську нерухомість:

- у Малечковичах земельні ділянки ще рік тому були всього по 65 000 долярів за дільницю у 10 соток. Вже немає. Там продавалися готові будинки "під ключ" - але без внутрішніх оздоблювальних робіт - всього за 200 000 долярів. Один купив дуже поважний пан з Львівської податкової... ну, гарному кораблю - гарне і плавання...



ну й ціни :shock:
божевілля якесь :shock:
200 сотні баків, в скільки ще тра вкласти у ту хату!?
а потім її утримувати?
хіба панам-злодюгам 8)
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 25 чер, 2017 12:49

  akurt написав:- у лісі в Підрясному - майже на території Льова - можна купити готовий будинок з ділянкою - не повірите - за 90 000 долярів... без внутрішніх робот... Але будинки пристойні... Мені навіть сподобалися... І ліс поруч... Ялинки і все таке... Можна із дівчиною погуляти... В смислі погратися... Прошу не міняти третю букву на "б".



дуже далеко, Рясне це вже якась дупа, а це ще далі :o

і враховуючи сьогоднішню криміногенні обставини і абсолютну непрацездатність і непридатність поліції - там реально страшно жити
відшиб, окремо стоячі будинки, злодюги залазять-катують поки усе не віддаш
скільки уже випадків за останні 2-3 роки
ніхто й не допоможе, собак потруять, двері-вікна - не перешкода, кричи-ніхто не почує, а почує, сам сховається подалі-моя хата скраю. :?
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 25 чер, 2017 13:24

@jump
написало чотко і поділу
а ггамериканський пан дивитисья на світ через ружеві вокуляри, не інакше як :)
:mrgreen:
greenozon
 
Повідомлень: 16193
З нами з: 01.06.14
Подякував: 426 раз.
Подякували: 1595 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Пон 26 чер, 2017 03:18

greenzoon не нервуйтеся так.
Краще вивчайте тенденції та розташвання НОРМАЛЬНОГО житла у Львові.
А то ось людям НАТЯКАЄШ, де є привабливі місця - а вони разказують про якесь пограбування.
Пограбувати Вас можуть і в центрі Львова, і не в центрі - он знайомий зайшов купити поличку в Епіцентр - витягли весь гаманець з документами, грошима та правами... Слава Богу зараз прїхав у Центр надання послуг МВС в районі Городоцької - за 200 гривень в ксу і за 30 хвилин нові отимав...

Тепер по "дупу": минаєте отель Ramada Lviv та їдите в напрямку Європи... Праворуч від Кільцевої дороги що? - Львів. Ліворуч що? - купа численна приватних будинів ціною в 150-200 тисяч долярів. Там іх тисячі - аж з вікна автівки видно, як всі в дупі живуть і трясуться від пограбування...
Що праворуч? Ага АЗС для бідних "ОККО", ресторан та готель "Львівске передмістя"... Теж тремтять небіжчики, бідні, як церковна миша...
Що там ліворуч? О, Японці завод побудували... Бідні япошки - в самій дупі...
Що там праворуч - о, ліс! Справжній ліс!!!
Ой, що там відразу за рестораном та готелем - ой, невже дорога, яка навіть вночі освітлюється новітніми лампами - оті, що коштують ДОРОГО, але дуже економні.... Ну, у Вас таких немає і не буде... А тут просто - в лісі...
Заїхали в ліс - боже - з траси здавалося, що дикий ліс: а тут будиночки: оцей коштує мільон, оцей- півтора, цей дешевенький - 200 тисяч, цей - 150...
Бідні і нещасні тільки живуть, в повній дупі...
- Газ є? - Є!
- Вода є? - Є!
- Каналізація є? -Є!
- Інтернет є? - Є!
- Автівки є? - Є! - по дві на родину.
Ну, повна дупа!
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 186187188189190 ... 285>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Ltava і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24796 16554636
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 10:19
Frant
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8871 6931159
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 08:07
BIGor
10012 6256383
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама