Нерухомість у Львові

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 274275276277278 ... 285>
Повідомлення Додано: Вів 23 січ, 2018 16:09

  akurt написав:Про романтичну любфф від V2 розкажете тому жебраку-Серьожі із забитого села, що гине.
У жінки ще й виявився рак щитовидної залози (це, доречі, на тему: село, чиста вода, молочко, корівка).


О боже, у будь-якому куті країни можна захворіти на оце страшне...
Жінці ще й 30ти нема ?
vladimir07
 
Повідомлень: 1864
З нами з: 30.01.14
Подякував: 58 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 23 січ, 2018 17:21

Re: Нерухомість у Львові

akurt писал(а):
Про романтичну любфф від V2 розкажете тому жебраку-Серьожі із забитого села, що гине.

Тут, мабуть, не романтична любов винувата, а сам жебрак-Серьожа із забитого села, як Ви його тут описали, сам винуватий що не правильно побудував своє житті (втратив/відмовився від гарної роботи і т.д.). Як то кажуть, кожен сам несе відповідальність за свої поступки у житті.
Просто ставити за окремий важливий пункт 4 це, імхо, пряма дорога до того щоб бути нещасливим.
Спостерігаю таке в близький і далеких сім'ях. Поваги до таких пристосуванців нема ні в сім'ї, ні в родині.
Для такий "розумників" тепер існує шлюбний контракт. Може, не дуже романтично, але чесно.
І щоб нас не заофтопили - нерухомість в контракті зазвичай зазначається, а саме, хто має право, а хто на "пташиних правах".
grape
 
Повідомлень: 346
З нами з: 02.05.11
Подякував: 111 раз.
Подякували: 28 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 23 січ, 2018 18:58

  grape написав:akurt писал(а):
Про романтичну любфф від V2 розкажете тому жебраку-Серьожі із забитого села, що гине.

Тут, мабуть, не романтична любов винувата, а сам жебрак-Серьожа із забитого села, як Ви його тут описали, сам винуватий що не правильно побудував своє житті (втратив/відмовився від гарної роботи і т.д.). Як то кажуть, кожен сам несе відповідальність за свої поступки у житті.
Просто ставити за окремий важливий пункт 4 це, імхо, пряма дорога до того щоб бути нещасливим.
Спостерігаю таке в близький і далеких сім'ях. Поваги до таких пристосуванців нема ні в сім'ї, ні в родині.
Для такий "розумників" тепер існує шлюбний контракт. Може, не дуже романтично, але чесно.
І щоб нас не заофтопили - нерухомість в контракті зазвичай зазначається, а саме, хто має право, а хто на "пташиних правах".

Саме так!
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 25 січ, 2018 20:54

  V2 написав:Шановний akurt!
Ви обирали дружину по ширині гаманця тестя? ;)

з.і. Долярчик може дослухатись до порад - і тоді на Вашій совісті буде зруйнована сім'я!


Долярчику вже пізно...

Мені не повезло: я вибирав жінку не по гаманцю, а по "любові".
Змушений був заробляти на родину... І робити висновки...
До речі, мені жінка від мене народила не одного хлопчика і не працює жодного дня...
Шкода, але майбутня пенсія їй не світить...
У Вас теж жінка не працює?
От і добре!
Але ж це були не наші часи... Шановні... Не наші часи...
А коли до жебркака повзе жебрачка... То біда...

P.S. Серьожа сьогодні отримав робочу візу в Польщу... Якраз пью коньяк "Бескиди", закусюю сиром Camambert і допомогаю йому із квитками на Варшаву...
О, Варшава! Я вперше її побачив у 1991 році... Пам'ятаю, що приїхав нічною електричкою з Катовиць (з Катовиць - о півночі вийшла) - думав вночі буду спати - але поляки такі кумедні - жирували у купе всю ніч - і пісні, і залицяння, і танці...
Виліз на Варшава Центральна вранці просто "ніякий"... Зайшов неподалік у Макдональдс - зняв із себе все і в умивальнику майже купався - поляки заходили і дивувалися...
А що робити, часи були важкі...
У Серьожі вдома сьогодні холодно: Серьожа зараз бреде собі за цигарками та дуже мерзнуть руки, мороз 19...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 25 січ, 2018 21:10

  vladimir07 написав:
  akurt написав:3. Не робити дурниць, наприклад таку, яку зробив позавчора Алтан Пакдиль, студент ліцею із Анталії: "...он нашел женское портмоне на сидении в салоне автобуса, когда ехал на автовокзал. Открыв его, он обнаружил евро и доллары на сумму, эквивалентную 10 тысячам лир (примітка моя: приблизно 3 000 $). Парень взял портмоне и пришел с ним в полицейский участок на автовокзале.
Как удалось выяснить сотрудникам полиции, портмоне со значительной суммой принадлежало супружеской паре из Узбекистана Елене и Парку Тен, которые остановились в отеле Linda Resort. В качестве благодарности туристы дали честному турецкому подростку 100 долларов.


Пане akurt,а скільки би Ви відвантажили на подяку студетові з того гаманця ?
А може у Туреччині існують якісь певні мірки подяки в такій ситуації, наприклад, все віддати, як визнання високої порядності та чесності людини ? :mrgreen:


Там просто живуть не генно модифіковані люде...

Картинка - бувальщина...

Від моєї квартири в Анталії до моря і пляжу - 20 хвилин йти вздовж алеї помаранчових дерев...
Іду, гуляю, дихаю... За плечима - рюкзак... там: рушник, три помаранча, аудіоплеєер... на плечі - складане крісло-шезлонг (коштує 30 лір)...
Ось і квіти, і пальми, і пляж... газон... зелений...
Робітник-турок підбирає на газонах у парку вздовж пляжу опале від пальми листя в мішок... Раптом у руках з'являється щось не зелене, а темно-червоне... Тому я й звернув увагу, підходячи до пляжку (звісно, безкоштовного).
Він те темно-червоне якось так швидко повісив на шматок кору пальми, що стирчала від стволу, і пішов далі збирати опале листя з зеленого газону із трояндами...
Якби так швидко й вдало робітник не повісив би те темно-червоне, я б не звернув уваги знов...
Але, оскільки за освітою я інженер-механік, мені стало інтересно, що і на що повісили...
Поставив біля самого моря крісло-щезлонг, рюкзак. Одів плавки, потягнувся, скупнувся (останній раз купався 3 грудня - вода була +21. повітря +26), пішов приймати прісний душ, та згадав про те темно-червоне на коричньовому... на фоні зеленого...
Підійшов: висить парсолька... складана... не з дешевих... Не Китай... здивувася трохи...
От Вам і робітник пляжу...

Ох, до 1 числа - тиждень... Хотілося б швидше... квартиранти грошиків дадуть...
Востаннє редагувалось akurt в Чет 25 січ, 2018 23:26, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 25 січ, 2018 21:25

  akurt написав:Але ж це були не наші часи... Шановні... Не наші часи...

:P
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Чет 25 січ, 2018 21:37, всього редагувалось 3 разів.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 січ, 2018 21:27

До речі, моя улюблена пісня!
Дякую!

До речі, пан Долярчик: частково цей фільм знімався зовсім не на Північному полюсі або у Сибіру - а в Кабардино-Балкарії...
Я як раз спеціально відвідував ті місця, де Віцин "ганівся за нареченою"... Насправді то - Кабардіно-Балкарія...
А глядач думає, що півнчіний океан...
Дурять людей... І дурили...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 25 січ, 2018 21:50

Побажання Сіроже!

  akurt написав:P.S. Серьожа сьогодні отримав робочу візу в Польщу...

Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 січ, 2018 23:17

....забагато дали!.......треба було просто....подякувати!)))

  akurt написав:Там просто живуть не генно модифіковані люде...
.
От Вам і робітник пляжу...

....думаю, що Вам трохи натякали не на це........а на те: "як(як саме) мали ВІДДЯЧИТИ оті люди, які загубили гаманця" :?: .......чи вони все правильно зробили, що дали з такої суми АЖ ЦІЛИХ 100 долярів!......- жир! ...жир вдячності! :mrgreen:
....не генно модифіковані?......ну-ну :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 січ, 2018 23:36

Ні, я ні на що не натякав...

КУРОРТНО-ЛЬВІВСЬКА АРИФМЕТИКА

25 січня 2017 року... Трускавець...
Йде невеликий сніг... Вдень мінус один... вночі було мінусі 7...
- На завтра обіцяють сонечко!, - каже нотаріус, ставлячи печатку на Договір купівлі-продажу 1-к квартири в Трускавці... Квартири, яку купують під курортне здавання в оренду...
- Так, на завтра обіцяють сонечко, - говорить продаван, підраховуючі останні з 25 000 готівкових долярів, які щойно отримав за квартиру...
- Казали до кінця місяця буде сонячно, - сказав покупан, уважно дивлячись на те, як нотаріус вправно ховає печатку до сейфа...

Бізнес-проект із купівлі пів здавання в оренду квартири в Трускаці для відпочиваючих почався...

(далі буде)
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 274275276277278 ... 285>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8872 6931291
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 13:13
cherchiltank
24797 16554916
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 13:10
cherchiltank
10012 6256464
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама