Зміни ринку житла інших країн

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Авторська тема користувача budivelnik. Форум Будівельник завжди правий на Finance.UA. Ринок будівництва і будівельних матеріалів, обговорення зміни цін на ринку житла. Аналітичні дані, прогнози і тенденції, вартість будівельних матеріалів.
  #<1 ... 345678>
Повідомлення Додано: Сер 25 бер, 2009 12:39

budivelnik написав:....
Отже в бундесі 1 квадрат сьогодні коштує 90000 / 75 кв = 1200 євро , люди отримують 1200 - 1700 отже 1 - 1,4 місячних зарплат за квадрат :D

....


Как-то интересно у вас получается :)
0,7 - 1 месячная зарплата за квадрат вообще то.
Andykh
 
 
Повідомлення Додано: Сер 25 бер, 2009 15:06

Как-то интересно у вас получается
0,7 - 1 месячная зарплата за квадрат вообще то


Провтикав :D , думав одне - написав інше :oops: Дякую що виправили , але суть залишається тою ж близько 1 зарплати = 1 метр :D

МЫ ЖИВЕМ В УКРАИНЕ СООТВЕТСТВЕННО З/П, ДОХОДЫ И ВПОСЛЕДСТВИИ КВ.МЕТРЫ БУДУТ ОЦЕНИВАТЬСЯ В ГРИВНУ. НАША ЭКОНОМИКА ГРИВНЕВАЯ!!!
По поводу, что жилье дешевле 600$ стоить не будет вызывает только смех, смотрел ТВ-5 Запоржский канал показывали квартиры по цене 4500грн/кв.метр (никаких привязок к у.е.), по нынешнему курсу уже дешевле, а если курс будет 15?


Економіка штука інерційна , причому різні процеси мають різну швидкість зміни інерційності. Для прикладу :
1 Зміна курсй валют - за 6 місяців (липень - грудень ) змінилися від 4,65 до 9,70 , за слідуючі 3 (січень - березень ) - від 9,70 до 8,30 :D
2 Зміна вартості житла в гривнях - за цих же 9 місяців практично не змінилась , а якщо і змінилась то не більше ніж на 10 % :D . що підтверджує Вашу тезу про гривневу економіку
3 Те що на сьогодні квадрат в Запоріжжі продають по 4500 говорить тільки про те що збудовані ці метри були в період курсу доллара 5 ( отже по тому курсу це було 900 ) , після того як закінчаться квартири збудовані по цьому курсу , Ви отримаєте ріст гривневої ціни :D . Просто згадайте і порівняйте періоди коли курс у нас був 1,40грн- 1$, 3,20 грн- 1$ , 5,00 грн- 1$ , і порівняйте з гривневими цінами на житло в тих же періодах :D . Вплив вартості енергоносіїв які ми купуємо виключно за СКВ при зміні курсу автоматично піднімає гривневі ціни , просто швидкість підняття для різних товарних груп - різна
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27429
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 25 бер, 2009 15:11

budivelnik написав:Спробую відповідати в зворотньому порядку

Квартира моя 75 кв.м. в хорошем райòне.....
Если бы я захотела свою кв. в Нюрнберге продать, думаю
тысяч 90 евро взяла бы довольно быстро....
Зарплаты рабочих вообще сильно отличаются по регионам и
отраслям. Думаю, большинство получают 1500-1700? нетто.
Начинающие без стажа может быть евро 1200-1300? нетто


Отже в бундесі 1 квадрат сьогодні коштує 90000 / 75 кв = 1200 євро , люди отримують 1200 - 1700 отже 1 - 1,4 місячних зарплат за квадрат :D Я прогнозував що будівельник повинен отримувати близько 1 зарплати за квадрат при вартості квадрата 600 $ :D ( аж соромно за професію :wink: )

Каким образом в провинции жильё может стоить ~400- 500 $/кв.м, а в Киеве не может ? У вас там размер квадрата другой ? =) Про 3-5 квадратов в месяц на одного рабочего, может проблема в том, что эти люди не умеют/хотят работать ? Почему в некоторых странах строителям удаёться удерживать стоимость в пределах 300, а у Вас нет ? Либо вы никнудыший руководитель, либо у Вас работают лентяи


По перше в мене в провінції :D 600-700 $ , а от чому в Вас в Києві не може , так може це Ви виноваті а не я :)
Насправді дійсно не може і для цього є море причин
1 Розмір Києва ( у Львові з Сихова на Рясне - максимально віддалені по діагоналі точки - 20 км ) в Києві думаю з 60 буде :?: А возити тяжкою технікою матеріали по Вашим пробкам в добру копієчку стане
2 Підтримка інфраструктури - задоволення не з дешевих , чи Ви думаєте що "космонавт" на свої гроші метро+ мости + об"їзну + стадіон + євро2012 будує :?:
3 Ціна будинку дуже сильно залежить від розміщення , а зручних місць не так вже й багато , тому і будуються конструктивно складні і автоматично дорогі будинки ( тільки я Вас дуже прошу не треба мене переконувати що будівництво квадратного метру одноповерхового будинку для себе коштує дорожче ніж квадрат в 15 - поверхівці збудований буд організацією :evil: )
4 Термін будівництва багатоповерхівки на роки (2-5) більший ніж будівництво приватного будиночка , швидкість обороту грошей становить нехай 1 оберт в 3 роки . при відсотковій ставці в гривнях 18 % х 3 роки = 54 % , що в кінці приводить до того що вартість обслуговування кредиту становить 20 % від кінцевої вартості метру
5 Швидкість будівництва - я можу спокійно будувати і 10 квадратів в місяць на людину , але це досягається :
-або в панельних конструкціях ,
-або за рахунок погіршення якості ( невиконання технологічних норм ) ,
-або за рахунок додаткової механізації , що автоматично здорожчить будівництво :(
Який з цих варіантів Вам більше подобається :?:
6 Назвіть будь ласка країни де середня заробітна плата по країні становить 200-300 $ і при цьому житло продається по 300 :? , бажано щоб вони знаходиль в порівняльному з нами кліматичному поясі. В африці в не сезон дощів можна жити і в гамаку , який незрівнянно дешевший від нашого камяного будиночка :D
7 Я б Вам порекомендував не ображати людей 8)


Я думаю как последствие нынешнего кризиса строительная отрасль нормализуется до 15-20% дохода и дай бог на этом остановиться. "Лучшие"
финансовые показатели отрасли позади. По поводу строителей трудяг, - да у этих людей тяжёлая робота, да им нужно платить. Но это как правило люди без высшего образования, специальной подготовки и по логике вещей они не должны зарабатывать как к примеру врачи, инженеры. Создать строителя-трудягу, ну я думаю за 3 месяца можно выучить ровно плитку класть или кирпич любого выпускника ПТУ.
Хотя Украина страна контрастов, возможно после возобновления кредитования маргинальная масса побежит за "халявной" недвижкой, тем самым вернёт цены на круги своя. Тут можно только гадать.

"Я б Вам порекомендував не ображати людей" хм, я не старался вас обидеть, я лишь выражал сомнения относительно умения людей делать своё дело качественно. Мне кажется в любом здоровом бизнесе лучше иметь большой объем производства, нежели завышенные цены на товар. Именно по этому строительный бизнес Украины лопнул как мыльный пузырь. К сожалению, наше государство решило даже его немного поддержать, видимо много лоббистов отрасли среди чинушек. Вам же, я могу пожелать успехов, побольше заказов и реального качественного рынка.
MgDuke
 
 
Повідомлення Додано: Сер 25 бер, 2009 16:33

budivelnik написав:
Отже в бундесі 1 квадрат сьогодні коштує 90000 / 75 кв = 1200 євро , люди отримують 1200 - 1700 отже 1 - 1,4 місячних зарплат за квадрат :D Я прогнозував що будівельник повинен отримувати близько 1 зарплати за квадрат при вартості квадрата 600 $ :D ( аж соромно за професію :wink: )



Ви, шановний земляче, прив"язуєте вартість житла до середнього доходу людини. Але не враховуєте доступність іпотеки. Нікому не секрет , що майже вся нерухомість в цивілізованому світі купляється в кредит. Бо мало хто може витягнути десятки/сотні тисяч євро з кишені і заплатити за квартиру чи дім. Тому навіть якщо і спостерігається аналогія між Україною і Німеччиною в співвідношенні вартості метра до середньої зарплати, то аж ніяк не можна порівняти іпотечні умови між цими державами. В них пару відсотків (в євро), в нас і за 40 % (в гривні) зараз ніхто не дає. Тай як би давали, хто би взяв.
Тому визначальним є питання доступного іпотечного кредитування. Не буде іпотеки - не буде продаж.

Ви хочете будувати за дешеві кредити. Але не думаєте, що без дешевої іпотеки ніхто Ваше збудоване не купить.
bermooood
 
 
Повідомлення Додано: Сер 25 бер, 2009 18:53

А я вообще против ипотеки. Деб*льнaя вещь это. Кому надо квартира он лучше несколько лет повкалывает и купит себе. У кого понты и желание в отпуск три раза в год ездить и машину себе иметь до покупки квартиры, тот не заслужил значит квартиру.
В общем где-то так. А ипотека для нашего стада баранов - это зло.
Crazy_heead
 
 
Повідомлення Додано: Сер 25 бер, 2009 19:27

Тому навіть якщо і спостерігається аналогія між Україною і Німеччиною в співвідношенні вартості метра до середньої зарплати, то аж ніяк не можна порівняти іпотечні умови між цими державами. В них пару відсотків (в євро), в нас і за 40 % (в гривні) зараз ніхто не дає. Тай як би давали, хто би взяв.
Тому визначальним є питання доступного іпотечного кредитування. Не буде іпотеки - не буде продаж.

Ви хочете будувати за дешеві кредити. Але не думаєте, що без дешевої іпотеки ніхто Ваше збудоване не купить. .


Щоб збудувати житло мені також потрібні кошти , які потім каменем лягають на вартість метра :( . Ще раз нагадаю - будинок будують мінімум рік і поки він не збудований - це набір бетонних і цегляних каменюк , які не зважаючи на свою вартість понижують вартість землі на якій знаходяться :D . Тільки після закінчення будівництва будинок стає товаром який має вартість :!:
От і виходить що для того щоб заплатити працівнику 1000 грн я повинен заплатити в бюджети різних рівнів 352 грн ( пенсійний ) + 150 грн ( прибутковий ) + 300 (ПДВ ) + 3000 грн ( вартість буд матеріалів ) = 4800 а тепер увага :!: :!: :!:
Нехай будуємо три роки , гроші беремо в банках на весь наступний рік в рівних частках по 1600 грн під 20 % річних
1 рік 1600 х 1,2 = 1920 грн
2 рік (1920 + 1600 ) х 1,2 =3024 грн
3 рік (3024 + 1600) х 1,2 =5549 грн
Тепер по спадаючій розкладаємо хто скільки отримав з ци 5549 грн
1 Буд матеріали - --------------3000 грн------ 3000 / 5549 = 51 %
2 Заробітна плата - ------------1000 грн-------1000 / 5549 = 18 %
3 Податки --------------------------800 грн -------800 / 5549 = 14 %
4 Банківські % -- 5549-4800 = 749 грн -------749 / 5549 = 13 %

Для того щоб понизити вартість житла всі пропонують опустити зарплату будівельникам :( , і чомусь ніхто не бачить що вклад податків і банків не набагато менший :D

Розрахунок спрощено - наближений і не претендує на супер - точність :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27429
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 26 бер, 2009 14:31

budivelnik написав:
Тому навіть якщо і спостерігається аналогія між Україною і Німеччиною в співвідношенні вартості метра до середньої зарплати, то аж ніяк не можна порівняти іпотечні умови між цими державами. В них пару відсотків (в євро), в нас і за 40 % (в гривні) зараз ніхто не дає. Тай як би давали, хто би взяв.
Тому визначальним є питання доступного іпотечного кредитування. Не буде іпотеки - не буде продаж.

Ви хочете будувати за дешеві кредити. Але не думаєте, що без дешевої іпотеки ніхто Ваше збудоване не купить. .


Щоб збудувати житло мені також потрібні кошти , які потім каменем лягають на вартість метра :( . Ще раз нагадаю - будинок будують мінімум рік і поки він не збудований - це набір бетонних і цегляних каменюк , які не зважаючи на свою вартість понижують вартість землі на якій знаходяться :D . Тільки після закінчення будівництва будинок стає товаром який має вартість :!:
От і виходить що для того щоб заплатити працівнику 1000 грн я повинен заплатити в бюджети різних рівнів 352 грн ( пенсійний ) + 150 грн ( прибутковий ) + 300 (ПДВ ) + 3000 грн ( вартість буд матеріалів ) = 4800 а тепер увага :!: :!: :!:
Нехай будуємо три роки , гроші беремо в банках на весь наступний рік в рівних частках по 1600 грн під 20 % річних
1 рік 1600 х 1,2 = 1920 грн
2 рік (1920 + 1600 ) х 1,2 =3024 грн
3 рік (3024 + 1600) х 1,2 =5549 грн
Тепер по спадаючій розкладаємо хто скільки отримав з ци 5549 грн
1 Буд матеріали - --------------3000 грн------ 3000 / 5549 = 51 %
2 Заробітна плата - ------------1000 грн-------1000 / 5549 = 18 %
3 Податки --------------------------800 грн -------800 / 5549 = 14 %
4 Банківські % -- 5549-4800 = 749 грн -------749 / 5549 = 13 %

Для того щоб понизити вартість житла всі пропонують опустити зарплату будівельникам :( , і чомусь ніхто не бачить що вклад податків і банків не набагато менший :D

Розрахунок спрощено - наближений і не претендує на супер - точність :D


Прочитав у Вашому магазині. Здана новобудова в Івано-Франківську. блаблабла. 300 доларів за м кв. Яким чином?
bermooood
 
 
Повідомлення Додано: Чет 26 бер, 2009 14:33

Lila написав:
Crazy_heead написав:А я вообще против ипотеки. Деб*льнaя вещь это. Кому надо квартира он лучше несколько лет повкалывает и купит себе. У кого понты и желание в отпуск три раза в год ездить и машину себе иметь до покупки квартиры, тот не заслужил значит квартиру.
В общем где-то так. А ипотека для нашего стада баранов - это зло.



Не кожен може за декілька років відкласти на квартиру. З другого боку, не треба прирівнювати нашу обдіраловку до іпотечних умов і відсотків в нормальних країнах. Там відсотки майже не відчутні, тобто вони спідрозмірні з виплатою тіла кредиту.. А не так як у нас.. на початок .місячний платіж за кредит - 100 уо, місячні відсотки - 400 уо.
bermooood
 
 
  #<1 ... 345678>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератор: Ірина_

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
134 85311
Переглянути останнє повідомлення
Суб 30 чер, 2012 10:51
budivelnik
Міфи на ринку нерухомості 1 ... 6, 7, 8
budivelnik » Чет 18 лют, 2010 20:41
74 56094
Переглянути останнє повідомлення
Сер 13 чер, 2012 22:22
budivelnik
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама