Что лучше: квартира или частный дом?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<12345 ... 94>
Повідомлення Додано: Чет 03 гру, 2009 12:20

Я скажу так- що то звичайно на смак і напевне на вік. Я живу в даний час в квартирі будні в заміському будинку вихідні. Єдине що мене тримає це те що дитина ходить в школу. Нажаль там де будинок - школа мене не влаштовує. Тому як тільки питання освіти дитини зніметься я однозначно переселюсь в будинок. А розмови про те що утримання будинку вимагає набагато більших грошей ніж квартира - можливо трішки, але переваги які мені особисто дає життя у власному заміському будинку для мене надагато більші ніж життя в мурашнику.
chuk_72
 
Повідомлень: 87
З нами з: 08.10.09
Подякував: 7 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 гру, 2009 12:21

chuk_72 написав:Таке враження що власний будинок то тільки додаткові витрати - а що заважає будуватись там де є і центральна каналізація (хоча й септик то теж не настільки дорогий варіант)
Опалення - вже писав що перевірено воно економніше ніж оплачувати отоплення не завжди якісне і не в той час коли тобі хочеться 3-х кімнатної квартири. Так само з гарячою водою.
А питання про дах, прорив труб і т.д. - мені здається недоречне - бо якщо зробити якісно то на Ваше життя точно вистачить.
Доїзд - так звичайно можливо для Києва то проблема, але для обласних центрів - майже у всіх думаю не буде займати більше часу ніж похід в гараж+проїзд по місту.


Это мне напоминает иллюзии человека, покупающего дорогой и качественный автомобиль и полагающего, что крепости и надежности деталей хватит "на його життя". А потом оказывается, что надо проходить ТО, машина требует самое дорогое топливо и жрет его как не в себя, и через год начинают то двери скрипеть, то лампы в фарах перегорать, - и их приходится чинить, менять и за все это платить. Иллюзии всегда настолько далеки от реальности...В том то и дело, что все вопросы, которые кажутся Вам "недоречными" оказываются вполне материальными на деле. И вопреки всей "логике" трубы лопаются, водопроводные колодцы заливают грунтовые воды, а крышу, даже новую, приходится ремонтировать. И если не крышу, то что-нибудь другое.

Про строительство "возле центральной канализации" - будем считать, что это Вы пошутили :P
Sallivan
 
 
Повідомлення Додано: Чет 03 гру, 2009 12:30

Выкупайте частные дома пачками !!!! Будет тока дорожать ! Быстрее, а то заканчиваются,

Особисто я погано розумію таких як Укрналогі .
Хіба стояло питання ціни :?: Чи хтось піднімав питання доцільності інвестицій в заміські будинки :?: Питання було інше . Що краще :?:
1 Квадратний метр заміського житла дешевший від кв м квартири , в той самий час Вин авряд чи знайдете будиночок з нормальними умовами проживання і площею менше 150 кв метрів
2 Відсутність розвинутої інфраструктури
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27429
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 03 гру, 2009 12:34

Да не, квартиры однозначно рулят... а еще лучше коммуналки с алкашами.... люблю я это дело... ))
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4989
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 гру, 2009 12:34

Ні якраз не шуткував я не про центральну каналізацію ні про все інше. Якщо ви прочитаєте пост трішки раніше за Ваш то побачите що я маю досвід таки. Якщо задатись питанням знайти те місце де тобі було б і зручно і хотілося б жити то воно вирішується (по крайній мірі як тут кажуть в провінції :D ). І знову ж таки з власного досвіду - утримання не настільки дорожче ніж квартира в місті - а переваг для мене особисто достатньо щоб таки жити у власному будинку а не в квартирі. На даний час плану. будівництво ще одного будинку так сказати собі на старість - невеличкого (до 100 кв.м) для двох літніх людей без зоряних замашок досить. І впевнений що замість того щоб купити ще одну квартиру в місті - краще побудувати за ті ж гроші такий будиночок. А на рахунок місця будівництва - "докладиваю" як кажуть в армії - земельна ділянка 15 соток з асфальованим підїздом, газ по вулиці, електрика теж, центральна каналізація, водогін , їзди до обласного центру вранці перевірено 15 хвилин - мені особисто обійшлась в 500 вічнозелених і на суму 3-х кімнатної квартири в тому ж таки обласному центрі нині в районі 80 000 вічнозелених я таки побудую будинок :)
chuk_72
 
Повідомлень: 87
З нами з: 08.10.09
Подякував: 7 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 гру, 2009 12:41

У меня есть дача (дом с землей за городом), где я отдыхаю от города. Но для постоянного проживания я его считаю непригодным (в связи с удаленностью), но разницу между квартирой и домом я очень хорошо ощущаю.Sallivan
BGT consulting
 
 
Повідомлення Додано: Чет 03 гру, 2009 12:43

:P
Востаннє редагувалось Sallivan в Чет 04 лют, 2010 14:39, всього редагувалось 1 раз.
Sallivan
 
 
Повідомлення Додано: Чет 03 гру, 2009 12:45

Я і не вів мову про дачний варіант. І наголошував що то дійсно питання смаку особисто кожного. Але не погоджусь що утримання будинку і утримання квартири відрізняються в рази.
chuk_72
 
Повідомлень: 87
З нами з: 08.10.09
Подякував: 7 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 гру, 2009 12:47

Sallivan написав:Сразу видно, что на форуме в основном рассуждает народ, понятия не имеющий в реале, что такое частный дом. Да, природа и гараж - это прекрасно. Однако, в отличие от квартиры в частном доме нет жэков и прочих контор, которые все делают за жильца. Частный дом - это бесконечный труд и бесконечные капиталовложения.

Вижу, Вы - в теме. Если можно, продолжим обсуждение.

1. Дом, даже в 100-150 квадратов надо отапливать. Посчитайте. Плюс нагрев горяечй воды - газ или электричество, прибавляйте.

Отопление дома и квартиры (предположительно одного метража и одним и тем же способом) - по деньгам одинаково или все-таки дом дороже?

2. Дом надо убирать - убирать 300 квадратов реально можно замахаться

С этим понятно

3. Все коммуникации - водопроводные трубы, канализация и т.п. становится вашей зоной ответственности, а они прорывают (особенно, зимой), засоряются (и их надо чистить) и т.д.
4. То же самое - крыша, которая течет, фасад, который надо обновлять, заборы, которые надо ставить, а потом ремонтировать

Что-то в последнее время это все стало нашей зоной ответственности и в многоквартирном доме (разве что, кроме забора). Или я чего-то не знаю?

5. Откачать канализацию раз в 2-3 года - это Вы шутите, наверное?:-) Если планируете не только в туалет ходить (сорри), а еще и мыться, то каждые шесть месяцев готовьтесь к визиту коллекторов. И на сегодня - это не копейки. И будет только дорожать :)

Неужели дороже, чем централизованный водоотвод, за который ежемесячно начисляется плата в многоквартирном доме?

6. "Вирити ставочок" - это вообще отпад...

Это для зажиточных пенсионеров. Нам неинтересно...

7. И плюс всякие "мелочи" в виде сада-огорода. Деревья требуют постоянного ухода, чистки, обпилки, лечения болезней. Огород - это вообще отдельная песня, все в курсах. Травой газонной все засеете? А ее надо стричь и бесконечно поливать. Да, и готовьтесь к огромному количеству инвентаря, который никогда не понадобится Вам в квартире, - например, газонокосилка, бензопила, компостеры для утилизации той же листвы, многометровые шланги, опрыскиватели и т.п.

А это для незажиточных пенсионеров. Ведь надо же чем-то заниматься на пенсии, чтобы не умереть со скуки.

И это я не к тому, что частный дом - плохо. Вовсе нет. Только прежде чем решаться на такой серьезный шаг, необходимо справиться с эмоциями а ля "банька и гараж" и здраво подойти к вопросу. И заранее подготовиться к тому, что помимо самой стройки, которая есть деньги и огромный труд, Вам в последствии придется значительную часть своих доходов тратить не на поездки в Египет и на Бали, не на шубы жене и более дорогой автомобиль себе, а на дом. Причем постоянно.

Неужели свой дом - только расходы? А "доходы" от "непокупки" овощей-фруктов на рынке (в супермаркете)? А экономия на консервации и зимних ценах на эти же овощи-фрукты?

Мне кажется, наоборот, в случае ожидаемого снижения доходов и увеличения свободного времени (пенсия), дом - самое оно.

Где я ошиблась?
Pupil
 
 
Повідомлення Додано: Чет 03 гру, 2009 12:53

:P
Востаннє редагувалось Sallivan в Чет 04 лют, 2010 14:39, всього редагувалось 1 раз.
Sallivan
 
 
  #<12345 ... 94>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 10014
Переглянути останнє повідомлення
Сер 18 січ, 2023 14:03
kopiovadiana
20 19152
Переглянути останнє повідомлення
Суб 26 лис, 2022 23:26
Мизантрóп
39 12709
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 жов, 2021 16:43
proftpd66
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама