Ідеї: портфель

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок цінних паперів, аналітика фондового ринку, покупка і продаж акцій, котирування і дивіденди, а також акції-неліквіди. Інтернет-трейдинг на фондовій біржі і брокерські послуги.
  #<1 ... 89101112 ... 2556>

Що буде далі з акціями "Укрнафти", "Мотор Січ"…?

Ідеї: портфель 1.8 5 52
Інвесторам дадуть фігу
56%
29
Акціонерам компенсують по ринку
15%
8
Віддадуть акції після закінчення війни
19%
10
Віддадуть назад через пару років
10%
5
Всього голосів : 52
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2024 08:00

UX

Шановні клієнти,

Хотіли б повідомити вас про поточну ситуацію з нашими ліцензіями:

5 червня в результаті розгляду НКЦПФР справи про правопорушення в частині невідповідності структури власності, щодо Біржі було прийнято постанову про накладання санкції у вигляді анулювання ліцензій. Постанова набуде чинності через 30 календарних днів з дня її прийняття.

Рішення НКЦПФР про анулювання ліцензій є безпідставним і незаконним, та викликане поки незрозумілою заангажованістю. Ми вже вживаємо заходів для оскарження його в судовому порядку, захищаючи права та інтереси Біржі, її акціонерів, клієнтів та партнерів.

Біржа продовжує працювати у штатному режимі, ситуація контрольована та наразі ніяк не впливає на якість наших послуг та безперервність діяльності Біржі.
Дякуємо вам за розуміння та підтримку.
Будемо тримати вас в курсі подальших подій та робити все можливе для якнайшвидшого вирішення цієї ситуації.
reestr
 
Повідомлень: 1051
З нами з: 10.08.10
Подякував: 25 раз.
Подякували: 381 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 10 чер, 2024 16:27

Наступна ПФТС?
greenozon
 
Повідомлень: 16775
З нами з: 01.06.14
Подякував: 587 раз.
Подякували: 1764 раз.
 
Профіль
 
1
3
1
7
Повідомлення Додано: Пон 10 чер, 2024 15:51

Re: Ідеї: портфель

аплодирую комиссии стоя!
добили фондовый рынок
Олежан
 
Повідомлень: 1476
З нами з: 01.12.20
Подякував: 26 раз.
Подякували: 144 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 07 чер, 2024 11:03

"Українську біржу" позбавили ліцензії

de Montaigne
Аватар користувача
 
Повідомлень: 236
З нами з: 01.01.15
Подякував: 56 раз.
Подякували: 61 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 тра, 2024 14:07

user412

так судові виконавці зараз нічого не можуть вдіяти - "велика" дяка пану шмигалю... завдяки данілову акції списали, завдяки шмигалю борг з укрнафти не можна отримати, кожен відпрацював як зміг
DmitryZP
 
Повідомлень: 4587
З нами з: 04.11.11
Подякував: 19 раз.
Подякували: 836 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 тра, 2024 13:19

  DmitryZP написав:
  gaydamacha написав:Люди вже відсуджують у Укрнафти свою частину прибутку за 2021 рік :roll:
https://reyestr.court.gov.ua/Review/118817909


ех... вміють же люди... в один позов додати все одразу. Цікаво чи буде апеляція - бо всі попередні апеляції Укрнафта вже програла, по інших справах

я мудохався окремо за 2018, окремо за 2020 - по кожній справі ще була апеляція... конкретно

А повідкривати виконавчі провадження та щось зрушити в плані стягування грошей вдалося?
user412
 
Повідомлень: 630
З нами з: 21.10.10
Подякував: 255 раз.
Подякували: 174 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 30 тра, 2024 10:39

  gaydamacha написав:Люди вже відсуджують у Укрнафти свою частину прибутку за 2021 рік :roll:
https://reyestr.court.gov.ua/Review/118817909


ех... вміють же люди... в один позов додати все одразу. Цікаво чи буде апеляція - бо всі попередні апеляції Укрнафта вже програла, по інших справах

я мудохався окремо за 2018, окремо за 2020 - по кожній справі ще була апеляція... конкретно
DmitryZP
 
Повідомлень: 4587
З нами з: 04.11.11
Подякував: 19 раз.
Подякували: 836 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Чет 30 тра, 2024 09:56

user412 Не бачив у реєстрі більше нікого. Думаю це безперспективно
gaydamacha
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34
З нами з: 28.10.15
Подякував: 6 раз.
Подякували: 16 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 29 тра, 2024 15:26

  gaydamacha написав:Люди вже відсуджують у Укрнафти свою частину прибутку за 2021 рік :roll:
https://reyestr.court.gov.ua/Review/118817909

Дякую! Цікаво
Чи немає інформації, хтось ще крім кіпрських конторок Коломойського намагається оскаржити відчуження акцій Укрнафти?
user412
 
Повідомлень: 630
З нами з: 21.10.10
Подякував: 255 раз.
Подякували: 174 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 29 тра, 2024 10:57

Люди вже відсуджують у Укрнафти свою частину прибутку за 2021 рік :roll:
https://reyestr.court.gov.ua/Review/118817909
gaydamacha
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34
З нами з: 28.10.15
Подякував: 6 раз.
Подякували: 16 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 89101112 ... 2556>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
166 249565
Переглянути останнє повідомлення
Нед 31 гру, 2017 11:59
4884707
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама