Стратегии

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок цінних паперів, аналітика фондового ринку, покупка і продаж акцій, котирування і дивіденди, а також акції-неліквіди. Інтернет-трейдинг на фондовій біржі і брокерські послуги.
  #<1 ... 34567 ... 11>
Повідомлення Додано: Вів 16 сер, 2011 12:40

  San написав:mandelbrot
SVGZ vs KVBZ?

могу Вам предложить шорт Стаханова против лонга Крюковки? :)
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 16 сер, 2011 14:31

  San написав:
  San написав:mandelbrot
SVGZ vs KVBZ?

могу Вам предложить шорт Стаханова против лонга Крюковки? :)


Згоден, шорт Стаханова проти лонг Крюківського я б узяв. Якби тільки вони були більш ліквідними. А то так виходить: ризик береш на себе, а гроші будуть на тобі заробляти інші (спред, конртагенти по РЕПО).

http://i56.tinypic.com/2igcf7r.png

Сигнал дуже потужний, тому якщо СВГЗ уже є в портфелі, гарний час поміняти на КВБЗ. У моєму його немає, тому я тут пас.

По Моторсічі проти СВГЗ перспектив на даний момент не бачу взагалі.
mandelbrot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 421
З нами з: 14.09.10
Подякував: 53 раз.
Подякували: 159 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 16 сер, 2011 14:56

я то прочел :) просто писать нечего. замена лонгов - согласен. Все же считаю Мотор предпочтительнее СВГЗ. Но как всегда - проблема стоимости шортов. Потому разве что как замену. На счет спреда. Если спред огромный - становитесь на оффер в СВГЗ и ждите, пока сорвут, как только забрали - чтобы не зависеть от напр.рынка дальнейшего снимаете оффер в др.бумаге. В Моторе спред узкий, там снять оффер не проблема. Потому начинать надо с продажи неликвида, при этом отслеживать движение второй бумаги и если что двигать оффер в неликвиде под движение в ликвидной. Тогда на спреде не теряете. Один раз - он за Вас, второй раз - против (если с КВБЗ).
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 16 сер, 2011 15:37

  San написав:я то прочел :) просто писать нечего.

А, ок, просто думав ви самі зараз граєтеся з цією парою.

  San написав:замена лонгов - согласен. Все же считаю Мотор предпочтительнее СВГЗ. Но как всегда - проблема стоимости шортов. Потому разве что как замену. На счет спреда. Если спред огромный - становитесь на оффер в СВГЗ и ждите, пока сорвут, как только забрали - чтобы не зависеть от напр.рынка дальнейшего снимаете оффер в др.бумаге. В Моторе спред узкий, там снять оффер не проблема. Потому начинать надо с продажи неликвида, при этом отслеживать движение второй бумаги и если что двигать оффер в неликвиде под движение в ликвидной. Тогда на спреде не теряете. Один раз - он за Вас, второй раз - против (если с КВБЗ).

Так, якщо з Мотором, то без проблем. Але якщо обидві ноги трейду неліквід, то або платиш спред, або отримуєш exposure. Не хочеться ні того, ні того. :wink:
mandelbrot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 421
З нами з: 14.09.10
Подякував: 53 раз.
Подякували: 159 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2011 14:05

Re: Стратегии

Да всі ІМХО стратегії потрібно зводити до простого, спрощувати наскільки це можливо. І це не тільки фонди стосується. Непамятаю хто сказав... здається Наполеон - складні військові плани в бою недіють :)) Все геніальне просте.

Наприклад взяти активи які ніколи не можуть коштувати 0 (товари, метали ітп), просто виловлювати 30-50% обвали і відкупати драбинкою малими лотами, щоб впіймати дно (що дуже важливо для психіки) і рано чи пізно ти будеш в прибутку. Сигналів дуже мало, зато ймовірність 99% + можна не мозолити очі на монітор днями. А якщо взяти часовий горизонт років 10, то цією простою, простіше нікуди стратегією більше заробиш ніж тисячею стохастиків на моніторі :)
Le}{us
Аватар користувача
 
Повідомлень: 544
З нами з: 20.11.08
Подякував: 6 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 сер, 2011 14:21

Re: Стратегии

Le}{us: згоден, чим простіше тим краще. Але позбутися впливу ринкового напрямку на свої трейди не так просто, тому й треба вигадувати щось хитріше. Бо сидіти в лонзі (чи тим більше в шорті) на всі гроші не хочеться, принаймні не завжди. От я зараз, наприклад, в лонгах плюс трохи кеша, але планую розбавляти свої лонги шортами десь після 2500 по UX (або коли видно буде що ми сидітимемо в коридорі/падатимо й надалі).

ps Стаханов радує, гарно пішов униз.
mandelbrot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 421
З нами з: 14.09.10
Подякував: 53 раз.
Подякували: 159 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 сер, 2011 14:36

  mandelbrot написав:ps Стаханов радує, гарно пішов униз.

угу, я так Вас убеждал, что сам поверил в идею. :wink:
Участвуете? Где момент, когда будете закрывать позиции? как узнать об этом? попадание в диапазон 0.0-0.5 на графике выше? Я не помню, объясняли ли Вы , как строили график? (а прочитал на 1-й стр., секрет успеха ;) )
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 сер, 2011 13:42

  San написав:
  mandelbrot написав:ps Стаханов радує, гарно пішов униз.

угу, я так Вас убеждал, что сам поверил в идею. :wink:
Участвуете? Где момент, когда будете закрывать позиции? как узнать об этом? попадание в диапазон 0.0-0.5 на графике выше? Я не помню, объясняли ли Вы , как строили график? (а прочитал на 1-й стр., секрет успеха ;) )


Ні, я участі в цій парі не беру, бо як писав вище, для мене це неліквід. (І, чесно кажучи, не шкодую навіть на даний момент - ІМХО зараз не час збирати копієчки перед ходом бульдозера, можливостей стільки що не вистачає на всі часу. :wink: )

З приводу тривалості знаходження в цій позиції, по моїм підрахункам основний рух (60%) вже пройдено, далі risk-return помітно гірший. А що ваш ФА каже?
mandelbrot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 421
З нами з: 14.09.10
Подякував: 53 раз.
Подякували: 159 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 сер, 2011 13:49

  mandelbrot написав:
  San написав:
  mandelbrot написав:ps Стаханов радує, гарно пішов униз.

угу, я так Вас убеждал, что сам поверил в идею. :wink:
Участвуете? Где момент, когда будете закрывать позиции? как узнать об этом? попадание в диапазон 0.0-0.5 на графике выше? Я не помню, объясняли ли Вы , как строили график? (а прочитал на 1-й стр., секрет успеха ;) )


Ні, я участі в цій парі не беру, бо як писав вище, для мене це неліквід. (І, чесно кажучи, не шкодую навіть на даний момент - ІМХО зараз не час збирати копієчки перед ходом бульдозера, можливостей стільки що не вистачає на всі часу. :wink: )

З приводу тривалості знаходження в цій позиції, по моїм підрахункам основний рух (60%) вже пройдено, далі risk-return помітно гірший. А що ваш ФА каже?

где-то тоже самое. Неэффективность закончена. Остальная инфа будет позже :)
А можно поподробнее о возможностях, на которые время не хватает?
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 сер, 2011 16:50

5% контанго за 20 дней до экспирации. Вы еще не там?
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 34567 ... 11>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
16 7305
Переглянути останнє повідомлення
Вів 28 лют, 2017 12:09
Nikolos
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама