ФІДОБАНК (у стадії ліквідації)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<1 ... 678910 ... 2146>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

ФІДОБАНК (у стадії ліквідації) 3.3 5 276
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
21%
59
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
10%
27
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
15%
41
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
26%
71
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
28%
78
Всього голосів : 276
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2009 15:04

Re: СЕБ

Nykytos написав:
Natashenka написав:Уже в тичении 3-х недель не проходит не одна платежка.
Счет открыт на юридическое лицо. :evil:
quote]
Дивно що ви пишете про це зараз, а не почали писати три тижні назад. Пишіть ваші данні в ЛС(назва, рахунок) переадресую для вирішення вашої проблеми. Хоча мені здається проблеми тут не має, а є звичайне обливання брудом.
Платежі ходять день в день.


Счет открыт в центральном отделении Киева, к кому можно обратится для решения проблемы с отправкой платежей.
Требуется ТОЛЬКО личная встреча. Помочь можем?
Sergiys2009
 
Повідомлень: 647
З нами з: 15.01.09
Подякував: 42 раз.
Подякували: 17 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2009 16:03

Re: СЕБ

Sergiys2009 написав:
Nykytos написав:
Natashenka написав:Уже в тичении 3-х недель не проходит не одна платежка.
Счет открыт на юридическое лицо. :evil:
quote]
Дивно що ви пишете про це зараз, а не почали писати три тижні назад. Пишіть ваші данні в ЛС(назва, рахунок) переадресую для вирішення вашої проблеми. Хоча мені здається проблеми тут не має, а є звичайне обливання брудом.
Платежі ходять день в день.


Счет открыт в центральном отделении Киева, к кому можно обратится для решения проблемы с отправкой платежей.
Требуется ТОЛЬКО личная встреча. Помочь можем?

Я ж написав, пишіть ваші дані в ЛС(номер рахунку, назву юр.особи) + опис проблеми. Постараюсь організувати вам "Личную встречу", але мені треба зрозуміти в чому проблема і хто вам потрібен. Пишіть
Nykytos
 
 
Повідомлення Додано: Чет 09 кві, 2009 13:32

Скажите, как обстоят дела в СЕБе сейчас? Отдают ли депо вовремя как раньше?
Я свой продлила на 3 мес. и стараюсь не переживать :) и периодически отслеживать ситуацию.
Natashenka
 
 
Повідомлення Додано: Чет 09 кві, 2009 15:19

Natashenka написав:Скажите, как обстоят дела в СЕБе сейчас? Отдают ли депо вовремя как раньше?
Я свой продлила на 3 мес. и стараюсь не переживать :) и периодически отслеживать ситуацию.

По закінченні строку депозиту віддають без проблем. Не переживайте, причин немає.
Nykytos
 
 
Повідомлення Додано: Вів 14 кві, 2009 23:07

гроші лежали на "себ-свободі", без проблем зняла частину внеску - обслуговування зайняло менше 10 хвилин. супер!!! :D
midnight
Аватар користувача
 
Повідомлень: 199
З нами з: 24.03.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 14 кві, 2009 23:29

[quote="midnight"]гроші лежали на "себ-свободі", без проблем зняла частину внеску - обслуговування зайняло менше 10 хвилин. супер!!! :D[/quote

аналогічно.СЕБу респект!!! :D
serg83
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 17 кві, 2009 07:58

Nykytos
Имею текущий счет (карточный) в СЕБ Банке. Счет в евро. И так как банкоматы на Украине, к сожалению, евро не выдают, то приходится частенько снимать наличку в банке. При открытии счета меня клятвенно уверяли, что проблем со снятием наличности нет и быть не может - достаточно только за день или два уведомить банк о своем желании и сумме, чтобы могли заблаговременно приготовить. На этом и порешили. Вот только "день-два" последний раз заняли все пять рабочих дней - заказал в пятницу, а получил только в следующую пятницу. Естессно, что банк оправдывается отсутствием наличных - мол чуть ли не из самого стольного града Киева привезли специально для меня. Хотя сумма небольшая - пять тысяч всего.
Ежели не трудно, расскажите о правилах работы с такими клиентами как я - у меня текущий счет, и я предупреждал заранее, что буду постоянно снимать деньги. Почему банк не может создать небольшой запас наличности, чтобы не создавать таких неудобств? Все же ждать неделю свои деньги - это черезчур. Тем более для такого солидного банка.
Жду ваших комментариев. :roll:
Синантроп
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 17 кві, 2009 11:13

Синантроп написав:Nykytos
Ежели не трудно, расскажите о правилах работы с такими клиентами как я - у меня текущий счет, и я предупреждал заранее, что буду постоянно снимать деньги. Почему банк не может создать небольшой запас наличности, чтобы не создавать таких неудобств? Все же ждать неделю свои деньги - это черезчур. Тем более для такого солидного банка.
Жду ваших комментариев. :roll:

В вашому випадку можу тільки вибачитись .
Можливо дійсно в вашому регіоні не було змоги купити готівку, можливо підвела інкасація, можливо у вашому випадку зіграли інші фатори .
Nykytos
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 17 кві, 2009 11:25

Nykytos написав:
Синантроп написав:Nykytos
Ежели не трудно, расскажите о правилах работы с такими клиентами как я - у меня текущий счет, и я предупреждал заранее, что буду постоянно снимать деньги. Почему банк не может создать небольшой запас наличности, чтобы не создавать таких неудобств? Все же ждать неделю свои деньги - это черезчур. Тем более для такого солидного банка.
Жду ваших комментариев. :roll:

В вашому випадку можу тільки вибачитись .
Можливо дійсно в вашому регіоні не було змоги купити готівку, можливо підвела інкасація, можливо у вашому випадку зіграли інші фатори .


Предложите клиенту денежную компенсацию.Ему наверное это понравится больше чем извинения.
Aiwa
 
Повідомлень: 183
З нами з: 08.07.08
Подякував: 31 раз.
Подякували: 18 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 кві, 2009 17:13

Nykytos
Благодарю за ответ!
Смотрите ЛС.
Синантроп
 
 
  #<1 ... 678910 ... 2146>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
NEOBANK (у стадії ліквідації) 1 ... 51, 52, 53
Ірина_ » Вів 05 жов, 2021 13:16
526 122724
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 гру, 2023 22:07
Папа
382 227804
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 вер, 2023 19:39
Howl
МР Банк (Сбербанк) - режим ліквідації 1 ... 662, 663, 664
Anonymous » П'ят 19 гру, 2008 17:13
6634 1412289
Переглянути останнє повідомлення
Сер 30 бер, 2022 18:21
sens
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама