Страхування життя "Лайф" ваші поради..застереження...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про страхування: медичне страхування, страхування майна і ризиків, автострахування КАСКО та ОСЦПВ.
  #123>
Повідомлення Додано: Суб 26 бер, 2011 23:56

Страхування життя "Лайф" ваші поради..застереження...

СК "ПЗУ УКРАЇНА" наполегливо рекламує свої послуги в довготривалому страхуванні. Особисто для себе,аналізуючи стан Пенсійного фонду на сьогоднішній день,задумалась над доцільністю та перспективою такого недешевого заощадженню коштів.Цікава думка та особистий досвід власників таких страхових полюсів,або тих,хто у роздумах,
ВІ-РУСЯ
 
 
Повідомлення Додано: Пон 28 бер, 2011 12:11

ВІ-РУСЯ Граве Украина самая надежная страховая компания с иностранным капиталлом
him1
 
 
Повідомлення Додано: Вів 29 бер, 2011 15:30

А по мне лично "ПЗУ Украина" самая надёжная страховая компания с иностранным капиталом.
ZZrjhmZ@yandex.ua
 
 
Повідомлення Додано: Сер 30 бер, 2011 09:49

Как по мне, так все лайфовые компании надежны.
Aian Pride
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 кві, 2011 12:56

Лайфовые компании это и есть решение пенсионного вопроса. Я доверил своё финансовое будущее компании Grawe. Я долго думал, но всё же абсолютно очевидно, что компания достойная.
Makar848
 
 
Повідомлення Додано: Пон 04 кві, 2011 17:13

ВІ-РУСЯ
Все зависит от Ваших целей и возраста. Если Вы хотите застраховать свою жизнь и трудоспособность или являетесь кормильцем в семье , то следует обратить внимание на программы предлагаемые СК. Если хотите накопить средства на пенсию , присмотритесь к другим инструментам (НПФ и инвестиционные фонды).
"Лучше быть приблизительно правым, чем точно неправым"
svlasenko
 
Повідомлень: 15
З нами з: 22.06.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 кві, 2011 11:36

соглашусь с постом выше..

СК с накопиловом - это для трудящихся, желающих и накопить и получить защиту. А НПФ - это чистая пенсия. + НПФ дает выше % по инвест доходу, но не дает защиты от НС и различных заболеваний.

СК с иностранным капиталом, желательно 100%, с иностранным перестрахованием и другими правильно оформленными вещами - это достаточно надежно и стабильно. И при выборе между такими компаниями остается только смотреть на разницу в продуктах, условиях, минимальных платежах и т.д.
+ к надежности - практически все приличные зарубежные брендовые СК после подписании договора с приличными С.Суммами по рискам - берут договор и отдают на перестрахование с 2-5 дневным кеш-колом от перестраховщика.

Так что выбирать Вам есть из чего... (я даже не буду перечислять компании, так как это приведет к войне за клиента в этой теме)
astelit
 
 
Повідомлення Додано: Пон 02 тра, 2011 07:09

him1
ВІ-РУСЯ Граве Украина самая надежная страховая компания с иностранным капиталлом

Всі іноземні компанії, що займаються накопичуальним страхування життя (пенсійним забезпечення) є надійними, і в першу чершу програми таких компаній несуть захист клієнту!
І таких компаній достатня кількість в Україні:
Alico
grawe
Fidem Life(Fortis)
Юпітер Vienna Insurance Group (доречі ТОП-1 в 7 країнах Європи, Абсолютний лідер страхового ринку Австрії, Албанії, Болгарії, Грузії, Румунії, Словацькій та Чеській республіках. Працює на території 23 країн Центральної та Східної Європи;)
Uniqa
Ecco

Якщо говорити про рекомендації, які я можу дати, то поліс (договір страхування) оформляючи на 20 років, внески краще робити помісячні або поквартальні, і щоб сума річного внеску складала 6-8% від суми річної(і не більше)!
Всі компанії пропонуюсь майже один той самий продукт, який відрізняється лише нюансами. Окрім ризиків дожиття до завершення дії договору і смерті потрібно брати ще й опцію звільнення (від внесків якщо станеш інвалідом 1-ї групи) і виплату по інвалідності 1-2-ї групи, травматичне ушкодження теж не завадить(виплата по травмам), і якщо людині поза 45 років, та й опцію критичні захворювання буде доречною(виплату за інфаркт, інсульт, рак та інші хвороби що ведуть до смерті)
Рекомендував би ознайомитись, до прикладу, з такою програмою fidem.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=185&Itemid=125&lang=uk

Ще можна було б пару цитат привести, але якось іншим разом.
ВалентинХ
 
 
Повідомлення Додано: Пон 27 чер, 2011 15:00

  him1 написав:ВІ-РУСЯ Граве Украина самая надежная страховая компания с иностранным капиталлом


читайте ЗАКОН УКРАЇНИ "Про страхування" который четко гласит:
Розділ I.Стаття 2. Страховиками визнаються фінансові установи, які створені у формі акціонерних, повних, командитних товариств або товариств з додатковою відповідальністю згідно з Законом України "Про господарські товариства" з урахуванням особливостей, передбачених цим Законом, а також одержали у встановленому порядку ліцензію на здійснення страхової діяльності. Учасників страховика повинно бути не менше трьох. Страхова діяльність в Україні здійснюється виключно страховиками - резидентами України.
Стаття 15. Посередницька діяльність на території України з укладання договорів страхування з іноземними страховиками не допускається, крім договорів перестрахування з дотриманням вимог статті 30 цього Закону.

Отсюда Вывод - покупая накопительную пенсионную страховку в компании напимер "ХХХ" которая в Европе 200 лет с таким названием Вы на самом деле покупаете страховку в Украинской компании "ХХХ-Украина" которая несет ответственность исключительно своими украинскими активами. В случае банкротства и тп Европейская "материнская компания ХХХ" не несет никакой финансовой ответственности. Иностранный капитал - это просто маркетинговый пиар. Выводы делайте сами.
Любовь Викторовна
 
 
Повідомлення Додано: Чет 07 лип, 2011 20:20

  Aian Pride написав:Как по мне, так все лайфовые компании надежны.

А потім спробуйте їм довести, що конкретно ваш випадок - страховий. Мабуть що досі Ви з ними не стикалися в подібних ситуаціях.
Tarasov2
 
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 33214
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 гру, 2019 17:43
Kasey00
11 32863
Переглянути останнє повідомлення
Вів 28 тра, 2019 17:13
e-maskolena
59 45853
Переглянути останнє повідомлення
Сер 23 січ, 2019 11:30
dima_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама