Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 77327733773477357736 ... 7943>
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 09:37

  detroytred написав:В мене про труби хоч тільки сьогодні і тільки кожне друге (і дійсно доречне -- особливо про Харків, Діканьовку), а у вас в мій бік майже всі повідомлення і майже завжди на особистості.
Щось особисте?

Здрасьте, приехали. Я каждый раз, не стесняясь, говорю что вы мне не нравитесь. А вы каждый раз этому так удивляетесь, будто слышите это впервые ) прям 25тысячное удивление опять )))
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4880
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 09:40

  detroytred написав:
  Hotab написав:Є можливість бити , і є можливість досягти результату - різні речі.

Про результат партнери і експерти вказували. Без сумнівів та припущень.

Як і про Київ за 3 дні

А вы каждый раз этому так удивляетесь, будто слышите это впервые ) прям 25тысячное


Мне пожалуйста столько же раз как я нравлюсь :D
Hotab
 
Повідомлень: 12136
З нами з: 15.02.09
Подякував: 359 раз.
Подякували: 2221 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 09:43

Нам тут просто цікаво))

  stm написав:Я каждый раз, не стесняясь, говорю
А можна нам трошки інформації підкинути? :wink:
Близькі Ваші родичі - в ЗСУ? :wink:

А то тут одна жіночка так патріотично розпинається, але свого чоловіка на фронт не пускає. Тримає його в теплому місці :mrgreen:
Востаннє редагувалось Успіх в Чет 18 кві, 2024 09:45, всього редагувалось 1 раз.
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6308
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 905 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 09:45

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  stm написав:Я как бы понимаю что никаких додаткових умов с нашей стороны быть не должно, голый зад - это ярко. И почему вы так против доп.защиты ядерным зонтиком? )))

З чого ви взяли, що рпв=голий зад? Ви теж можете порівняти нашу армію в 2015 і 2019. Коли краще виробляти зброю і будувати фортифікацію - коли щоденно прилітає чи ні? Відповідь очевидна.
Якщо у Зе залишилась хоч крапля розуму, він підримає олімпійське перемир'я після підписання Байденом довгоочікуванного закона про допомогу України.
Наша ядерна зброя - це наше гарантоване знищення, а не запобіжник окупації. Як тільки ми її застосуємо, нам прилетить в сто крат більше.
lapay
 
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 09:46

Бетон

А чего вы так занервничали, засуетились? Вам этот месяц что-то поможет?
Перед смертью не надышишься


Какая смерть? Я немерен жить вечно, пока все по плану.
Какой еще месяц? През будет до след.выборов. Когда бы они ни были. Если идиоты не подыграют кацапам и не устроят майдан. Но тогда бицепсов будет мало, чувак. У многих в руках будет от монтировки до огнестрела.
Востаннє редагувалось Hotab в Чет 18 кві, 2024 09:47, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
 
Повідомлень: 12136
З нами з: 15.02.09
Подякував: 359 раз.
Подякували: 2221 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 09:47

Напад росії і білорусі на Україну

  whois2010 написав:4 млрд дол США - саме такий обсяг коштів на закупівлю озброєння витратив Уряд, в умовах коли бракувало обіцяних партнерами снарядів і зброї. І це має негативні наслідки для бюджету. - міністр фінансів Марченко
Якщо закупівля зброї для зелених це - негативні наслідки, то що б було позитивним для бюджету? Малята, а на що б по-вашому мали витратити ці кошти?
- на зелемарафон
- на асфальтування в шість слоїв
- на золоті пательні в бомбосховища
- на премії держпосадовцям з десятків наглядових рад
- ваш варіант


Из-за промедления Запада с помощью Украинские власти не смогли разворовать $4 млрд из госбюджета. Это имеет негативные последствия, — министр финансов Марченко
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16603
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 911 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 09:54

  Vadim_ написав:
  Ukrainian написав:
  lapay написав:Бачте, як вийшло - ми зарано раділи пожежам на їхніх НПЗ, а виявилось, що в нас теж є по чому бити, а ракет для ППО обмаль.
Ще на початку війни писав, що кацапи завжди повертаються сильнішими. Зараз повторно лізуть в Роботино і Харківську область, якщо захоплять знову, то полізуть на правий берег і в Київську. Вони можуть програти і відступити, але коли в них палає в тилу, як було в двадцятому столітті, дві революції на початку століття і одна в кінці.
Зараз вони сильні, значно сильніши за нас, ми їх не переможемо на полі бою. А от втратити ще окуповані території і частину суверінітету можемо, якщо і далі вперто і тупо будемо відмовлятись від рпв.
Скільки чекає кнр, щоб повернути Тайвань, скільки чекав Азейбарджан, щоб повернути Карабах, після підписаного рпв? Причому не просто чекали, а активно готувались і готуються, переозброюються власним коштом, а не клянчать зброю у партнерів.
Це єдино можливий рецепт Перемоги - підписання рпв і активна підготовка до реваншу у слушний час.

Рпв 2015 року нагадати чим закінчився ?

РПВ - то кацапське іпсо , насправді їм потрібен час перегрупуватися і накопичити зброї

А нам час не потрібен, ми такі потужні, шо капець, завтра перемога.
Schmit
 
Повідомлень: 4309
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 10:05

  detroytred написав:
  Дюрі-бачі написав:
  detroytred написав:президент, як верат по трубах, носиться по всьому західному світу, підписуючи з країнами заходу *нікчемні*, в тому числі і по гарантіям, паперці про безпеку.

ПреЗЕдент, на мою думку, справді хоче добра і перемоги України, але абсолютно не знає як це зробити, а команда користується цим...
ИМХО потрібно не ПреЗЕдента міняти, я тих, хто пише йому сценарії, наприклад Єрмака.

Джонсон -- ми могли відвернути напад (реальним попередженням рашки).
По суті Захід може і припинити агресію рашки зараз...
Але.

Президент вже!!! відкритим текстом, наприклад, про санкції -- можете...
Про Патріоти тощо -- можете...
Це з дипломатичного ...

flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34893
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 10:07

  Hotab написав:Мне пожалуйста столько же раз как я нравлюсь :D

Красавчик, о вашей скромности и любви к подаркам ходят легенды )))
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4880
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 10:11

  stm написав:
  detroytred написав:В мене про труби хоч тільки сьогодні і тільки кожне друге (і дійсно доречне -- особливо про Харків, Діканьовку), а у вас в мій бік майже всі повідомлення і майже завжди на особистості.
Щось особисте?

Здрасьте, приехали. Я каждый раз, не стесняясь, говорю что вы мне не нравитесь. А вы каждый раз этому так удивляетесь, будто слышите это впервые ) прям 25тысячное удивление опять )))

Здрасті, від'їхали.
Те, що хтось комусь не подобається або подобається -- це очевидно по "доброзичливості" у спілкуванні. Це кепочевидність.
Якою злоупотрєбляєтє на гілці ви більш за всіх. Оцими кепочевидностями, як інструментом входу від питань.

Мова була про навіщо зайве! на особистості переходите при обговоренні питань теми?
Подобається чи не подобається форумчанин не є підставою для цього.
Востаннє редагувалось detroytred в Чет 18 кві, 2024 10:11, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Повідомлень: 28325
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 77327733773477357736 ... 7943>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27974
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 189167
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 623260
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама