Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 77637764776577667767 ... 7966>
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 16:02

  Бетон написав:Я всего лишь отрезал палец до середины. Я ещё ого го😅

Ключевое пока что. Самоуничтожение опасно запускать )
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4883
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 16:05

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Правда, что в мрео творится лютый треш? До мордобоя с 5 утра очереди?

Не существует таких законов, которые заставят украинцев. Выкрутятся из любой задницы
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2597
З нами з: 17.12.22
Подякував: 87 раз.
Подякували: 193 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 16:10

Бетон
Правда, что в мрео творится лютый треш? До мордобоя с 5 утра очереди?

Переоформлення авто через дію 1000 грн,зі збереження номера авто. Поштові послуги з пересилки техпаспорта у суму входять. Не виходячи з хати,
Тільки сенс? Права то тю-тю))
Hotab
 
Повідомлень: 12174
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2226 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 16:10

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Вже не раз писав, що для рпв не треба розмовляти з урусами. РПВ можна встановити в міжнародному форматі, а потім, вже потім, про щось домовлятись чи не домовлятись з кацапами.
Про що домовились дві Кореї - ні про що, вони навіть не визнають одне одного в повній мірі. 80 років рпв є? Є!
Що ще треба - реалізації мирного плана Зеленського? Так це вже без партнерів, своїми силами, коли Раша буде розвалюватись. Така реальність.
lapay
 
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 16:15

  The_Rebel написав:
  buratinyo написав:
Не забудьте, что речь идет о США, не ведших ни разу войн на своей территории. А значит в плане избегания разрастания войн они кое что да и понимают. Логично? Думаю, да.

Задержка в предоставлении помощи нам с января 2024 года возможна в том числе по причине желания доказать недоверчивой части американского общества, что кремлевский гопник ведет себя как классический преступник, которому жертва по слабости уже отдала и кошелек, и ключи от дачи и от одной из своих машин. Теперь недоверчивая часть общества избирателей из США после бомбежек Харькова и Чернигова, недавнего уничтожения на 83% украинских теплоцентралей и станций различного типа морально созрела на ужимание в своих житейских потребностях и расширения своего военного присутствия в отдаленном еще конфликте, но приближающемуся постепенно к границам ЕС и США.

Давайте оценим вероятность принятия положительного решения о поставках военной помощи нам из США в субботу 20 апреля 2024 года. Я очень оптимистично оцениваю ее как 62%.

А Перл-Харбор - це чиї території? Чи Гаваї це не один зі штатів США? Та і до того було багато воєн на території США, коли ще там промишляли англійці з французами. Ну і з Канадою та Мексикою були сутички на початках незалежності. А далі звичайно, що ці 2 сусіда весь час були слабшими за США, тому і не рипалися. Ну а потім після 1945 хто осмілиться напасти на найбільшу ядерну державу? І то, гібридні війни були, як от 11 вересня. Щодо допомоги - вона буде продовжуватися довго, раз США ввязалися, то нема сенсу втрачати попередні "інвестиції". Головне - отримати нарешті цю найближчу допомогу, яка дозволить протриматися до закінчення їх виборів. А далі вже не буде сенсу спекулювати, принаймні до початку наступних виборів

Перевіряйте свої доводи хоч трішечки перед тим, як їх публікувати. :? :)

В 1908 году порт Пёрл-Харбор, ещё с конца XIX века игравший роль международного, стал базой ВМС США. Нападение японской авиации на эту базу 7 декабря 1941 года привело США к вступлению во Вторую мировую войну. 21 августа 1959 года «Территория Гавайи» получила статус штата США, 50-го по счёту.

11 сентября - терракт, за ним последовала война не на территории США.

Но самое интересное сейчас в другом. Перед важнейшим для ВСУ заседанием Конгресса в США по вопросам военной помощи предположительно хотелось нового крупнейшего результата или успеха типа "крейсер москва". И он получен!!! Красиво так и с огнями упал кремлевский стратегический бомбардировщик Ту-22 и еще с какими-то буквами. Очень надеюсь, что разбился он реально, а не с помощью левой картинки, созданной благодаря компьютерной программе руками украинских ІТ специалистов.

Честно говоря, я не верю еще. Надо все перепроверить аккуратно. Ведь результат если кто-то не понимает до сих пор, фактически превзошел успех "крейсера москва".

Могу в связи с такой новостью изменить вероятность принятия в США завтра положительного решения о предоставлении военной помощи нам с 62% до 64%.
buratinyo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1664
З нами з: 28.04.16
Подякував: 2900 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 16:18

18-24міс і додому!(отакий закон хотіли всі!)

  alex lem написав:А чого ж ви папіри за доглядом ,,любої хворої тещі,, тоді не робили? Інакше з ЗСУ якщо руку-ногу не одірвало не вийти. Хотіли більше місяців по 100к отримувати, сидячі в ЗСУ в інтернеті? Чи гадали що Батьківщина вас не кине і зробить дембель? Товариш чогось думав що після 18 місяців служби його відпустять на дембель. Я й тоді впевнений був що ніхрена не буде так.
Так, саме це я і думав.
Думав до останнього.
І теж думав про тих 18міс.
А вже про 24міс. - вже не вірив!

А з премією було зрозуміло, що поріжуть.
Тож 100К премія була останній раз в мене за січень 2023р(ще як під Бахмутом був) а далі 7міс. по 30К, а потім - "вільне плавання"🤦

п.с.
І я думав, що приймуть закон про 36міс, хоч мене це зовсім НЕ влаштовувало, про що я тут неодноразово писав!
(хоч я ще до Нового року почав думати про план Б)
А є-па нати, навіть, і таке!!! Навіть 36міс. - запороли!🤦🤦🏻🤦‍♂️🤮🤮🤮
Востаннє редагувалось Успіх в П'ят 19 кві, 2024 16:19, всього редагувалось 2 разів.
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6308
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 905 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 16:19

lapay
А ти сам читав оті умови РПВ ? Ти ж їх не читав

А там, по суті - віддайте нам 4 області, віддайте нам Харьків, зупинятись ми не будемо

Ти саме цього хочешь ? скажи вже прямо
І не потрібно прикриватись людьми або країною

Ніякого РПВ не буде, вони хочуть капітуляції України.
Але і тоді знищення людей та країни НЕ ПРИПИНИТЬСЯ !
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9590
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 16:27

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  холява написав:Як що часто писати про РПВ то все здійсниться .

Причому неминуче, на крайняк короткого визнають неадекватним, і його підпише жирний.
Хто найвпливовіша людина України 2023, та що на обкладинці 2022 журналу Тайм? Ноу, виявляється містер Єрмак, а Найвеличнішого навіть в сотні немає, там тільки адекватні.
lapay
 
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 16:29

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Hotab написав:Тільки сенс? Права то тю-тю))

Гарна спроба, але ні))
від поліції та тцк все рівно як тікати на авто (чи з правами чи без)
Letusrock
 
Повідомлень: 1307
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 17:04

  Hotab написав:Як робили це при вакцинації, хоча на словах «я ні за що в своє тіло оту експериментальну жижу».

Оце точне порівняння

Бо я знаю одиниці тих, хто навіть звільнився, щоб не робити щеплення

А інші "я не буду робити щеплення", бігли в пункти щеплення з такою швидкістю, що пил стояв стовбуром, навіть якщо по роботі їм нічим не загрожувала відсутність щеплення
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9590
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
  #<1 ... 77637764776577667767 ... 7966>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 28535
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 190093
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 624623
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама