Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 77667767776877697770 ... 7959>
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 18:14

  d44 написав:ага :D во Франції проїздний на місяць без обмежень 56 євро і освіта безкоштовна в університетах

продовжимо про Францію - інтернет коштує понад 100Є на місяць, вартість житла кратно вища за Україну.
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4913
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1187 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 18:26

Re: Напад росії і білорусі на Україну

У меня один ТГ. ОДИН и то для тревоги куда ракеты летят. Называется реальная Украина. Всё.
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.12.22
Подякував: 86 раз.
Подякували: 193 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 18:28

🔴Ухилянтам Печерська НЕ СХОВАТИСЬ.

Печерська РДА на прохання військкомату розіслала всім керівникам ОСББ, ЖБК та ОСН району зібрати списки військовозобовʼязаних у будинках.

Всю інформацію про чоловіків буде передано до Печерського ТЦК.



Шось я не зрозумів, а як же разрекламована система що з усіх усюд збирає сама данні і ніюито ще восени на 99% їх зібрала і передала в тцк?!
Xenon
 
Повідомлень: 4499
З нами з: 25.02.09
Подякував: 76 раз.
Подякували: 323 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 18:32

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Shaman написав:схема така ж, як й в нас - найбільша частина - податок на доходи. так, його утримує роботодавець, але платить працівник.
Тільки от оцінюється однакова робота в Україні та Європі по різному
d44
 
Повідомлень: 301
З нами з: 07.03.14
Подякував: 4 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 18:35

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  budivelnik написав:Таким чином
Практично у всіх розвинутих країнах рівень податкового навантаження коливається від 35 до 42% ...від СТВОРЕНОГО
Ви як оцінюєте СТВОРЕНЕ, для робітника та для податкової? Як у Франції?
d44
 
Повідомлень: 301
З нами з: 07.03.14
Подякував: 4 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 18:38

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Xenon написав:Шось я не зрозумів, а як же разрекламована система що з усіх усюд збирає сама данні і ніюито ще восени на 99% їх зібрала і передала в тцк?!


цікаво навіть якщо існують якісь дані в якійсь базі. Хто конкретно в конкретному районному ТЦК буде витягувати ці дані і формувати та надсилати повістки? Є підозра що це просто нікому робити, і вся надія на рандомні бусики та якісь паперові списки

я знаю декілька людей приблизно 40 років що служили різними десантниками та ракетчиками то їм ще навіть повістки небуло за 2 роки, хоча місце проживання вони зі школи не міняли. Бардак одним словом
Letusrock
 
Повідомлень: 1307
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 18:42

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Letusrock написав:А як на рахунок того, що умовний Назар зі Львова може приїхати у Францію/Австрію/Чехію/Словаччину, здобути безкоштовну вищу освіту заплативши 0 податків і на другий день після випуску поїхати працювати і платити податки в якийсь Кувейт?
Ніяк. Більш того. Є заклади освіти де дають сугубо професійну освіту (вища школа), там платно . У Франції є система, коли ти навчаєшся та парцюєш за фахом по якому в тебе навчання. Роботодавець тобі платить зарплату та оплачує твоє навчання. І ти нічого йому не винен потім. У тебе контракт тільки на час навчання.
d44
 
Повідомлень: 301
З нами з: 07.03.14
Подякував: 4 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 18:44

Наталію Гуменюк таки звільнили з посади речниці Сил оборони півдня. Медійна спільнота вибухнула схвальними відгуками, а сама Гуменюк прокоментувала ситуацію філософськи.


Чому журналісти виступили проти Гуменюк
Так, 16 квітня низка медійників закликала керівництво ЗСУ і Міноборони звільнити речницю Сил оборони півдня Наталію Гуменюк. Відповідну заяву надіслали, зокрема, на адресу головкома ЗСУ Олександра Сирського, міністра оборони Рустема Умєрова та начальника Генштабу ЗСУ Анатолія Баргилевича і опублікували її на "Детектор.media".

Журналісти зазначають, що українці і світ бачать, як українські військові захищають Часів Яр і як його руйнують росіяни, як українські військові тримають Куп’янськ та села навколо, а росіяни намагаються їх знищити. Але мало уваги надається не менш руйнівним атакам РФ на Херсон і Берислав.

"Чому ж журналістам "цікавіше" висвітлювати бої за ті міста, а не події на Херсонщині? Бо на сході немає Наталі Гуменюк, а на півдні є. Ми бачимо обличчя захисників Донеччини, Луганщини, Харківщини, Запоріжжя, але не бачимо облич захисників Херсонщини. На Херсонщині ми бачимо лише пані Гуменюк", – йдеться у заяві.

Медійники зізнаються, що фіксувати воєнні злочини Росії пресі вдавалось здебільшого за умови обходу обмежень, встановлених в зоні підпорядкування Гуменюк, а не за її сприяння. Найбільш кричущим випадком медійники називають заборону в'їзду до Херсонщини, до підтоплених міст і сіл в день підриву Каховської ГЕС.
prodigy
 
Повідомлень: 11025
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3242 раз.
Подякували: 3297 раз.
 
Профіль
1
3
1
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 19:15

  prodigy написав:
Наталію Гуменюк таки звільнили з посади речниці Сил оборони півдня. Медійна спільнота вибухнула схвальними відгуками, а сама Гуменюк прокоментувала ситуацію філософськи.


Чому журналісти виступили проти Гуменюк
Так, 16 квітня низка медійників закликала керівництво ЗСУ і Міноборони звільнити речницю Сил оборони півдня Наталію Гуменюк. Відповідну заяву надіслали, зокрема, на адресу головкома ЗСУ Олександра Сирського, міністра оборони Рустема Умєрова та начальника Генштабу ЗСУ Анатолія Баргилевича і опублікували її на "Детектор.media".

Журналісти зазначають, що українці і світ бачать, як українські військові захищають Часів Яр і як його руйнують росіяни, як українські військові тримають Куп’янськ та села навколо, а росіяни намагаються їх знищити. Але мало уваги надається не менш руйнівним атакам РФ на Херсон і Берислав.

"Чому ж журналістам "цікавіше" висвітлювати бої за ті міста, а не події на Херсонщині? Бо на сході немає Наталі Гуменюк, а на півдні є. Ми бачимо обличчя захисників Донеччини, Луганщини, Харківщини, Запоріжжя, але не бачимо облич захисників Херсонщини. На Херсонщині ми бачимо лише пані Гуменюк", – йдеться у заяві.

Медійники зізнаються, що фіксувати воєнні злочини Росії пресі вдавалось здебільшого за умови обходу обмежень, встановлених в зоні підпорядкування Гуменюк, а не за її сприяння. Найбільш кричущим випадком медійники називають заборону в'їзду до Херсонщини, до підтоплених міст і сіл в день підриву Каховської ГЕС.

Гуменючка і друга як її, заступниця резнікова, рік чм півтора назад писав, що гнати тряпками треба.
Так і вийшло. Поки дійде, як до пса з марафоном, але без ТГ
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.12.22
Подякував: 86 раз.
Подякували: 193 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 19:22

  Letusrock написав:
  budivelnik написав:То середня СПЛАТА податків працюючого у Франції
= (41 000*2)*35%/12місяців=2400 доларів/в місяць
а все інше - так безкоштовне..
Зрозуміло на що ви натякаєте.
А як на рахунок того, що умовний Назар зі Львова може приїхати у Францію/Австрію/Чехію/Словаччину, здобути безкоштовну вищу освіту заплативши 0 податків і на другий день після випуску поїхати працювати і платити податки в якийсь Кувейт?
1 Я не натякаю - я прямо про це говорю
2 Так , умовний хитровимаханий Назар може взагалі переїхати кудись і там навіть не працюючи щось отримувати...
При цьому
Він тоді повинен визначитись
Йому до розумних
Чи до красивих..

3 Так само треба визначитись і Вам
Ви до розумних , які розуміють що тільки ВІД ВАС залежить майбутнє
Чи до красивих - які хочуть щоб їх майбутнє знову ж ВІД КОГОСЬ залежало.

Я за те щоб моє життя залежало від мене..
А раз так
То я згоден щоб моє життя в тилу...погіршилось , заради покращення можливостей ЗСУ на фронті...

А ви?
І далі будете розповідати про хитровимаханих?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27443
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 77667767776877697770 ... 7959>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 28532
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 189696
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 624387
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама