Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 79797980798179827983 ... 8326>
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 23:52

  Бетон написав:Ця влада програє не тільки війну. Це вже очевидно. Мова тільки про поганий кінець або жахливий
Уточнення
Влада- це 3-5% від кінцевого результату
95-97%- це заслуга НАСЕЛЕННЯ

Тому
сьогоднішня політична сила просрала своє майбутнє.це ясно
А от чи просрала вона КРАЇНУ - тут ще нічого не ясно.

Тому й писав
Навіть якщо здурі влада прийме неефективне рішення відправити підприємців на фронт- то підприємці підуть..і на місці(фронті) спробують обнулити дурне рішення влади, бо вже років з 30 совок живе у владних рішеннях..а ми все ближче і ближче до капіталізму.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 23:56

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Що робити з бігунцями ?
заморозити отримання єврогромадянства до кінця війни
Ті хто працюють - 500 євро щомісячно на допомогу Україні (москаляки теж)
Хронічні цицькоцмудачі євробюджетів М18-50 - репатріювати на Україну
Бо цю цицькодопомогу нам плюсуюють до загальної, потім в нас видьоргують з економіки 20 років безперевно працювавших та працюючих чоловіків, бо так узгодили, що "військова допомога йде паралельно з мобілізаціею"

Лише кожен п'ятий з понад мільйона українських біженців працевлаштований у Німеччині: серед основних причин - невизнання диплома, отриманого в Україні, та проблеми з мовними курсами
Про це йдеться у статті німецького видання Bild, створеній на основі опитування українців.

Видання вказує, що в Німеччині бракує працівників майже в усіх галузях, втім, серед біженців з України, працевлаштований лише 21%. Решта отримують соціальні виплати та допомогу по безробіттю.

27-річна Маргарита, яка має 7-річного сина, відповідаючи на питання Bild чому вона не працює, сказала, що допомога, яку вона отримує від управління соціального захисту дозволяє їй комфортно жити в Німеччині, але вона "хотіла б колись знайти роботу". 31-річна Анастасія, яка теж має сина, розповідає, що їй надсилає гроші чоловік, який залишився в Україні. Вона, своєю чергою, планує шукати роботу тоді, коли влаштує сина в садок, щоб мати змогу відвідувати мовні курси.

40-річний Юрій зазначає, що німецький центр зайнятості пропонує йому лише просту роботу з низькою оплатою.

"Скажу чесно: воно того не варте! У мене немає для цього мотивації. Бо якби я працював на Amazon або в інших компаніях за 8 чи 9 євро на годину, мені б довелося платити за оренду житла, електроенергію та воду. Це залишило б мені надто мало порівняно з 563 євро громадянського доходу, який я отримую без відрахувань", - каже він.

42-річний Віталій розповідає, що розуміє, що потрібно влаштуватися на роботу, але для цього потрібно добре вивчити німецьку мову, а мовні курси та роботу важко поєднувати.

Водночас 50-річна бухгалтерка Світлана та 53-річний економіст-фінансист Сергій живуть у Німеччині з листопада 2022 року і розповідають, що хотіли б працювати за фахом. Вони вже пройшли одні мовні курси, але для їхніх спеціальностей необхідно пройти ще інші, адже вони мають досконально володіти мовою. Така ж проблема виникла у 40-річної Валентини.

"У мене дві кваліфікації: технік-геодезист і державне управління. Але центр зайнятості постійно відправляє мене на мовні курси. Вони кажуть, що я не можу працювати без рівня С1", - каже вона.

Також однією з проблем є відсутність роботи з частковою зайнятістю. 26-річна Діана має ступінь магістра з розробки програмного забезпечення та математики. Вона хотіла б працювати неповний робочий день, але в її галузі такої можливості немає. Крім того, жінка жаліється на довге очікування на мовні курси.

"Мені довелося чекати чотири з половиною місяці на мовний курс В1, потім чотири з половиною місяці на курс В2". Часто від консультанта в центрі зайнятості залежить, чи дозволять вам пройти ще один мовний курс", - розповідає жінка.

Також українцям доводиться стикатися з тим, що їхні дипломи не визнають. 43-річна Олена розповідає, що хотіла б працювати: в Україні вона 14 років була вихователькою в дитячому садку і хотіла б робити це в Німеччині, але її диплом не визнають і для працевлаштування спершу необхідно пройти ще одну дворічну навчальну програму.
Востаннє редагувалось fox767676 в Нед 05 тра, 2024 00:21, всього редагувалось 1 раз.
fox767676
 
Повідомлень: 1544
З нами з: 13.06.20
Подякував: 300 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 23:58

  Бетон написав:
  Shaman написав:
  Бетон написав:Тільки влада винна у зриві мобілізації і більше ніхто.

Сделать из тцк-ашников Пабло Эскобаров с миллионами долларов, зашквар за зашкваром и всё равно продолжать делать ровно то же самое дальше.
Нужно быть не в себе, чтобы этого не понимать

влада зробила? чи може оці всі ті ухилянти, що бідкаються, зробили разом? :D

й виходить, що все дарма :lol:

Перший курс університету.
В ссср був блат. Це люди погані?
Чи заборони породжують корупційні обходи?
Причино наслідки як у вас з ними?
Що до чого веде

уявив, як в срср хтось запропонував воєнкому хабар під час 2СВ. щось гадаю трійка швидко б прописала стіночку. й не став би воєнком багатим. а якби тимчасово став, то швиденько став би поруч біля стіночки...
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6091
З нами з: 29.09.19
Подякував: 586 раз.
Подякували: 1406 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2024 00:02

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Зображення
мрія ухилянтів :D
unicdima
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2811
З нами з: 10.06.19
Подякував: 106 раз.
Подякували: 191 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2024 00:03

Re: Напад росії і білорусі на Україну

що ви пихаєте невпіхуєме
в нас цілеспрямовано будували анти срср
в срср діти микояна хрущова сталіна не в Лозанні з Цюріхом воювали
і генофонд в Америку не експортували
fox767676
 
Повідомлень: 1544
З нами з: 13.06.20
Подякував: 300 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2024 00:19

  mephala написав:потому я не вижу проблему снять бронь абсолютно со всех.

Навіть це логічніше ніж 50% квоти

Я десь чув про якийсь офіційний порядок бронювання - рядові тільки після 35, офіцери після 45?
Хтось в курсі ?
Востаннє редагувалось fox767676 в Нед 05 тра, 2024 00:24, всього редагувалось 1 раз.
fox767676
 
Повідомлень: 1544
З нами з: 13.06.20
Подякував: 300 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2024 00:23

  mephala написав:
  Investor_K написав:Ви підтримуєте економічне бронювання?
есть хорошая пословица - незаменимых людей нет.
потому я не вижу проблему снять бронь абсолютно со всех.
Незамінних - немає
Є більш ефективні і менш ефективні в різних галузях.
Тому якийсь скрипач не є незамінним-але його важко замінити художником чи трактористом.
Тому
Якщо збудувати ланцюжок
Ефективний підприємець+ефективний воїн= ПЕРЕМОГА
Якщо ж ефективного підприємця поміняти місцями з ефективним воїном то є Чотири варіанта
перший - ефективний воїн став ефективним підприємцем+те саме з підприємцем=нічого не помінялось В кращу сторону
другий/третій)-ефективний підприємець став ефективним воїном а ефективний воїн не зміг стати ефективним підприємцем і аналогічний ефективний підприємець не зміг стати ефективним воїном+ефективний воїн став ефективним підприємцем - цей варіант гірший
четвертий (найгірший він же найбільшймовірний) - ефективний воїн став нефективним підприємцем+ефективний підприємець став неефективним воїном...

Таким чином
Якщо не враховувати ефективність кожного в ЙОГО галузі - то з ймовірністю в 75% - пара буде створена гіршою ніж була до створення.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2024 00:36

mephala
Совок в головах а не в клозетах.
Чому одні підприємства/підприємці - стають успішними, а інші(яких в 5-10 разів більше)- прогорають на протязі 1-3 років після створення?
Чому різним людям на одних і тих самих посадах-платять різні суми зарплати?Навіщо платити багато , якщо можна взяти мефалу і вона за мінімалку все розрулить?

Ніколи не задумувались?
ПС
навіть на базарі
в одного продавця насіння купують - а в іншого ні.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2024 00:46

  mephala написав:войска должны быть эффективными. значит
А тут цікавий алгоритм вимальовується
Є в лікарів такий принцип-не нашкодь...
Те саме і повинно діяти в Державі.
Якщо гребеш всіх без врахування хто де потрібен- значить вже нашкодив і ще не допоміг....
А якщо в першу чергу береш тих які нічим свою користь не довели - то ще не нашкодив , хоча й поки не допоміг
Отже
в першому випадку-погіршив ситуацію
в другому - не змінив

А треба-щоб покращив.
Чи дехто пропонує здатись?
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 05 тра, 2024 07:10

В российских телеграм-каналах распространяется информация о 57-летнем сержанте Юрии Галушко, который якобы убил шестерых российских военных из гаубичного артиллерийского дивизиона 10-го танкового полка на территории т. н. «Донецкой народной республики», после чего скрылся с личным оружием АК-12.
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12016
З нами з: 18.06.08
Подякував: 57 раз.
Подякували: 777 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 79797980798179827983 ... 8326>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38566
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199566
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 650206
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама