Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 81278128812981308131 ... 8333>
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 00:07

  detroytred написав:
  budivelnik написав:
  ЛАД написав:Вот интересно, "бросивших позиции 125 ТРО" заставляли подписывать акты приёма-передачи под дулом пистолета или они пытаются таким образом оправдаться за оставление позиций?
І хто це у нас вороже іпсо розповсюджує так завзято?
https://www.facebook.com/125tro.lviv.ua
125 окрема бригада територіальної оборони Збройних сил України
4 год ·
🔵 Слава Україні!
Після загострення ситуації на Харківщині, у тому числі в смузі відповідальності 125 окремої бригади ТрО ЗСУ, в медіапросторі з'явилися вкраплення відвертої ІПСО.
Чи то від незнання ситуації, чи від бажання нашкодити, окремі резиденти соціальних мереж розповсюджують абсолютно неправдиву інформацію про неготовність Сил оборони до наступу ворога, або ще гірше, про відступ окремих підрозділів із ввірених їм оборонних рубежів.
🟡 Відповідально заявляю, що ситуація в смузі оборони нашої бригади складна, але контрольована. Підрозділи 125 обр ТрО ЗСУ дають відсіч переважаючим силам противника, зберігаючи сталість в бойових порядках.
Населені пункти, в які зайшов ворог, знаходилися у постійній "сірій зоні", а тому успіх противника є достатньо умовним і коштує йому величезних втрат в техніці і живій силі.
Територія, зайнята противником, локалізована і по ньому здійснюється постійне вогневе ураження!
❕Закликаю і прошу усіх вірити та підтримувати Сили оборони, у тому числі воїнів нашої 125 обр ТрО.
Тримаймо стрій!
🇺🇦 Героям Слава!
_________
Командир 125 обр ТрО
генерал-лейтенант
Артур ГОРБЕНКО


Так може і укріплення нормальні є і були.
(Скоріше за все так і є. Зе перевіряв основну лінію оборони. І основна лінія оборони норм. А орки пройшли легко лише сіру зону.)

І хто тоді тут про Верховного увесь день розповсюджував?))) Завзято.
Труси-хрестик.

Бійці 92-ї ОШБр показали фортифікації на Харківському напрямку, які "не збудували" – відео
https://informator.ua/uk/biyci-92-ji-os ... vali-video
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12017
З нами з: 18.06.08
Подякував: 57 раз.
Подякували: 777 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 00:11

UA

До Hotab?
Якщо він доб'ється переведення Успіха до нього, то замом з МПЗ


У взводі нема зама з МПЗ. Барани, які навіть цього не знають, мені в підпорядкування не треба. Мити снаряди бігом марш. :lol:
Hotab
 
Повідомлень: 12316
З нами з: 15.02.09
Подякував: 344 раз.
Подякували: 2235 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 00:13

  Ukrainian написав:
  UA написав:
  Hotab написав:Читав цей його виступ.
Вирішив порити його біографію.
Ох є в мене підозра, що міг на відкаті все що хочеш підписати і гроші за фортифікацію розділити.
Не довіряю я екс-високопосадовцям прикордонної служби.
Там чесних нема і не було жодного. І коли такому дають бригаду під час війни (величезне поле для зловживань)
Але може я не прав, Хз..

Цілий генерал - лейтенант пішов комбригом.
А підполковник Hotab не хоче взяти під командування взвод штурмовиків.

Молодший лейтенант військова кафедра ? Підеш штурмовиком до Hotab ? :lol:

А простих гречкосіїв, які бойову зброю бачили тільки у кіно, чомусь ніхто і не запитує, - обов'язок.
Schmit
 
Повідомлень: 4367
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 00:17

  Water написав:
  serg1974 написав:Полно— это слишком относительно. Вот попробуйте ради интереса купить билет в Киев на ближайшие 3-4 дня. Подсказка: а) билетов нет, и есть обратные;

Дивлюсь на завтра
18:55, купе 86 місць, 608 гривень.
22:38, купе 56 місць 608 гривень.


Вторник и Среду тоже проверьте пожалуйста. Ваши поезда не слишком популярны так как они не Интерсити. Ну и первый из них еще и глубокой ночью следует через киев.
Востаннє редагувалось serg1974 в Пон 13 тра, 2024 00:17, всього редагувалось 1 раз.
serg1974
 
Повідомлень: 834
З нами з: 27.10.10
Подякував: 44 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 00:17

  vitaliiangel написав:
  ЛАД написав:План хороший.
Но для него нужны соответствующие ресурсы. Те же "танкові клінья гудеріана".
"Херячать" по Харькову уже пару месяцев.

мое мнение подойдут на выстрел гаубицы и начнут херачить, как херачили по Ирпеню. Активно херачили ЕМНИП 5 дней и от некоторых районов остались только руины.

Это уже было. И не 5 дней.

ЛАД а как дела с электроснабжением?

Стало лучше.
Отключения по графику на 3 часа в день. Сегодня и вчера не отключали, хотя график действует. Вероятно, благодаря выходным.
Хуже с перспективами отопления.
Hotab
Вероятность исполнения прогноза выше/ниже/равна прогнозу о «курс в феврале максимум 38.5, далее вниз к лету 37.50(20)»?

К сожалению, выше.
По Харькову центрального отопления практически точно не будет.
Сейчас ставится вопрос о мобильных котельнях, когенерационных установках и т.п. Читал комментарий, что для Харькова их нужно не менее 1500. Цена одной от 1 млн долл.
Удастся ли России повторить "опыт" Харькова в других городах? Очень надеюсь, что нет.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28782
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4826 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 00:24

  ЛАД написав:К сожалению, выше.
По Харькову центрального отопления практически точно не будет.
Сейчас ставится вопрос о мобильных котельнях, когенерационных установках и т.п. Читал комментарий, что для Харькова их нужно не менее 1500. Цена одной от 1 млн долл.
Удастся ли России повторить "опыт" Харькова в других городах? Очень надеюсь, что нет.

Кажуть Харьків до кінця травня будуть кошмарить
На диво, в Києві, напливу нових переселенців харків'ян не спостерігається.
UA
 
Повідомлень: 8341
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1846 раз.
Подякували: 2241 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 00:25

  serg1974 написав:ЛАД
Полно— это слишком относительно. Вот попробуйте ради интереса купить билет в Киев на ближайшие 3-4 дня. Подсказка: а) билетов нет, и есть обратные; б) обычно Вт, Ср и Чт это НЕ слишком популярные дни и билеты можно купить за день-два наперёд.

Абсолютные цифры, естественно, не знаю.
Но не очень понял, какая связь между количеством детей в Харькове и сложностью купить билеты?
Кстати, дочка ездила на майские во Львов - туда 30-го, обратно 4-го. Билеты взяли без больших проблем. Я в апреле ездил в Черкассы. Автобусом. Правда, не в выходные. Билеты брал предыдущим вечером.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28782
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4826 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 00:44

  ЛАД написав:
  vitaliiangel написав:
  ЛАД написав:План хороший.
Но для него нужны соответствующие ресурсы. Те же "танкові клінья гудеріана".
"Херячать" по Харькову уже пару месяцев.

мое мнение подойдут на выстрел гаубицы и начнут херачить, как херачили по Ирпеню. Активно херачили ЕМНИП 5 дней и от некоторых районов остались только руины.

Это уже было. И не 5 дней.

ЛАД а как дела с электроснабжением?

Стало лучше.
Отключения по графику на 3 часа в день. Сегодня и вчера не отключали, хотя график действует. Вероятно, благодаря выходным.
Хуже с перспективами отопления.
Hotab
Вероятность исполнения прогноза выше/ниже/равна прогнозу о «курс в феврале максимум 38.5, далее вниз к лету 37.50(20)»?

К сожалению, выше.
По Харькову центрального отопления практически точно не будет.
Сейчас ставится вопрос о мобильных котельнях, когенерационных установках и т.п. Читал комментарий, что для Харькова их нужно не менее 1500. Цена одной от 1 млн долл.
Удастся ли России повторить "опыт" Харькова в других городах? Очень надеюсь, что нет.

Децентралізація опалення назріла давно шкода що вирішили її в такий спосіб. В Данії опалюють соломою від міні котелень будинки.

Централізоване теплопостачання у данському містечку Аунінг забезпечує котельня на біомасі, яка має надсучасну установку на соломі потужністю 12 МВт і температурним режимом 110 °C за максимального потоку і 40 °C зворотної.

https://uabio.org/news/uabio-news/13046/#:~:text=Централізоване%20теплопостачання%20у%20данському%20містечку,і%2040%20°C%20зворотної.

Пеллетные котлы на 800 кВт (для дома до 8000 кв. м)
Ціна 700 тис грн
https://xn--e1aamjjfht.com.ua/pelletnye ... na-800-kvt
Востаннє редагувалось Ukrainian в Пон 13 тра, 2024 00:53, всього редагувалось 1 раз.
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12017
З нами з: 18.06.08
Подякував: 57 раз.
Подякували: 777 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 00:49

  ЛАД написав:
  budivelnik написав:
  ЛАД написав:Вот интересно, "бросивших позиции 125 ТРО" заставляли подписывать акты приёма-передачи под дулом пистолета или они пытаются таким образом оправдаться за оставление позиций?
І хто це у нас вороже іпсо розповсюджує так завзято?

Вы.
Когда голословно обвиняете Президента в том, что он соврал о фортификации в Харьковской области.

1 Я з Львова, 125 бригада ТРО - львівська, 5 сторінок тому описував що укріплення в бригади виключно ті які вони викопали самостійно , тобто окопи і все.
При цьому зробив зноску- що інформація не по всіх 200 км, а по 10 км...
Населенний пунк я не називав, але джерелу вірю.
Звідки в львівянина джерела в бригаді сформованій у Львові - нафантазуй собі сам
2 По моїй дискусії з стм...
Прошу звернути увагу оточуючих
а - я цікавився чи є зворотній канал звязку в виборців Зеленського з Зеленським
б - я цікавився чому Зеленський поїхав на Харківський напрямок в квітні 2024 і заявив про наявність укріплень , в той час коли Буданов повинен був доповісти що орки планують атакувати Харківщину, а раз так то ймовірність прорива висока і таким чином вийде що Зеленський обдурив Українців
в - ще один поверхапайко в треуголці , незважаючи на свою дику ненависть як до мене так і до мого опонента стм - вирішив зробити висновок з дискусії в якій участі не приймав і теми не зрозумів...

Тому пояснюю для тих в кого вавка в голові замість мозку

Я не те що залишаю за собою право озвучити ці помилки
я навіть шукаю варіанти як їх запобігти..
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 00:54

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Шойгу! Герасимов! Где Шойгу???
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 277
З нами з: 01.06.19
Подякував: 16 раз.
Подякували: 64 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 81278128812981308131 ... 8333>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38576
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199574
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 650239
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама