Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 81388139814081418142 ... 8339>
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 16:52

  Xenon написав:
❗️Мужчины, которые получат несколько штрафов за уклонение от мобилизации, затем могут быть привлечены к уголовной ответственности — член оборонного комитета Совета Федиенко

Держава в особі тцк ухиляється від своїх обов'язків - лише штрафувати вирішили, якщо є реєстри що забороняє направити повістку поштою, тримати корінець від Укрпошти щоб були достатні докази щодо виконання зі свого боку необхідних дій? Відповідь на поверхні - з повістки на пошту гроші готівкою кліент не заплатить!
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16798
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 922 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 16:58

  холява написав:Суть сьогодняшніх діалогів на форумі .

Костяк переляканих пенсіонерів , порадившись в черзі в лікарні через бойові дії постановили .
Що " розумові фантазії і ссилкі " сдавайтесь поки не піздно .

Не бажаючі захищать Батьківщину обізнані у війсковій справі , разом з "котловиками "-
Захищати Україну -цинічно і безвідповідально для мого здоров,я .
Хочу щоб мене замочили за 15 міл ., але хтож іх віддасть , ( перерва для вбиральні ) ні не хочу -обманють . (Черні думки вбиральні )

Дехто вибравшись із бані -щось написав . Дуже грандіозне .

Деякі дуже фліртують з жінками , обвинуваючи їх в обмані . Моя вам порада - ви їх не переможите .

НОВА ТЕМА з закордону не відпустять , економика рухне

Як Ви доросла людина своїм дітям пояснювали що таке повага,справедливість та людська цінність? Треба до ВСІХ відноситися так само як хочеш щоб до тебе відношення було таке саме .
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16798
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 922 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 17:00

sens

Я разом с Хотабом у всіх проявах мислення .
холява
2
 
Повідомлень: 4568
З нами з: 27.09.12
Подякував: 4117 раз.
Подякували: 4506 раз.
 
Профіль
5
22
1
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 17:13

  sashaqbl написав:Вже писав про Харків, спробую більше і детальніше(всі думки виключно на відкритих джерелах, інсайдів не маю):
- скоріш за все були махінації з риттям укріплень
- щось таки нарили, бо супутникові знімки є
- як з мінними загородженнями - невідомо
- русня до лінії наритих укріплень не дійшла, але за пару днів дійде
- укріплення не мають значення, якщо не вистачає людей, в мене знайомий був на іншому напрямку за межами Донбасу, в них рота прикривала 10 км фронту.
- якщо в командування нема резервів, то є всі шанси, що русня дійде межі Харкова
- якщо навіть є резерви, великі шанси, що з середини літа матимуть можливість обстрілювати Харків зі стволки.

Ще ходять слухи, що на межі з Сумщиною пара дивізій. Тобто навіть якщо зараз вдасться утримати фронт на Харківщині та Донбасі, є шанс розширення. Тому зараз основне питання - це мобілізація. Це для роздумів тим, кому основні вороги зараз - ТЦКашники.
UPD: про 125 бригаду можу розказати багато цікаво, бо там товариш служив. Але опісля війни. Наприклад, комбат спалив волонтерську тачку з трофейного шмеля. Решту пусля війни.

Закон про посилення мобілізації прийняли запізно (і знову хто ж винен?).
Тепер, поки наберуть вдосталь нових людей, навчать користуватись зброєю... пройдуть місяці, яких у нас нема. Швидккий вихід бачу тільки один - негайно залучити до оборони частину людей, які вже підготовлені (здогадуєтесь, кого), але ні, вони ж недоторкані згідно з новим законом. Ну тоді очікуємо...
Schmit
 
Повідомлень: 4368
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 17:21

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  холява написав:НОВА ТЕМА з закордону не відпустять , економика рухне

Якщо це до мене то
«Окрім моральних питань, пов'язаних з цією обіцянкою, виникає обурення через можливість втрати робочої сили. Тисячі українців, що проживають у Польщі, можуть бути змушені покинути свої місця роботи Звіт компанії Deloitte показав, що українські біженці внесли 0,7-1,1% до ВВП Польщі у 2023 році, а в довгостроковій перспективі, за оцінками, цей ефект зросте до 0,9-1,35%.»

"Правова ситуація така, що проживання тут не ставиться під сумнів. Працевлаштування також веде до безпеки проживання", - сказав він.
Канцлер також закликав українців у Німеччині працевлаштовуватися.
"Ми сподіваємося, що ті, хто приїхав з України, щойно вони зможуть працювати, будуть працювати. Варто сказати, що багато хто вже це робить, але є ще кілька сотень тисяч тих, хто терміново потрібен на ринку праці", - підкреслив він.
d44
 
Повідомлень: 335
З нами з: 07.03.14
Подякував: 4 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 17:29

  d44 написав: І європейці заявляють, що якщо уїдуть українці то у них станеться еконмічна криза.

Швейцарські політики виступають за повернення до України 11 тис. чоловіків, — Neue Zürcher Zeitung
Старший віце-президент з питань притулку Швейцарської народної партії Паскаль Шмід планує підняти це питання в парламенті:
Той факт, що Швейцарія також вже два роки приймає дезертирів і підтримує їх грошима платників податків, робить статус захисту абсурдним. Якби існування Швейцарії було під загрозою, ми були б не раді, якби інші країни прийняли сотні тисяч наших солдатів.
https://t.me/c/1923909743/1927
  d44 написав: І хтось вірить, що допомогу "соглосовують", а поки треба затикати фронт "ухилянтами"?

Ніхто нічого не узгоджує, а все, що нам надходить, то виключно МАННА НЕБЕСНА))). А всякі Рамштайни та іже з ними зустрічі на міжнародній арені - звичайний цирк.. Нема слів.
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5000
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1190 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 17:35

  budivelnik написав:
  yama написав:не вірю . Ти захочеш на певну посаду , тебе туди не візьмуть і пошлють куди захочуть.
Зайди на Левицького 67 і там поспілкуйся, ніяких данних там не вимагають , а аваріанти рекрутингу-покажуть
Якщо буде такий як тобі подобається - тільки тоді погодишся і підеш оформлятись
Не буде - подякуєш і підеш навіть шоколадку не втративши.

щойно на днях Тарас Чмут в двохгодинному інтервью , сказав не дослівно що пофіг на яку посаду ти прийшов - тебе запхають туди де дефіцит
https://www.youtube.com/watch?v=lbBZuqROzfs&t=675s

тут чувак розказує що зміг потрапити в ту бригаду в яку хотів тільки після госпіталю і поранення https://youtu.be/OuULy5uI4cY?si=FyTB-PKFBjUN9KBj таймінг не скажу

Левицького 67 - ЦНАП Личаківського району ?
yama
 
Повідомлень: 4828
З нами з: 12.08.17
Подякував: 9021 раз.
Подякували: 1055 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 17:39

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  fler написав:Швейцарські політики виступають за повернення до України 11 тис. чоловіків,
....хотів расписати законну процедуру та реалізацію екстрадиції у Європі, але згадав, що це ж ви мені расказували про життя у Франції :)
d44
 
Повідомлень: 335
З нами з: 07.03.14
Подякував: 4 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 17:46

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Schmit написав:Швидккий вихід бачу тільки один - негайно залучити до оборони частину людей, які вже підготовлені (здогадуєтесь, кого), але ні, вони ж недоторкані згідно з новим законом. Ну тоді очікуємо...

При всій повазі, не здогадусь, де можна знайти підготовлених стрільців, кулеметників, гранатометників, мінометників, артилеристів. Підкажете, де?
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1671
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 тра, 2024 17:49

есть видео уличных боёв в Волчанске
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23430
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2398 раз.
Подякували: 3345 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 81388139814081418142 ... 8339>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38669
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199663
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 650515
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама