Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 81818182818381848185 ... 8586>
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2024 19:46

  andrijk777 написав:
  budivelnik написав:Проблеми виходу на кордони 1991 року існують в головах корисних ідіотів або страшно переляканих...
Пояснюю
Якщо , хоч якась частинка України залишиться в руках росії -це створить проблеми для Європи в отриманні дешевих енергоресурсів(санкції, світове право і так далі..)
Це не говорить про те що торгувати не будуть взагалі...це говорить про те що навіть мінус 10% в обємах імпорту=десятки мільярдів долларів втрат.
А якщо згадати що Європа по відношенню до педерації веде себе як білий пірат до аборигенів( міняє буси на щось серьозне, тобто купує 100 тонн нафти і 100 тон сталі за ціну одного авто яке продає педераційникам ) - то й виходить
Європа крайнє ЗАЦІКАВЛЕНА в тому щоб все було як раніше..а раніше - це Україна в межах 1991 року...

Тепер США...

От і виходить
Є три сторони які зацікавленні в кордонах 1991 року
Україна
США
Європа...
і хто проти них зможе щось зробити?
Будівельник має напевно усіх за ідіотів, які не жили в 2014 році.
В 2014 частина України(Крим) залишилась в руках РФ і ....... що? а нічого. Ніяких проблем для Європи це не створило. Більше того Україні наказували сидіти тихенько і не рипатись. Точніше не наказували, а "радили". Поради Заходу для України мають вагу наказу.
Про снаряди, які несчасна маленька Півн. Корея дала більше ніж уся Європа, уже писали.
Будівельник був би ідіотом..якби писав тільки для ідіотів.
На превеликий жаль для ідіотів- на цих сторінках є ще й ті для кого пише не ідіот Будівельник.
Так от
1 Чи були санкції в 2014?
Практично не було
2 А раз так - то чи не помінялись інтереси Європи і США в 2022+ в порівнянні з 2014?
3 Так інтереси змінились бо США і Європа змушені були ЗМІНИТИ свою політику по відношенню до педерації
Це привело до санкцій, після яких зменшилась торгівля, після якої росія перенаправила торгівельні потоки в Азію...

і от саме це перенаправлення і створює підгрунтя розвалу росії і переходу частини росії під повний протекторат Китаю.
Будь-яка заморозка сьогодні, без виведення російських військ з території України , в тому числі ОРДЛО і Крим - не дасть можливості зняти санкції( це юридично складно, згадайте як важко вони вводились , а тому зрозумієте що їх відмінять тільки ПІСЛЯ того як росія виконає ВСІ умови.

Це зрозуміло в чому різниця між ситуацією в 2014 і в 2022+ роках?

  andrijk777 написав:Тепер про 87 мільярдів в перші 6 місяців війни. Пишеш ніхто не коментує. Ну я прокоментую: Це чиїсь фантазії. Ось і весь коментар.

Надіюсь математику за 3 клас вчив? Танк Абрамс коштує 5 мільйонів. НОВИЙ! Скільки Абрамсів в 87 мільярдах? 17400 Абрамсів. Скільки нам дали? 30 по-моєму. І це б/у.
Скільки коштує F-16? Гугл каже 15 мільйонів(б/у). Тобто 5800 F-16. Дали 0.
Ок. Для балансу, розіб'ємо цю суму на 10 частин(кожна 8,7лярдів): можна купити 1740 Абрамсів + 580 F-16(б/у) + 3000 Бредлі + 4350 М777 + т.д.(ще 6 частин). Цього достатньо щоб виграти війну(звільнити територію) в 2022 році.
Таких поставок немає і близько навіть зараз, не те що в перші 6 місяців.
Хто кому і головне для чого дав або не дав ці 87 мільярдів не знаю.
Хочеш математику за перший клас?
1 млн армія*50 000 грн зарплата*12місяців=600 млрд грн=15 млрд доларів....
Крім зарплати в армії є ще матеріальне забезпечення, та сама їжа..не знаю скільки сьогодні в місяць на людину на харчі..але думаю що ще з 10000
1 млн*10 000 харчі*12місяців=120млрд грн=3млрд доларів
Крім зарплати і харчів є ще обмундирування
Бронежилет з бронепластинами десь 100 000 грн , каска десь 15000 грн , два комплекти форми(зимова+літня) з взуттям -не здивуюсь якщо ще 100 000 грн
1 млн армія*(100 000+100 000+15 000)=250 млрд грн=6млрд доларів

Отже
15млрд+3млрд+6млрд=24 млрд доларів/рік тільки цивільна частина армійського забезпечення
Тепер рахуй танки/бмп/стінгери/стріли/стугни/паливо...- повір вийде мама не горюй...
москалі витрачають в рік від 100 млрд доларів...
Тепер розумієш куди пішли гроші?

так ти зараз заверещиш про те що то з твоїх податків..і я навіть повірю , якщо ти доведеш що платиш
60 млрд доларів/6млн працюючих=10 000 доларів/рік
Я вважаю себе тим хто знаходиться в першому мільйоні платників податків..і то ледве-ледве таку суму сплачую...
А ти? платиш?
а раз не платиш- то може поясниш звідки ці гроші беруться?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27728
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2024 19:47

  fler написав:Кордони 91 - це не гасло, а міжнародне право, якого треба дотримуватись, щоб був світовий порядок. Інакше буде хаос і сильні цього світу відчують вседозволеність і бескарність, що призведе до численних агресій та поширення тероризму.

Яким конкретно чином Ви це бачите силами України, при наявних ресурсах і непевної позиції щодо допомоги в цьому колективного Заходу? :|
_Mykola_
 
Повідомлень: 4906
З нами з: 09.02.09
Подякував: 666 раз.
Подякували: 689 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2024 19:49

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  fler написав:Кордони 91 - це не гасло, а міжнародне право, якого треба дотримуватись, щоб був світовий порядок. Інакше буде хаос і сильні цього світу відчують вседозволеність і бескарність, що призведе до численних агресій та поширення тероризму.

Войни за розподіл теріторії ведуться десь приблизно з часів, коли хомасапієнс здобув спис. Навіть є інтерактивні мапи... А ви все дивуєтесь як ото 5-річна дитинка на новий рік подарункам )))

  fler написав:Захищати країну в її міжнародно визнаних кордонах - це не вимога Флер, а обов'язок кожного громадянина за Конситуцією України.

Як у вас та вашого чоловіка з обов'язком? Чи ви не громодянка? Чи ви про інше? ))
dimo_0n
 
Повідомлень: 419
З нами з: 21.10.18
Подякував: 15 раз.
Подякували: 107 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2024 19:50

andrijk777 там та,,аріфметика,, допомоги США дуже цікава. Цифри великі, а насправді... У більшості ті кошти йдуть власним компаніям які виробляють для армії США. Вже нову, в якій вже застосований опит нашої війни. А нам відгружають техніку з складів часів війни з Іраком.
Дивився на ютубі відео десь 20 чи 21 року. В штатах є склади військової техніки яка не потрібна армії і вона продається на умовах 1) без вивозу з території США, 2)громадянам США. Звичайно ж розброєна. Відеозйомка заборонена, але здалеку ряди хамві за колючкою стояли. Хамві не броньований з відкритим кузовом приблизно за 6 тисяч долярів купили з усіма налогами, поборами. З майже нульовим пробігом. :)
alex lem
 
Повідомлень: 3170
З нами з: 25.12.08
Подякував: 132 раз.
Подякували: 370 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2024 19:56

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  alex lem написав:аріфметика,, допомоги США дуже цікава.
неШановні НамВсіВинні
Якщо в мене дома стоїть авто яким я не користуюсь і дозволяю своїм дітям його брати просто так - то це не говорить про те , що будь-хто може прийти і з мотивацією - ти ж своїм даєш-дай і нам - заявити що я ЗОБОВЯЗАНИЙ це авто віддати...
Але я можу це авто продати...хочете чушкою , хочете чучелом, хочете в кредит...але продати.
Якщоб я РОЗДАВАВ ( а саме це роблять зараз Партнери) то як мінімум я б ВИМАГАВ від тих кому роздаю-ВРАХОВУВАТИ мої інтереси.
І як тільки почув би скигликів які б мене починали вчити як робити правильно - так відразу відправляв би їх по курсу відомого корабля.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27728
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2024 19:57

  yama написав:
  холява написав:Блінкен порадив українцям активізувати процес мобілізації
https://focus.today.ua/russkyj-blynken- ... ylyzatsyy/

Люди, які вже понад два роки перебувають на передовій, не можуть воювати нескінченно - їм потрібна заміна.

Як я вже писав неодноразово в ЗСУ 1,3 млн з них 1 млн в тилу постійно, а 300 тис на передку постійно, тож мінятися є з ким і є на кого,


Як я і писав , тільки пенсіонерів за віком ,мине служба в ЗСУ .
Чи людей які мають фізичні вади .
Інші повинні прийти до ТЦК .... і поки деякі , у котрих племяники в ЗСУ тут вумнічають , незабаром все побачимо .
Всі пройдуть процедуру , навіть маючи псіхичні вади .

А пока "мамусіни подряпинки" можете писать що завгодно .
холява
2
 
Повідомлень: 4607
З нами з: 27.09.12
Подякував: 4118 раз.
Подякували: 4506 раз.
 
Профіль
5
22
1
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2024 19:57

  alex lem написав:
Дивився на ютубі відео десь 20 чи 21 року. В штатах є склади військової техніки яка не потрібна армії і вона продається на умовах 1) без вивозу з території США, 2)громадянам США. Звичайно ж розброєна. Відеозйомка заборонена, але здалеку ряди хамві за колючкою стояли. Хамві не броньований з відкритим кузовом приблизно за 6 тисяч долярів купили з усіма налогами, поборами. З майже нульовим пробігом. :)

"Відеозйомка заборонена" але "Дивився на ютубі відео"
Так заборонена Відеозйомка чи дивився на ютубі відео ?

Чи конспірологію хаваєшь ? )))
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9824
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2024 20:03

  _Mykola_ написав:
  fox767676 написав:Далі вже в руках українського народа. Якщо припинить обирати махрових популістів,
то років за 5 буде НАТО, напів-ЄС, а за 15 навіть уральські понаїхи в Крим почнуть вчити мову і готувати референдум за воз'єднання.

"Ні, синку, це фантастика" (с) :evil:


я собі дорікаю
занадто багато цинізму в спорах с політичними опонентами
треба було дослуховатися і до їх аргументв, і більш терпляче та коректно доносити свої.
При тому що я майже не голосував за розкручених політиків, все рівно рано чи піздно долучався до одного з полюсів в срачах.
треба покаятись
треба припинити срачі. нема вже людських ресурсів на срачі, електоральне, регіональне протистояння.
Треба терпіння, щоб знайти шлях,бо дійшли до самого краю.
fox767676
 
Повідомлень: 1618
З нами з: 13.06.20
Подякував: 300 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2024 20:07

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  budivelnik написав:не дасть можливості зняти санкції( це юридично складно, згадайте як важко вони вводились , а тому зрозумієте що їх відмінять тільки ПІСЛЯ того як росія виконає ВСІ умови.

Це зрозуміло в чому різниця між ситуацією в 2014 і в 2022+ роках?

Трохи не поняв. Як прокоментуєте таке
https://ofac.treasury.gov/media/932846/download?inline
  budivelnik написав:а раз не платиш- то може поясниш звідки ці гроші беруться?

ОВДП та https://index.minfin.com.ua/ua/finance/ ... come/2023/
по бюджету як раз за курсом 38 за 2023 десь біля 70млрд. З яких Внутрішні податки на товари та послуги - 30%
Востаннє редагувалось dimo_0n в Сер 15 тра, 2024 20:13, всього редагувалось 1 раз.
dimo_0n
 
Повідомлень: 419
З нами з: 21.10.18
Подякував: 15 раз.
Подякували: 107 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2024 20:15

  pesikot написав:Щось не почали "масовано бити з авіацією ракетами і з всього чим можуть достати по тилам", два дні пройшло )
Залишайся, ти кумедний )))

PS. А про кордони 1991 року я не казав )
не почали ? Там все тихо ? ))) кругом іпсо? Он ще буданов шось іпсо про суми сказав. А мер сум шо про суми точно іпсо тіки мужикам треба зброю шукати. І мер харкова шо евакуація з харкова то іпсо)))
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1106
З нами з: 24.06.14
Подякував: 107 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 81818182818381848185 ... 8586>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Бетон і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
11 45094
Переглянути останнє повідомлення
Чет 06 чер, 2024 01:05
katso
1493 205297
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 665067
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама