Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 752753754755756 ... 2096>
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 17:05

  Gastarbaiter написав:
  ЛАД написав:Грамотность, конечно, разговоры не обеспечат, но знание языка по идее должно сохраняться.

Я учил украинский с... не помню уже точно. То ли 3, то ли 5 класса. Через 10-15 лет после учебы, ежедневно слыша этот язык из телевизора и читая тексты, но не общаясь на нем, приходилось слегка напрягаться, чтобы что-то сказать. Ребенок, который вырван из языковой среды и учил язык всего-то год-два в том возрасте, когда еще особого понимания "что" и "зачем" нет, забудет его за несколько месяцев. У меня дочка (в Украине 3 года проучилась в школе + садик) еще хоть как-то понимает украинский, но скорее только из-за схожести с польским.

Поэтому и спросил, на каком языке говорят дома. Приводил пример из Израиля детей, которые родились там. Не знаю подробностей, не интересовался, только факт. Вряд ли в Израиле есть русские школы, учились наверняка на иврите.
Ну и то, что, не общаясь на языке, приходится слегка напрягаться, чтобы что-то сказать, Вы, конечно, правы. У меня примерно так же. Чтобы разговаривать свободно, надо поговорить хотя бы несколько дней.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 18:16

  airmax78 написав:
  rjkz написав:
  airmax78 написав:Місцеві Вас подекуди не розуміють, тому що в них нижчій рівень ніж впевнений B1 від Коламбія юнівєрсіті.


Не думаю, что поэтому. Я все-таки еще в некоторой степени и ньюкамер и многие термины не знаю и зачастую тут входу несколько другие слова нежели я могу применить. Ну и тут входу менее сложная грамматика - я об этом писал.

Ну не скромничайте, когда Вы в горячке делового спора начинаете сыпать идиомами и иносказаниями - тут-то ваши собеседники и начинають плыть и переходить на русский.


Не, идиомы - я еще не дорос.
И В1 - это было более чем за год до отъезда из Украины.
В Коламбии на вступительном тесте поставили эдвенсд. :oops:
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16591
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8341 раз.
Подякували: 5213 раз.
 
Профіль
5
3
4
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2023 20:32

  fler написав:
  Shaman написав:
  fler написав:Як це "не знаю"? :D Ви ж себе позиціонуєте економістом, то мали би бути обізнані. Бачу, що ви не в темі. Напр., Лібанова ще минулого року цю проблему підняла, а на цей час вже опрацювала й відправила до відповідних органів влади. І не лише Лібанова цим займалася. Повірте, вони (влада) вже визнали й знайшли рішення, деякі навіть ухвалили (напр., щодо дистанційної роботи та навчання з-за кордону). Поки йде війна активно повертати біженців якось не на часі. Краще всі зусилля докласти для закінчення війни.

економісти трохи іншим займаються, ніж повертати біженців - але то таке.

а можете більш детальні посилання - хто що розробив й запропонував, й що затвердили. казати вже "знайшли рішення" - трохи зарано, це складна проблема.

Шаман, не ганьбіться, б-ласка. Невже ви не в змозі самостійно знайти інформацію з такого актуального питання? Завітайте на сайти Мінекономіки, міносвіти, мінсоцполітики, НАН України. Там багато цікавого;) У мене немає часу робити для вас тематичні вибірки, вибачайте.

немає, то й немає.

але майте на увазі що також кажуть, коли не можуть підтвердити ;) особливо коли починають - ви що самі не можете знайти. можемо, але знову ж таки час. тому коли щось стверджую, то намагаюсь підтверджувати

думаю, ніякого "вони (влада) вже визнали й знайшли рішення" - й близько поки що немає
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5959
З нами з: 29.09.19
Подякував: 575 раз.
Подякували: 1397 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Сер 31 тра, 2023 03:12

А тем временем наше "село" (Краков) вышло на 1 место в Польше по средней з/п с показателем > 10 тыс. зл.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3189
З нами з: 26.02.18
Подякував: 671 раз.
Подякували: 534 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 31 тра, 2023 06:22

Дивна розмова.є трудовий договір, трудове законодавство. В трудовому законодавстві прописана процедура звільнення, якщо людина працює за кеш нелегально, то да,- її можна "звільнити" і тиждень назад. Нічого дивного. Багато хто хочуть працювати за кеш, щоб отримувати паралельно пособія- є і таке.
Wisznia2021
 
Повідомлень: 494
З нами з: 24.01.22
Подякував: 1 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 31 тра, 2023 08:26

То Ви розповсюджуєте знання на всі країни світу.
І розмова зовсім не дивна, а реальна.
Відбулася приблизно о 13-00 в місті Calgary (Canada) 30 травня 2023 року в Servus Credit Union - Fifth Avenue Place.
Мені ту людину на роботу не брати, і з роботи не звільняти. А вона сказала саме так.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 31 тра, 2023 12:02

  Gastarbaiter написав:А тем временем наше "село" (Краков) вышло на 1 место в Польше по средней з/п с показателем > 10 тыс. зл.

https://dou.ua/forums/topic/43697/
І в той же час, весна 2023, в декількох Канадських ІТшних чатах (створені після старту CUAET) бачу такі повідомлення:

— Змінив локацію в LinkedIn з Канади на Польщу і в той ж день отримав 4 повідомлення від рекрутерів Українських ІТ компаній, які наймають у офіси в Польщі. Відчув себе наче в 2021р.

— Купив квитки, повертаємось до Польщі.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34860
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1581 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 31 тра, 2023 12:42

  flyman написав:
  Gastarbaiter написав:А тем временем наше "село" (Краков) вышло на 1 место в Польше по средней з/п с показателем > 10 тыс. зл.

https://dou.ua/forums/topic/43697/
І в той же час, весна 2023, в декількох Канадських ІТшних чатах (створені після старту CUAET) бачу такі повідомлення:

— Змінив локацію в LinkedIn з Канади на Польщу і в той ж день отримав 4 повідомлення від рекрутерів Українських ІТ компаній, які наймають у офіси в Польщі. Відчув себе наче в 2021р.

— Купив квитки, повертаємось до Польщі.

Доехав до Канады/Америки продолжать просматривать вакансии украинских галер как-то странно. Если уже поехал за 10к км, то можно было сначала узнать за рынок труда там, присмотреть себе местечко. А не ехать наобум, на месте уже узнать что работы для тебя нет и возвращаться на украинскую галеру.
slonomag
 
Повідомлень: 503
З нами з: 23.11.17
Подякував: 10 раз.
Подякували: 122 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 31 тра, 2023 12:56

  slonomag написав:
  flyman написав:
  Gastarbaiter написав:А тем временем наше "село" (Краков) вышло на 1 место в Польше по средней з/п с показателем > 10 тыс. зл.

https://dou.ua/forums/topic/43697/
І в той же час, весна 2023, в декількох Канадських ІТшних чатах (створені після старту CUAET) бачу такі повідомлення:

— Змінив локацію в LinkedIn з Канади на Польщу і в той ж день отримав 4 повідомлення від рекрутерів Українських ІТ компаній, які наймають у офіси в Польщі. Відчув себе наче в 2021р.

— Купив квитки, повертаємось до Польщі.

Доехав до Канады/Америки продолжать просматривать вакансии украинских галер как-то странно. Если уже поехал за 10к км, то можно было сначала узнать за рынок труда там, присмотреть себе местечко. А не ехать наобум, на месте уже узнать что работы для тебя нет и возвращаться на украинскую галеру.

не "просматрівать", а змінив геолокацію в Лінкеднін, і вуаля, завалили вакансіями
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34860
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1581 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 31 тра, 2023 13:31

Re: Еміграція, заробітчанство

В мене родичка з Польщі надумала купити хатину недалеко від обл. центра.
Каже, що буде жити на польську пенсію тут.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34860
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1581 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 752753754755756 ... 2096>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама