Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 21352136213721382139 ... 2170>
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 11:26

Re: Еміграція, заробітчанство

Громадяни України, які були зняті з військового обліку у зв'язку з вибуттям за межі України на строк більше трьох місяців, зобов'язані протягом 30 днів з дня набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 р. N 563 стати на військовий облік шляхом особистого прибуття до районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, органу СБУ, відповідних підрозділів розвідувальних органів за їх вибором.

Усі вже квитки взяли?
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 26.02.18
Подякував: 673 раз.
Подякували: 540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 11:34

  Gastarbaiter написав:
Громадяни України, які були зняті з військового обліку у зв'язку з вибуттям за межі України на строк більше трьох місяців, зобов'язані протягом 30 днів з дня набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 р. N 563 стати на військовий облік шляхом особистого прибуття до районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, органу СБУ, відповідних підрозділів розвідувальних органів за їх вибором.

Усі вже квитки взяли?

На Картав95?
Кочевник
 
Повідомлень: 2395
З нами з: 16.02.17
Подякував: 387 раз.
Подякували: 178 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 13:57

  Дюрі-бачі написав:Як висновок хочу сказати, що у філолога значно більше перспектив ніж в багатьох інших спеціальностей, навіть в того ж юриста чи економіста, особливо в контексті еміграції.

Знаю два позитивних приклада:
- дівчина закінчила Острозьку академію. Спеціальність “Українська мова та література і літературна творчість. “ Пише статті на замовлення в різних галузях техніки, науки та побуту на замовлення великих компаній, яким треба наповнювати сайти матеріалами із тієї галузі, якоі вони займаються. Непогана робота: більшою частиною мешкає за кордоном України, замовлення отримує електронною поштою.

- хлопець закінчив медичний університет, паралельно вивчив дуже добре англійську мову.
Добре оволодів своєю спеціальністю плюс гарна англійська. Пише статті на медичні теми на замовлення провідних медичних журналів та фармацевтичних фірм в США. При цьому ніколи не мешкав в США. Я не питав, звісно, але прибутки досить суттєві: купив нове авто, в ці дні займається оформленням ВНП в одній європейській країні, жінка народила йому вже 4-х дітей. Вік: чи 30, чи 35 років.
Як говорив Воланд: «Качество и еще раз качество!»
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9761
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3617 раз.
Подякували: 1281 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 14:07

  Faceless написав:
Shaman написав:
  Faceless написав:Bolt
Донька, через рік нім філологію в ЛНУ закінчуючи, хоче на магістратуру до Австрії, бо в ЛНУ магістратура дно.


Та з філологією однаково безперспективно буде хоч де

це якийсь пафос від технаря ;) я хоч теж ближче до технарей, але розумію - що німецька філологія - це викладач німецької в тій же Німеччині - дуже непогана професія. та й викладачам німецької у нас гадаю зараз є чим зайнятися.

ба більше, років 10-15 тому багато спеціалістів, яких я знав, що займалися чи оформленням документів на експорт, LC та таке інше (мається на увазі експорт судами) - всі мали освіту англійська філологія. бо перше на цих посадах - це володіння англійською мовою.

тому не слухайте - німецька філологія в німецькомовній країні - непоганий старт. треба буде, ще щось додатково опанує 8)
Найближчим часом умовний жопаті (або інші LLM моделі AI) замінять левову частку роботи цих спеціалістів. І чим буде займатися не топ 20% найкращих з них потім / не ясно

як вже вище сказали, ІТ теж треба напрягтися ;)

я кажу про інше. як зараз показує досвід масової еміграції - одна з найбільших проблем - це мова, особливо якщо кажемо про роботу в офісі. й якщо ти їдеш в країну, володіючи місцевою мовою, - це великий плюс
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6230
З нами з: 29.09.19
Подякував: 599 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 14:11

  Дюрі-бачі написав:
  rjkz написав:Причем филологи нужны будут самой высокой квалификации.
Мне моя препод по Инглишу как-то рассказала ситуацию из ее жизни.
Были большие переговоры между двумя делегациями и в результате очень маленькой смысловой ошибки переводчика, после недельных переговоров одно сторона просто поднялась и ушла.

Колега в мене власник ІТ компанії. Розповідав як через непорозуміння з клієнтом при складанні технічного завдання трохи помились в бізнес логіці і в результаті з кожної транзакції страховій компанії йшов платіж в 100 разів більший ніж треба. Кажуть помітили десь через тиждень і в результаті фірма (читай колега з власної кишені) компенсувала клієнту 20k$.

Як я знаю, ТЗ підписується обидвома сторонами, та і викатувати на прод без тестування - ну хз.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8998
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1349 раз.
Подякували: 1740 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 14:15

  Bolt написав:
  Кочевник написав:
  Bolt написав:Які знання, в яких галузях?! А звичайним репетиторством доробляти нє?!


Спитай філологів, як вони перекладають медичні тексти, юридичні, або військові... Без відповідних знань в цих галузях той переклад має невелику цінність.

Нагадало, як дура-коректоригиня в тексті про напівпровідники всі терміні "дірка" замінила на "отвір".

Одною з причин, чому відправив доньку на цей напрямок, було, що в молодших класах на Репетиторству вчителька на моїх дітях заробила пару штук ує. Я собі логічно подумав, що завжди можна влаштуватися училкою на ЗП, щось біля мінімалки і норм заробляти на репетиторстві. Там навіть галімого В1 вистачить з головою.

Кажуть нова версія ChatGPT 4o вміє репетиторство. Треба буде спробувати.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8998
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1349 раз.
Подякували: 1740 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 15:34

Re: Еміграція, заробітчанство

  BIGor написав:Кажуть нова версія ChatGPT 4o вміє репетиторство. Треба буде спробувати.

Десь так, як і програмувати: базові потреба задовольнить, але нормального репетитора не замінить.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3285
З нами з: 29.07.22
Подякував: 576 раз.
Подякували: 419 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 15:47

  Дюрі-бачі написав:Всяке буває в житті, от сестра кума закінчила французьку філологію, а працює тепер вихователькою в садочку при посольстві в Бельгії...


Давным давно одна одноклассница учила французский.
Потом закончила иняз, потом, еще в 90-е (чтобы оценить ценность) получила назначение в посольство Украины во Франции.
Там встретила своего будущего мужа и там-же и осталась.
Другая знакомая закончила иняз с немецким и английским.
Не в курсе как, оказалась в Германии и дальше по сценарию - вышла замуж и осталась.
Один из блогеров, которых смотрел когда готовился к эмиграции, закончил институт с дипломом военного переводчика с Инглиша.
Переехал в СЩА в 2013, с трудом, но получил ГК (8 лет заняло), имеет свой бизнес, дом (не в мортгидже) через Гудзон от Манхеттена (фактически с видом на Манхеттен), дети в частной школе, финансово как для стольких лет в эмиграции - неплохо обеспечен. Приехал в США продав Мицубиси аутлендер за 20 куе, с 24 куе в кармане на 4-х человек семьи и с долгом в 20-же куе, которые довольно быстро отдал.
Так что, свободное знание языка - неприложный инструмент для успешной эмиграции и интеграции в новую среду.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16753
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8371 раз.
Подякували: 5270 раз.
 
Профіль
7
3
6
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 15:50

  Bolt написав:
  Дюрі-бачі написав:Всяке буває в житті, от сестра кума закінчила французьку філологію, а працює тепер вихователькою в садочку при посольстві в Бельгії...

Колись читав, що якщо білий в Китай, і пару слів можеш англійською до купи стулити, то вже тебе рахують за англійця чи американця і можеш влаштуватися вчителем англійської в школу чи садочок. 😎


Наверное это было при Мао еще.
Сейчас китайцы в среднем по крупным городам детям Инглиш с детства вбивают в голову.
Поэтому такой разводняк не прокатит.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16753
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8371 раз.
Подякували: 5270 раз.
 
Профіль
7
3
6
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 16:01

  Дюрі-бачі написав:Як висновок хочу сказати, що у філолога значно більше перспектив ніж в багатьох інших спеціальностей, навіть в того ж юриста чи економіста, особливо в контексті еміграції.


Скажу больше, у филолога есть все шансы получить любое дополнительное образование в эмиграции, включая юридическое.
Где как не там важны смысловые оттенки слов и правильное (зачастую единственно правильное)построение предложений, исключающее превратное толкование.
Собственно, я знаю 2-х юристов, оба приехали в школьном возрасте и потом закончили Ло скул. Их Инглиш на неизмеримо более высоком уровне нежели у тех, кто намного дольше тут технарей.
У детей в школе давали на ЕСЛ листки бумаги со словами (штук 20) которые или произносятся одинаково или очень похоже или пишутся очень похоже, но имеют разный смысл. И наоборот, синонимы - куча.
Это уровень ненужный технарю, но именно он открывает возможности, которые недосягаемы без свободного Инглиша.
Именно поэтому в эмиграцию надо попасть ребенком, а еще лучше родиться.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16753
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8371 раз.
Подякували: 5270 раз.
 
Профіль
7
3
6
  #<1 ... 21352136213721382139 ... 2170>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Bolt і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама