|
Листи бізнесу з попередженнями від податківців: ДПС... |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 09 лип, 2025 09:32
Пропонуємо до обговорення: У травні 2025 року суб’єкти роздрібної торгівлі, які отримали попереджувальні листи від податкової, відобразили через РРО 4,6 млн грн готівкової виручки. Загалом 1302 такі повідомлення через електронний кабінет отримали підприємці, у закладах яких у березні розрахунки здійснювались виключно у безготівковій формі.
Дивися повний текст Листи бізнесу з попередженнями від податківців: ДПС розповіла про результати розсилок
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 100426
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 09 лип, 2025 09:32
Тобто майже половину отримали безпідставні погрози від податкової. Не дивно що маємо рекордне скорочення ФОП в Україні та рекордну реєстрацію в не самой сприятливої податкової системі Польщі. Як завжди потужні результати від зеленського і гетманцева.
-
salvydas
-
-
- Повідомлень: 161
- З нами з: 27.08.19
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 21 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
1 |
177 |
|
|
1 |
506 |
|
|
4 |
1128 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|