|
Золотий вибір. Коли починати купувати золото? |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 16 лип, 2012 09:21
Пропонуємо до обговорення: Незважаючи на те, що сьогодні ціна золота на світових ринках падає, в майбутньому нас ще чекає етап підйому...
Дивися повний текст Золотий вибір. Коли починати купувати золото?.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101034
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 16 лип, 2012 09:21
Золотой выбор. Когда начинать покупать золото?
А где ответ на вопрос, вынесенный в заголовок?
-
aleksalt
-
-
- Повідомлень: 8103
- З нами з: 16.11.09
- Подякував: 667 раз.
- Подякували: 1502 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 16 лип, 2012 10:01
aleksalt уже в августе начинается лучший сезон для инвестиций в золото.
читай уважніше)
-
roman4ik
-
-
- Повідомлень: 15
- З нами з: 17.06.12
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 16 лип, 2012 10:20
Сравнивать цену золота с пивом это всё равно, что сравнивать член с пальцем...
-
alex541
-
-
- Повідомлень: 279
- З нами з: 09.08.11
- Подякував: 36 раз.
- Подякували: 43 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 16 лип, 2012 17:40
aleksalt написав:А где ответ на вопрос, вынесенный в заголовок?
а здесь только реклама. правильный ответ: в 2008 году.
-
vidima
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1614
- З нами з: 14.04.09
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 107 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 16 лип, 2012 17:52
vidima написав: aleksalt написав:А где ответ на вопрос, вынесенный в заголовок?
а здесь только реклама. правильный ответ: в 2008 году.
Правильный ответ кто-когда! Все по разному! Некоторые "самые прдвинутыые фаны" и сегодня покупают.Даже когда "золотой" пузырь лопнул и золото уже год подряд дешевеет! На то они и фаны! Ну и итог.....Примерно год назад золото стоило 1920 долл/трунц. Сегодня 1580 долл/трунц. Фаны потеряли 20% своих сбережений! Как то это не кошерно.... ПыСы В Украине ,кстати, золотой бум уже кончился, видимо в том числе из за приведенного выше. Хоть золото и подешевело - укрпипл его не берёт! Продажи золота стремятся к нулю.... 
-
qwertty
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 16 лип, 2012 19:01
Пока гривню держат, вот и спрос падает, как полетит родимая так и пипл повалит менять фантики.
-
lexkiev
-
-
- Повідомлень: 121
- З нами з: 15.12.11
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 1 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 16 лип, 2012 19:13
qwertty написав:В Украине ,кстати, золотой бум уже кончился,
Кстати, золотого бума в Украине еще не было вообще, но, еще может быть - цыплят по осени считают
-
aleksalt
-
-
- Повідомлень: 8103
- З нами з: 16.11.09
- Подякував: 667 раз.
- Подякували: 1502 раз.
-
-
Профіль
-
-
-
zanachka
-
-
- Повідомлень: 738
- З нами з: 31.05.10
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 63 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 17 лип, 2012 07:46
qwertty написав:Хоть золото и подешевело - укрпипл его не берёт! Продажи золота стремятся к нулю.... 
кузер вы свою болтовню фактами можете подтвердить? или как обычно? 
-
odessit2007
-
-
- Повідомлень: 11263
- З нами з: 19.05.11
- Подякував: 24 раз.
- Подякували: 4547 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
675 |
|
|
|
1 |
552 |
|
|
|
2 |
1295 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|