Влада встановить норму на "безкоштовний збір" грибів і ягід

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234
Повідомлення Додано: П'ят 03 сер, 2012 20:22

Re: Влада встановить норму на

В дежаві, побудованій на корупції, люба спроба навести порядок без ліквідації корупції призведе до посилення корупції.
Голопупенко
 
Повідомлень: 22
З нами з: 19.01.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 03 сер, 2012 20:35

В Карпатских горах шестеро ментов трое суток гонялось за браконьером, который бесплатно собирал ягоды на территории Украины. В результате таки поймали, заломали, проверили документы - задержанный оказался медведем, уроженцем Словакии. Теперь ему грозит крупный штраф и депортация.
Востаннє редагувалось Изя Гуд в П'ят 03 сер, 2012 20:39, всього редагувалось 1 раз.
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 03 сер, 2012 20:36

Власть боится, что у них все галлюциногенные грибы соберут и им не достанется
Сarbon
 
Заблокований
Повідомлень: 211
З нами з: 01.03.12
Подякував: 7 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 04 сер, 2012 12:36

Re: Влада встановить норму на

Залишилось, ще ввести податок на унітаз, на вікно і звичайно подушне))))))
Vektor
 
Повідомлень: 99
З нами з: 23.05.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 27 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 05 сер, 2012 13:44

  Mylord написав:Тут питання може в дечому і правильне.Я дивлюсь,як масово в Карпатах вигрібають гриби,чорницю,потім продають це за кордон...

Воно , звичайно , краще , коли все це згниє в Карпатах... :mrgreen:
awers
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 05 сер, 2012 19:38

Предлогаю ввести ограничение на получение бабла. Не более 50 грн в сутки. Если пишут что получают меньше, а тратят больше - растрел.
5vva
 
Повідомлень: 75
З нами з: 06.12.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 05 сер, 2012 21:59

Re: Влада встановить норму на

Черти просто когда закупили ягод для своей рыгаловке по ценам:
малина по 672 грн. за килограмм
черника и ежевика по 576 грн/к

http://news.tochka.net/121256-samye-bez ... ikov-foto/

И решили, проехав по трассе и увидев людей с ягодами, что бабульки бабло косят тоннами, а налогов с этого не платят. Они же уверены, что пересичные тоже ягоды по полштуки закупают, причем в день на рыло по кило, чтоб витаминов хватило.
peppermail
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1323
З нами з: 18.11.08
Подякував: 60 раз.
Подякували: 229 раз.
 
Профіль
 
  #<1234
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 974
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 тра, 2026 12:15
anduzenko
7 2142
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 сер, 2024 11:35
Примат
9 3363
Переглянути останнє повідомлення
Сер 14 лют, 2024 21:45
yama
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron