Влада встановить норму на "безкоштовний збір" грибів і ягід

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: Чет 02 сер, 2012 11:06

Влада встановить норму на "безкоштовний збір" грибів і ягід

Пропонуємо до обговорення:
Державне агентство лісових ресурсів встановить норму безкоштовного збору грибів, ягід та лікарських рослин.

Дивися повний текст Влада встановить норму на "безкоштовний збір" грибів і ягід.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101018
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 сер, 2012 11:06

А на воздух когда введут налог?
mura
 
Повідомлень: 42
З нами з: 28.05.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 сер, 2012 11:09

Правильно, каждая сыроежка просто обязана наполнять бюджет семьи Януковича!
gk09
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1041
З нами з: 14.12.09
Подякував: 30 раз.
Подякували: 509 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 сер, 2012 11:15

Интересная новость интересно изложена:

"Согласно сообщению, Госпредпринимательства аргументировало незаконности действий местных чиновников, которые требуют разрешения на сбор ягод и грибов, и удалось получить положительный ответ от Гослесагентства на письмо-обращение."
Marvin Heemeyer
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 02 сер, 2012 11:17

Провести инвентаризацию всех грибов. присвоить инвентарные номера всем лекарственным растениям.

Поставить возле каждого дерева гаишника с визирем и все будет Донбасс
РАТАН
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2160
З нами з: 25.01.07
Подякував: 150 раз.
Подякували: 215 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 сер, 2012 11:53

И какая же квота ?? Квота де*** чиновников уже превысила все грани....
mayorkapelan
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 02 сер, 2012 12:23

Рекомендую властям посмотреть старый мультик "Чьи в лесу шишки". Там волк начал в том же духе, но плохо кончил.
Yfyrf
 
Повідомлень: 140
З нами з: 22.10.07
Подякував: 17 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 сер, 2012 12:35

Грыбочкы
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 сер, 2012 12:39

Re: Влада встановить норму на

Квоту на охоту ишо надоть установить.. А то "лимит" после кушнарйова- нарушен.. Пора "прореживать"..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 сер, 2012 13:14

Re: Влада встановить норму на

  Marvin Heemeyer написав:Интересная новость интересно изложена:

"Согласно сообщению, Госпредпринимательства аргументировало незаконности действий местных чиновников, которые требуют разрешения на сбор ягод и грибов, и удалось получить положительный ответ от Гослесагентства на письмо-обращение."

+1, но надо зрелищ!
SeTh
 
 
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 540
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 тра, 2026 12:15
anduzenko
7 2132
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 сер, 2024 11:35
Примат
9 3352
Переглянути останнє повідомлення
Сер 14 лют, 2024 21:45
yama
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама