Через знецінення акцій Facebook можуть постраждати пенсіонер

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 20 сер, 2012 16:51

Через знецінення акцій Facebook можуть постраждати пенсіонер

Пропонуємо до обговорення:
Два пенсійні фонди Нідерландів, що інвестували кошти в акції Facebook, могли втратити мільйони євро через зниження ціни паперів найбільшої в світі соцмережі.

Дивися повний текст Через знецінення акцій Facebook можуть постраждати пенсіонери у Нідерландах.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101036
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 сер, 2012 16:51

Два пенсионных фонда Нидерландов, инвестировавшие средства в акции Facebook, могли потерять миллионы евро из-за снижения цены бумаг крупнейшей в мире соцсети.

Хорошая новость...а я думал лохи и алени тока у нас водятся
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 сер, 2012 17:18

Так падение акций мордакниги только началось.... Там и 5 долларов за акцию много ))
pioneer555
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 20 сер, 2012 17:19

  aleksalt написав:Два пенсионных фонда Нидерландов, инвестировавшие средства в акции Facebook, могли потерять миллионы евро из-за снижения цены бумаг крупнейшей в мире соцсети. Хорошая новость...а я думал лохи и алени тока у нас водятся

их повсюду хватает))) не ммм-мом единым))
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 сер, 2012 17:20

забугорные лохи и алени пострадали шо ли ???
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 сер, 2012 17:55

фэнтазибук - выдают желаемое за действительное ,этакий альбомчик лучших эпизодов жизни ... неудачники ,безработные,заключенные,одинокие и больные - они не представляют никакого интереса для рекламодателей ... Такова "горькая" правда ...
foma_us
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 20 сер, 2012 21:42

  foma_us написав:фэнтазибук - выдают желаемое за действительное ,этакий альбомчик лучших эпизодов жизни ... неудачники ,безработные,заключенные,одинокие и больные - они не представляют никакого интереса для рекламодателей ... Такова "горькая" правда ...


согласен !!! уевый контингент вобщем... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 1060
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 чер, 2026 12:33
mc_im409
1 483
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 17:52
anatoliy2202
1 848
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 чер, 2026 11:26
exdorados
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама