ПР: Якщо зараз нічого не змінимо у пенсійному царстві-королі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: П'ят 31 сер, 2012 11:43

  Гондурас_мля написав:
  voinovev написав:Тоже пАперэдныкы виноваты?

Між іншим питання цікаве :mrgreen:
Якщо пригадаємо трохи історію (1999-2001), коли та пАпередниця, яка зараз в тюрмі сидить, стала віце прем'єром по ТЕК, то з пенсійним фондом справа була ще гірша. Пенсионерам не платили пенсію по року і більше. Але Тимошенко пройшлась по олігархам, навела порядок з бартером і взаєморозрахунками і багаторічні борги по пенсіям були ліквидовані в рекордно короткий термин і вже к кінцю 2000 року ПФУ розпирало від лишніх коштів.
За це Тимошенко поплатилась зняттям з посади і 40-денним увязненням.

Може варто скористатись досвідом? Випустити Тимошенко і хай знову порядок в державі наведе. А потім (як і тоді) присвоїти досягнення Тимошенко собі, а її знову посадити. До гірших часів :mrgreen:

Вот и выпячиваются сразу неприкрытые политические амбиции. :D
Прохор
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 сер, 2012 12:11

  Прохор написав:
  Гондурас_мля написав:
  voinovev написав:Тоже пАперэдныкы виноваты?

Між іншим питання цікаве :mrgreen:
Якщо пригадаємо трохи історію (1999-2001), коли та пАпередниця, яка зараз в тюрмі сидить, стала віце прем'єром по ТЕК, то з пенсійним фондом справа була ще гірша. Пенсионерам не платили пенсію по року і більше. Але Тимошенко пройшлась по олігархам, навела порядок з бартером і взаєморозрахунками і багаторічні борги по пенсіям були ліквидовані в рекордно короткий термин і вже к кінцю 2000 року ПФУ розпирало від лишніх коштів.
За це Тимошенко поплатилась зняттям з посади і 40-денним увязненням.

Може варто скористатись досвідом? Випустити Тимошенко і хай знову порядок в державі наведе. А потім (як і тоді) присвоїти досягнення Тимошенко собі, а її знову посадити. До гірших часів :mrgreen:

Вот и выпячиваются сразу неприкрытые политические амбиции. :D


Интереснее не про амбиции,а по ФАКТУ (где товарищ соврамши?)
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 сер, 2012 12:18

visual написав:Кроме того управляет государством не один чел, а десятки тысяч, а может и сотни тысяч. Ну как их всех заставить работать за 5000грн. в мес.? Они без взяток уже не могут и не будут. Все хотят мерсы и виллы. Куда не копни, нацык ты или нет, но если ты во власти у тебя уже на балансе 5-10 хат записано (как правило на свате, на жене, на КОТЕ в конце концов).


Вчера смотрел по каналу Business в 18 00 передачу. Так там Балашов (не пальцем деланый) принимал одного ретивого пацыка, от опозиции. Опозиционер задекларировал 0. Ничего не заработал. Зато на его жене и бизнес и хаты. Живет зачетно. Ну как можно с такой властью идти в разведку?

Харе народ разводить. Палитесь господа политики.
visual
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 сер, 2012 12:45

"Государство сейчас не в состоянии обеспечить желаемый уровень пенсий всему населению пенсионного возраста."
Все верн: только лицам приближенным к ампиратору ! У них солидные пенсии, вот для этого и существует фонд для солидных и очень солидных людей. Остальным вилы!
И А
 
Повідомлень: 265
З нами з: 22.03.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 20 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 сер, 2012 13:07

Надо ПРеформаторам черпать идеи у китайских товарищей: взять эти самые пенсии и отменить! Нет пенсий - нет и дефицита в ПФ. А народ, чтобы с голоду не сдохуть, будет чудо экономическое творить! Такой себе батончик "Twix" получается.
gk09
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1041
З нами з: 14.12.09
Подякував: 30 раз.
Подякували: 509 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 сер, 2012 13:54

  gk09 написав:Надо ПРеформаторам черпать идеи у китайских товарищей: взять эти самые пенсии и отменить! Нет пенсий - нет и дефицита в ПФ. А народ, чтобы с голоду не сдохуть, будет чудо экономическое творить! Такой себе батончик "Twix" получается.

А может надо этих потрусить, гляди не только отменять , а еще и солидную надбавку к пенсиям сделать.http://focus.ua/charts/225154
Григорий
 
Повідомлень: 274
З нами з: 03.06.11
Подякував: 946 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 сер, 2012 15:01

  alex10 написав:Интереснее не про амбиции,а по ФАКТУ (где товарищ соврамши?)


Ну вообще говоря, то правительство как бы было не тимошенническое, а ющенковское. И Тигипко там был. И Ехануров, если не ошибаюсь. И много других всяких людей. Так что на каком основании успехи того кабмина (а они, безусловно, были) приписывать Тимошенко - совершенно непонятно. Тем более учитывая то, что после того она ещё 2 раза была не вице-, а настоящим премьером, и никакими подобными успехами уже похвалиться не могла, а скорее наоборот...
rokannon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3522
З нами з: 08.11.10
Подякував: 717 раз.
Подякували: 859 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 сер, 2012 15:09

  gk09 написав:Надо ПРеформаторам черпать идеи у китайских товарищей: взять эти самые пенсии и отменить! Нет пенсий - нет и дефицита в ПФ. А народ, чтобы с голоду не сдохуть, будет чудо экономическое творить! Такой себе батончик "Twix" получается.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 сер, 2012 16:44

Ну да. Это из серии ПР обещала поднять пенсии, ПР и подняла себе пенсии. А на всех не хватает... нужно вам больше зарабатывать....
online_pl
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 сер, 2012 18:15

Да да)))) Пакращэння вжэ наступило!
Vektor
 
Повідомлень: 99
З нами з: 23.05.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 27 раз.
 
Профіль
 
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 2470
Переглянути останнє повідомлення
Чет 07 тра, 2026 09:35
buchma_mykola
1 483
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 бер, 2026 23:51
moveton
1 2470
Переглянути останнє повідомлення
Сер 15 жов, 2025 23:14
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама