|
Українцям придумали новий податок на дружбу з Росією |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 05 вер, 2012 12:08
yarg написав:Сейчас мировые производители авто открывают сборочные производства в России, с прицелом поставлять собранные там автомобили и в Украину. Наше правительство (если у него есть мозг) - должно однозначто дать понять - "российская сборка в Украину не пойдет". Причину пускай придумают - экология там не та, или москальским духом от машин несет. Хотят поставлять автомобили в Украину - милости просим. Организовывайте сборку здесь. Иначе мы законсервируем ситуацию "вечного импортера", а россияне будут получать рабочие места за наш счет.
"Наше правительство (если у него есть мозг)" Да правители ещё те
-
Jack
-
-
- Повідомлень: 1308
- З нами з: 21.06.12
- Подякував: 128 раз.
- Подякували: 136 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 05 вер, 2012 12:43
Поки ми є залежними від російських енергоносіїв - Росія нас ставила, ставить і буде ставити раком і "імєть" буде куди схоче без зайвих "стєснєній"... Отака печальна доля. Для того щоб змінити ситуацію, нашим керманичам треба в Ахмєтки замовити чавунні яйця...
-
zeleniy
-
-
- Повідомлень: 4115
- З нами з: 01.06.11
- Подякував: 605 раз.
- Подякували: 679 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 05 вер, 2012 14:05
Управленцы хреновы!
-
nickolasz
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
589 |
|
|
|
6 |
1791 |
Вів 12 тра, 2026 09:26 Hotab
|
|
|
1 |
1271 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|