У Лівані знайшли родовище газу за обсягом більше, ніж річний

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2012 12:50

У Лівані знайшли родовище газу за обсягом більше, ніж річний

Пропонуємо до обговорення:
Британська компанія Spectrum виявила запаси природного газу в обсязі 25 трильйонів кубічних футів

Дивися повний текст У Лівані знайшли родовище газу за обсягом більше, ніж річний видобуток у РФ.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101034
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2012 12:50

Баруди при этом подчеркнул, что правительство должно принять "быстрые политические решения".

В кулуарах он также добавил, что в противном случае к ним может приплыть авианосец и прилететь бомбардировщики.
Exie
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2012 13:11

Капец москалям-Украина вперде!
серенький
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2120
З нами з: 02.07.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2012 13:17

  серенький написав:Капец москалям-Украина вперде!


Фиг там!
Арабы раздерибанят себе по карманам. :)
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2012 14:38

Интересно, какой смысл сравнивать годовую добычу с размером одного месторождения? Для красного словца?
Marcus_Junius_Brutus
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2012 22:19

  серенький написав:Капец москалям-Украина вперде!

Украина - в перде? Это в какой такой перде - в той, что я подумал?
Ol_Alex
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2012 22:29

Не смогли удержаться от сравнения именно с Россией? Ну если уж сравнивать запасы с добычей (что изначально абсурдно), то уж нужно было писать, что запасы данного месторождения больше суммарной мировой добычи газа, это и эффектней и, в тоже время, правдиво (в 2011 - 3,31 трлн.куб.м.)
dmvgl
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2012 22:40

  Marcus_Junius_Brutus написав:Интересно, какой смысл сравнивать годовую добычу с размером одного месторождения? Для красного словца?


По недомыслию и в связи проявлением селючьих творческих потуг :shock:
Дядя Соломон
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 11:06

  Marcus_Junius_Brutus написав:Интересно, какой смысл сравнивать годовую добычу с размером одного месторождения? Для красного словца?


Я теж помітив...
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 11:58

  Ol_Alex написав:
  серенький написав:Капец москалям-Украина вперде!

Украина - в перде? Это в какой такой перде - в той, что я подумал?


И причем все глубже! :mrgreen:
Интересно, сравнение с годовым объемом добычи в России - это показатель того как в России много газа или наоборот - как мало его в Ливане найдено... :roll:
ak-alexey
 
Повідомлень: 2900
З нами з: 22.03.11
Подякував: 178 раз.
Подякували: 602 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 552
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 чер, 2026 16:36
dmytropetrov0301
1 785
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
1 1521
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 тра, 2026 17:28
aleksyakush1960
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама