Дорогі гроші. Дефіцит гривні перетворив її на найдорожчу вал

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 12:42

Дорогі гроші. Дефіцит гривні перетворив її на найдорожчу вал

Пропонуємо до обговорення:
Ефективність вкладів під високі банківські відсотки перебуваэ в прямій залежності від стійкості нацвалюти

Дивися повний текст Дорогі гроші. Дефіцит гривні перетворив її на найдорожчу валюту планети.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 12:42

В Украине свободно напечатать гривню, не спрашивая всяких МВФ мешает статья 54. Закона про НБУ http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/679-14/page2

в Раше таже фигня ст.22 http://www.economics.kiev.ua/index.php?id=434&view=article
т.е печатный станок не подчиняется ни президенту ни премьеру.
Печатать деньги после 2008г. это царское занятие США,Еврозоны,Японии,Щвейцарии а не всяких НЕразвивающихся стран
spread
 
Повідомлень: 1141
З нами з: 21.11.08
Подякував: 9 раз.
Подякували: 179 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 12:44

Не даром монетный двор рисует гривню в две смены - проценты же надо отдавать чемто.
Люди кто знает что задумали банкиры, поделитесь опытом?
Naga Saka Amini
 
Повідомлень: 176
З нами з: 06.08.12
Подякував: 40 раз.
Подякували: 31 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 12:49

Пирамидон..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 12:58

Крім того що в 2 зміни, так ще й у цю суботу працювали-друкували!
Може царь хоче накупити баксів за надруковану бамагу і гайнути в африку, покоряти новий елохторат?!
Chabik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1571
З нами з: 09.01.09
Подякував: 3 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 15:16

А отдавать те проценты будем мы с вами, так как они вложены в цену товаров, производящихся и продающихся за счет непомерно дорогих кредитов.
hector
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 15:45

Re: Дорогі гроші. Дефіцит гривні перетворив її на найдорожчу

Потом вся эта хрень каааааааак гавкнется......
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 18648
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8957 раз.
Подякували: 5690 раз.
 
Профіль
 
14
10
7
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 16:00

Похоже на замануху "и инасранцы нам завидуют". В смысле верят. И всё тащат из Европ всяких к нам на депозиты. И вы, граждане, несите ваши денежки. :roll:
SeTh
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 16:16

Сейчас , можете сами поинтересоваться есть перекос 75проц депозитов в долларе и 25 гривня евро итд. Этим информационным поносом про "иносранцев" хотят заманить депозитчиков с валюты в гривну. Вот тогда можно и обваливать гривну.
spread
 
Повідомлень: 1141
З нами з: 21.11.08
Подякував: 9 раз.
Подякували: 179 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 16:22

  Naga Saka Amini написав:Не даром монетный двор рисует гривню в две смены - проценты же надо отдавать чемто. Люди кто знает что задумали банкиры, поделитесь опытом?

Могу сказать однозначно, что ничего хорошего и ничего приятного для пересичного гражданина. В общем что-то будет....
Дарья
 
 
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 499
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 чер, 2026 23:16
moveton
1 829
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 18:09
deanproffitt777
1 530
Переглянути останнє повідомлення
Суб 04 кві, 2026 06:38
maxim4009
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама