Частка картоплі в раціоні українців за останні п'ять років збільшилася на 8%
Дивися повний текст Українці перейшли на картоплю і капусту з яловичини і молока.
|
|
Українці перейшли на картоплю і капусту з яловичини і молокаПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Українці перейшли на картоплю і капусту з яловичини і молока. Украинцы, благодаря успешным действиям ПРавильной партии, решили поддержать ныне модный тренд вегетарианства. К тому же и проблема ожирения отпадёт сама собой, а следом уменьшится число сердечно-сосудистых заболеваний. Вообщем партия заботится о здоровье нации.
Осталось ей "подякувать" 28 октября 2012 года за светлое будущее для тех, у кого тёмное прошлое. Те що українці стали економити на харчуванні це факт, так добре нам вже давно не було))))), але тут порівнюють 2007р і 12й, так йпта, з 2007го до 2011р населення скоротилось на 1млн.чол.(згідно міністерства охорони здоров"Я)
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||