|
Вживання алкоголю в житлових будинках і біля них можуть забо |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 19 жов, 2012 14:47
У нас закон про запрет курения в общественных местах не особо работает, а этот так тем более работать не будет.
-
milaana
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 19 жов, 2012 14:59
milaana написав:У нас закон про запрет курения в общественных местах не особо работает, а этот так тем более работать не будет.
"не особо работает" - это как понимать? В чём это выражается?
-
atel
-
-
- Повідомлень: 696
- З нами з: 03.03.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 41 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 жов, 2012 15:17
Улыбает, что после 9-ти утра уже можно. 
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 19 жов, 2012 15:25
то есть, как бухали у меня во дворе с 11 утра до 19-00 вечера соседи алкаши - так и будут бухать ? кстати, может кто посоветует что с этим делать, реальная проблема...
-
victor_zaitsev
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 19 жов, 2012 15:29
victor_zaitsev написав:то есть, как бухали у меня во дворе с 11 утра до 19-00 вечера соседи алкаши - так и будут бухать ? кстати, может кто посоветует что с этим делать, реальная проблема...
Возможно, у Вас в районе есть участковый милиционер, который принимает заявления на алкашей?
-
atel
-
-
- Повідомлень: 696
- З нами з: 03.03.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 41 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 жов, 2012 15:34
atel написав:Возможно, у Вас в районе есть участковый милиционер, который принимает заявления на алкашей?
Возможно, он с ними и бухает?
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37869
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8332 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: П'ят 19 жов, 2012 15:40
Faceless написав: atel написав:Возможно, у Вас в районе есть участковый милиционер, который принимает заявления на алкашей?
Возможно, он с ними и бухает?
Возможно, он резко протрезвеет, если копию заявления выслать в прокуратуру и уведомить его об этом?
-
atel
-
-
- Повідомлень: 696
- З нами з: 03.03.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 41 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 19 жов, 2012 16:10
1) Статтю 15-2 доповнити частиною десятою такого змісту: «Сільські, селищні та міські ради в межах відповідної адміністративної території можуть заборонити або обмежити споживання пива (крім пива у пластиковій тарі), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових з двадцяти двох годин до дев’яти годин у житлових будинках та на прибудинкових територіях. Сільські, селищні та міські ради можуть прийняти зазначене рішення якщо до них надійшли скарги від не менш ніж трьох мешканців цих будинків або за клопотанням органів внутрішніх справ.»
-
KoBnaK
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 19 жов, 2012 16:10
так что не псеште...!)
-
KoBnaK
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 19 жов, 2012 16:22
.....могут запретить или ограничить потребление пива (кроме пива в пластиковой таре), алкогольных, слабоалкогольных напитков, вин столовых 22:00 до 9:00 в жилых домах и на придомовых территориях.... Очередная бредятина от этих недодепутатов Кому сильно надо выпить, будут бухать пиво в пластиковой таре (алкаши и так шмурдяк в пластике пьют - он дешевле) 
-
Ed_
-
-
- Повідомлень: 1274
- З нами з: 11.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 277 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
3 |
1143 |
|
|
|
1 |
962 |
|
|
|
1 |
792 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|