|
Гендиректор "Укрпошти": "Після скандальної фотографії в мере |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 22 жов, 2012 19:54
Пропонуємо до обговорення: Глава державного поштового монополіста розповіла Forbes.ua про те, як потрібно відправляти посилки, щоб мінімізувати можливість крадіжки
Дивися повний текст Гендиректор "Укрпошти": "Після скандальної фотографії в мережі Facebook у нас пройшла серія звільнень".
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 22 жов, 2012 19:54
да, нормальный такой человеческий фактор - захотелось приодеться модно, че б не порыться в посылках?) главное знают же еще, где что искать)
-
Kieva
-
-
- Повідомлень: 2644
- З нами з: 18.03.11
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 112 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 22 жов, 2012 19:58
ИЧСХ - формой ответственности за кражу почему-то стало увольнение, а не "посадка" (с)!
-
skazkaMKua
-
-
- Повідомлень: 524
- З нами з: 04.12.11
- Подякував: 16 раз.
- Подякували: 51 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 22 жов, 2012 20:37
skazkaMKua неужели надо быть настолько злым, чтобы из-за шмотки сажать человека??? Да не приятно, да украли, да надо наказать! Сажать? Как по мне, то увольнения достаточно, только не по собственному, а к примеру за невыход на работу, или еще с какой статьи
-
kapral_82
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 180
- З нами з: 12.01.10
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 52 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 22 жов, 2012 21:01
kapral_82 написав:skazkaMKua неужели надо быть настолько злым, чтобы из-за шмотки сажать человека??? Да не приятно, да украли, да надо наказать! Сажать? Как по мне, то увольнения достаточно, только не по собственному, а к примеру за невыход на работу, или еще с какой статьи
А за что сажать? Кража перестала быть кражей? И сколько чужого и что именно можно забрать? Можно ваш адрес?
-
HOMYAK123
-
-
- Повідомлень: 315
- З нами з: 05.02.10
- Подякував: 7 раз.
- Подякували: 35 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 22 жов, 2012 21:32
HOMYAK123 написав: kapral_82 написав:skazkaMKua неужели надо быть настолько злым, чтобы из-за шмотки сажать человека??? Да не приятно, да украли, да надо наказать! Сажать? Как по мне, то увольнения достаточно, только не по собственному, а к примеру за невыход на работу, или еще с какой статьи
А за что сажать? Кража перестала быть кражей? И сколько чужого и что именно можно забрать? Можно ваш адрес?
Вроде бы есть какая-то граничная стоимость украденного (типа 700 грн), только после которой наступает уголовная ответственность с возможностью "посадить".
-
Starikan
-
2
-
- Повідомлень: 17525
- З нами з: 12.10.11
- Подякував: 2618 раз.
- Подякували: 3165 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Пон 22 жов, 2012 23:15
С каких пор наказанием за воровство у нас стало "уволили"? Должно быть "посадили"!
-
Antonio
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 22 жов, 2012 23:16
Ой, да тут не я один так думаю ))
-
Antonio
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 22 жов, 2012 23:24
Antonio написав:С каких пор наказанием за воровство у нас стало "уволили"? Должно быть "посадили"!
Возможно, с того дня - когда проворовавшегося чиновника повышали в связи с переходом на другую работу - а не отправляли котлы чистить/тапочки шить, лет на 3-5-7....
-
Tip Top
-
-
- Повідомлень: 5627
- З нами з: 28.05.10
- Подякував: 735 раз.
- Подякували: 1843 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 23 жов, 2012 08:47
Starikan написав: HOMYAK123 написав: kapral_82 написав:skazkaMKua неужели надо быть настолько злым, чтобы из-за шмотки сажать человека??? Да не приятно, да украли, да надо наказать! Сажать? Как по мне, то увольнения достаточно, только не по собственному, а к примеру за невыход на работу, или еще с какой статьи
А за что сажать? Кража перестала быть кражей? И сколько чужого и что именно можно забрать? Можно ваш адрес?
Вроде бы есть какая-то граничная стоимость украденного (типа 700 грн), только после которой наступает уголовная ответственность с возможностью "посадить".
Наразі, юридична відповідальність за крадіжку передбачена статтею 185 Кримінального кодексу України і статтею 51 Кодексу про адміністративні правопорушення. Стаття 185 Кримінального кодексу України передбачає кримінальну відповідальність за крадіжку і визначає крадіжку як таємне викрадення чужого майна. Стаття 51 Кодексу про адміністративні правопорушення передбачає адміністративну відповідальність за дрібне викрадення чужого майна. До літа 2009 року кримінальна відповідальність за вчинення крадіжки наставала, якщо сума перевищувала 1,5 мінімальні зарплати станом на 1 січня відповідного року. Після внесення змін влітку 2009 р. кримінальна відповідальність настає, якщо сума викраденого перевищує 0,1 мінімальної зарплати. Оскільки з 1 січня 2012 р. мінімальна зарплата в Україні складає 1073.00 грн., то кримінальна відповідальність буде наставати за крадіжку, якщо завдана шкода перевищуватиме 107.30 грн. Якщо крадіжка вчинена на меншу суму, то настає адміністративна відповідальність відповідно до КУПАП.
-
rokannon
-
-
- Повідомлень: 3522
- З нами з: 08.11.10
- Подякував: 717 раз.
- Подякували: 859 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1069 |
|
|
|
1 |
2576 |
|
|
|
2 |
1869 |
Суб 11 кві, 2026 18:05 BIGor
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|