Подкаст 40: Чому новий глава НБУ обвалить гривню...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Подкасти з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
  #<1234 ... 12>
Повідомлення Додано: Вів 15 січ, 2013 19:16

Re: Подкаст 40: Чому новий глава НБУ обвалить гривню...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Только МВФ скажет и ...............
така буде айфория аж мама не горюй ,
от , вся мудрость наверное в бороду ушла :mrgreen:
Востаннє редагувалось obval в Вів 15 січ, 2013 19:30, всього редагувалось 2 разів.
obval
 
 
Повідомлення Додано: Вів 15 січ, 2013 19:16

  Александр_Охрименко написав:
  Obval_Defoltovich написав:Девальвація: швидка і контрольована чи пізня неконтрольована http://www.epravda.com.ua/publications/ ... 15/356320/

Читав. Я, як правило, читаю такі статі. Це цікаво. Але, я не згодний з автором. Автор багато приводить цифрів та таблиць, але автор не знаю, як працює наша банківська система. Він фактично розглядає модель економіки України, якої не існує. Він забув саме основне, що у нас 60% економіки в "тіні", в нас 80 млрд. готівої валюти, у нас доля енерегтичного імпорту дуже велика. А у нього все по підручинкам. Хочу думка цікава. Видно людина дійсно дуже багато рахував і думав, але...


Ну-ка, ну-ка, расскажите нам как работает банковская система .... Особенно про "Захидинкобманк", про который вы регулярно распространяете откровенную ложь, что он якобы уже ликвидирован, а ФГВ готово выплачивать компенсации, хотя банк преспокойно существует, не возвращая деньги вкладчикам ....
bolex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6919
З нами з: 27.02.09
Подякував: 1902 раз.
Подякували: 1510 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 15 січ, 2013 19:24

bolex Підтримую питання вельмишановного пана Болекса, бажано надати посилання на судове рішення про заборону видачі депозитів через кримінальну справу або скан, а то на слово президенту якогось неіснуючого центра Охріменку вже тут не вірять :D
Павлуша
 
 
Повідомлення Додано: Вів 15 січ, 2013 19:44

Прослушал...

А Охрименко оказывается славный тролль. :)
Деньги, говорит, у украинцев есть, раз на депозитах держут. :lol:

А может это и не украинцы вовсе. Зачитайте нам фамилии и суммы, а мы поищем среди них своих знакомых. :roll:

Огласите весь список, пожалуйста. :|
Изя Гуд
 
 
Повідомлення Додано: Вів 15 січ, 2013 19:50

  Александр_Охрименко написав:
  Obval_Defoltovich написав:Девальвація: швидка і контрольована чи пізня неконтрольована http://www.epravda.com.ua/publications/ ... 15/356320/

Читав. Я, як правило, читаю такі статі. Це цікаво. Але, я не згодний з автором. Автор багато приводить цифрів та таблиць, але автор не знаю, як працює наша банківська система. Він фактично розглядає модель економіки України, якої не існує. Він забув саме основне, що у нас 60% економіки в "тіні", в нас 80 млрд. готівої валюти, у нас доля енерегтичного імпорту дуже велика. А у нього все по підручинкам. Хочу думка цікава. Видно людина дійсно дуже багато рахував і думав, але...

Помню, как то ли в мае то ли в июле 2008 мы сидели в кабинете у управляющего на встрече с представителями Икеи, которые тогда думали стоит или не стоит строить торговый центр под Одессой (при том что землю уже купили) и приехали пообщаться со своим будущим банком. И они нас спрашивают, вот как вы думаете, пострадает ли Украина в результате банковского кризиса, набирающего обороты в Европе и США.
Ну, мы такие: да какое там! У нас же более 60% экономики в тени. Да наши предприятия сами себя кредитуют из офшоров и без банковских кредитов нормально обойдутся.
Они переглянулись, но ничего не сказали.
Ну, говорят, а что вы думаете по поводу цен на недвижимость.
Ну, тут мы такие, учитывая что в портфеле дирекции уже было 3 ярда ипотеки, которыми мы гордились, говорим: да а что, не видим проблемы. У нас неудовлетворенный спрос на недвижимость, закредитованность населения низкая, проблемность портфеля менее 1%, опять же, теневые доходы зашкаливают. Не думаем, что могут быть серьезные проблемы.
В общем, попрощались они с нами и уехали к себе в Швецию. Торговый центр, почему-то, так строить и не начали.

Как подумаю, какими мы идиотами выглядели в их глазах уже буквально через 3 месяца (может через полгода) - до сих пор краснею.

Прошу прощения за оффтоп. Просто слова Александра Охрименко навеяли воспоминания о тогдашней нашей встрече.
airmax78
 
Повідомлень: 42905
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5291 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 15 січ, 2013 19:55

Re: Подкаст 40: Чому новий глава НБУ обвалить гривню...

  Александр_Охрименко написав:в нас 80 млрд. готівої валюти

Уточните, кто такие "вы".
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 15 січ, 2013 20:08

  mortimer написав:
  Александр_Охрименко написав:в нас 80 млрд. готівої валюти

Уточните, кто такие "вы".


Мы: 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Изя Гуд
 
 
Повідомлення Додано: Вів 15 січ, 2013 20:59

  Александр_Охрименко написав: Читав. Я, як правило, читаю такі статі. Це цікаво. Але, я не згодний з автором. Автор багато приводить цифрів та таблиць, але автор не знаю, як працює наша банківська система. Він фактично розглядає модель економіки України, якої не існує. Він забув саме основне, що у нас 60% економіки в "тіні", в нас 80 млрд. готівої валюти, у нас доля енерегтичного імпорту дуже велика. А у нього все по підручинкам. Хочу думка цікава. Видно людина дійсно дуже багато рахував і думав, але...

обьясните почему не закрывают обменники они же все работают на лево
-олигарх-
 
 
Повідомлення Додано: Вів 15 січ, 2013 21:01

  bolex написав:
  Александр_Охрименко написав:
  Obval_Defoltovich написав:Девальвація: швидка і контрольована чи пізня неконтрольована http://www.epravda.com.ua/publications/ ... 15/356320/

Читав. Я, як правило, читаю такі статі. Це цікаво. Але, я не згодний з автором. Автор багато приводить цифрів та таблиць, але автор не знаю, як працює наша банківська система. Він фактично розглядає модель економіки України, якої не існує. Він забув саме основне, що у нас 60% економіки в "тіні", в нас 80 млрд. готівої валюти, у нас доля енерегтичного імпорту дуже велика. А у нього все по підручинкам. Хочу думка цікава. Видно людина дійсно дуже багато рахував і думав, але...


Ну-ка, ну-ка, расскажите нам как работает банковская система .... Особенно про "Захидинкобманк", про который вы регулярно распространяете откровенную ложь, что он якобы уже ликвидирован, а ФГВ готово выплачивать компенсации, хотя банк преспокойно существует, не возвращая деньги вкладчикам ....


Вам еще не надоело. Я уже раз двадцать объяснял по поводу Захидинкомбанка. Есть решение суда запрещающее выдавать ФГВ депозиты. При чем тут ФГВ. Раньше вспоминали Родовид и особенно Надры. Но теперь не получается. Все вернули. Нашли себе мелкого банки и пишите разные глупости. Поймите, если бы украинцы не доверяли бы банкам не хранили бы там на банковских депозитах, сотни миллиардов гривен
Александр_Охрименко
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3509
З нами з: 13.07.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 15 січ, 2013 21:02

  Павлуша написав:bolex Підтримую питання вельмишановного пана Болекса, бажано надати посилання на судове рішення про заборону видачі депозитів через кримінальну справу або скан, а то на слово президенту якогось неіснуючого центра Охріменку вже тут не вірять :D


Зайдіть на сайт ФГВ, там є усі появнення і посилання... Я не являюсь представником суду або ФГВ
Александр_Охрименко
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3509
З нами з: 13.07.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
  #<1234 ... 12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератор: Ірина_

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 43900
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 лип, 2016 21:39
sergkd
1 43016
Переглянути останнє повідомлення
Чет 09 чер, 2016 15:38
Адмiнiстратор
2 42793
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 тра, 2016 19:24
edvardd
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама