Незабаром Hyundai сполученням "Київ-Дніпропетровськ" буде їз

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2013 08:21

Незабаром Hyundai сполученням "Київ-Дніпропетровськ" буде їз

Пропонуємо до обговорення:
Швидкісний експрес Hyundai сполученням "Київ-Дніпропетровськ" буде їздити до Запоріжжя

Дивися повний текст Незабаром Hyundai сполученням "Київ-Дніпропетровськ" буде їздити до Запоріжжя.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101034
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2013 08:21

Наши соболезнования запорожцам
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2013 08:28

С таким нововведением качественные и комфортные путешествия в поездах категории “Интерсити+” станут доступны для жителей еще одного города


После всех известных событий звучит как издёвка.
ovg
 
Повідомлень: 406
З нами з: 01.02.08
Подякував: 34 раз.
Подякували: 140 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2013 09:16

покращення и к нам пришло, прощай 71-72 поезд
pol589
 
Повідомлень: 166
З нами з: 19.03.11
Подякував: 27 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2013 10:01

Ну и кто они после этого? Сейчас удобно ездить в Запорожье-Киев и обратно. Вечером сел, поспал, рано утром в Киеве (Запорожье). А теперь что 10 часов на табуретке сидеть (если не застрянет)?
Гарри
 
Повідомлень: 322
З нами з: 15.12.11
Подякував: 124 раз.
Подякували: 84 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2013 14:38

Re: Незабаром Hyundai сполученням "Київ-Дніпропетровськ" буд

Идея правильная, только скоростной поезд там пускать, мне кажется, лишнее: прямой-то ветки между городами нет и на поезде в 1,7 раза дальше, чем на авто.
Лучше бы пустили нормальную маршрутку, которая бы везла пассажиров поезда. То, что сейчас курсирует между городами больше похоже на индийский автобус.
Каждому свое, конечно, но мне в хундае ехать куда приятнее, чем в купе ночного поезда с непонятными хропящими пассажирами. Возможно, не совсем удобное расписание - можно утром выезжать чуть раньше, а вечером чуть позже. Но тогда люди должны быть готовы от/к вокзалу ехать на такси, а не на общ транспорте.
eugenetb
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2013 14:44

Хана. Теперь в Киев поехать будет невозможно... Когда ж они переломаются полностью?
eivr
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 1902
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 17:01
vt313
1 1003
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 09:37
Arsen212
1 1389
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 тра, 2026 09:32
mperviy
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама