Лоукостів стане більше

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2013 15:27

Лоукостів стане більше

Пропонуємо до обговорення:
З червня до Києва почнуть літати іспанський дискаунтер Vueling і італійський Air One. Хто ще прилетить до України?

Дивися повний текст Лоукостів стане більше.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101031
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2013 15:28

"Например, Air Arabia предлагает перелет из Киева в Шарджу и обратно за $457, если заказывать билеты за два месяца до полета. Рейс flydubai из Киева в Дубай и обратно стоит $473"
------------------
Весёлые цены у чурбеков :).Лет пять назад летел из Глазго в Абу-Даби лоукостом.50 с чем-то фунтов
Амбруаз Паре
 
Повідомлень: 751
З нами з: 08.07.11
Подякував: 2 раз.
Подякували: 141 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2013 16:23

Аэропорт Харьков отремонтирован, но стоит без рейсов, прикольно чё.
Esq
 
Повідомлень: 1526
З нами з: 18.08.06
Подякував: 485 раз.
Подякували: 209 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2013 17:24

6 лет назад из Лондона в Ржешов(Польша)летал на Ryanair за 18 фунтов.Классная авиакомпания.
pontardawe88
 
Повідомлень: 228
З нами з: 14.03.11
Подякував: 20 раз.
Подякували: 41 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2013 18:44

airbaltic не плохой лоукост.. доставил из рима в киев по приемлемой цене...
toejam82
 
Повідомлень: 322
З нами з: 13.12.12
Подякував: 298 раз.
Подякували: 78 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2013 09:11

  Esq написав:Аэропорт Харьков отремонтирован, но стоит без рейсов, прикольно чё.

Терминал Д стоит пустой. Один рейс в час. Какой там Харьков.
MByte
 
Повідомлень: 829
З нами з: 07.02.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 105 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2013 16:22

  MByte написав:
  Esq написав:Аэропорт Харьков отремонтирован, но стоит без рейсов, прикольно чё.

Терминал Д стоит пустой. Один рейс в час. Какой там Харьков.

нормальной транзитной зоны нет, сервис нулевой (зато уже под стоматологом) и соответственно много понтов и желания срубить бабла - например, купить поллитровую бутылку простой воды в зале ожидания посадки в магазине невозможно, а в кафе стоить будет в три раза дороже чем на борту самолета :twisted: или в другом аэропорту (обычно в районе 0,5-1 доллара стоит.
Уверен и за обслуживание рейса хотят срубить некисло. Вот и не идут к нам.
EKO
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6865
З нами з: 10.04.09
Подякував: 3273 раз.
Подякували: 2089 раз.
 
Профіль
 
1
3
3
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2013 19:09

Re: Лоукостів стане більше

Но из Харькова вообще альтернативный вариант - это ехать в KBP на автобусе/поезде. Единственный аэропорт в округе на несколько миллионов населения. И все равно рейсов - до десятка в день, из которых два киевских и два московских.
Esq
 
Повідомлень: 1526
З нами з: 18.08.06
Подякував: 485 раз.
Подякували: 209 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1680
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 27 лют, 2026 15:19
moveton
3 7637
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 січ, 2026 13:00
Faceless
6 4532
Переглянути останнє повідомлення
Сер 08 жов, 2025 18:21
UA
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама