|
Лоукостів стане більше |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 22 кві, 2013 15:27
Пропонуємо до обговорення: З червня до Києва почнуть літати іспанський дискаунтер Vueling і італійський Air One. Хто ще прилетить до України?
Дивися повний текст Лоукостів стане більше.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101031
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 22 кві, 2013 15:28
"Например, Air Arabia предлагает перелет из Киева в Шарджу и обратно за $457, если заказывать билеты за два месяца до полета. Рейс flydubai из Киева в Дубай и обратно стоит $473" ------------------ Весёлые цены у чурбеков :).Лет пять назад летел из Глазго в Абу-Даби лоукостом.50 с чем-то фунтов
-
Амбруаз Паре
-
-
- Повідомлень: 751
- З нами з: 08.07.11
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 141 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 22 кві, 2013 16:23
Аэропорт Харьков отремонтирован, но стоит без рейсов, прикольно чё.
-
Esq
-
-
- Повідомлень: 1526
- З нами з: 18.08.06
- Подякував: 485 раз.
- Подякували: 209 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 22 кві, 2013 17:24
6 лет назад из Лондона в Ржешов(Польша)летал на Ryanair за 18 фунтов.Классная авиакомпания.
-
pontardawe88
-
-
- Повідомлень: 228
- З нами з: 14.03.11
- Подякував: 20 раз.
- Подякували: 41 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 22 кві, 2013 18:44
airbaltic не плохой лоукост.. доставил из рима в киев по приемлемой цене...
-
toejam82
-
-
- Повідомлень: 322
- З нами з: 13.12.12
- Подякував: 298 раз.
- Подякували: 78 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 23 кві, 2013 09:11
Esq написав:Аэропорт Харьков отремонтирован, но стоит без рейсов, прикольно чё.
Терминал Д стоит пустой. Один рейс в час. Какой там Харьков.
-
MByte
-
-
- Повідомлень: 829
- З нами з: 07.02.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 105 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 23 кві, 2013 16:22
MByte написав: Esq написав:Аэропорт Харьков отремонтирован, но стоит без рейсов, прикольно чё.
Терминал Д стоит пустой. Один рейс в час. Какой там Харьков.
нормальной транзитной зоны нет, сервис нулевой (зато уже под стоматологом) и соответственно много понтов и желания срубить бабла - например, купить поллитровую бутылку простой воды в зале ожидания посадки в магазине невозможно, а в кафе стоить будет в три раза дороже чем на борту самолета  или в другом аэропорту (обычно в районе 0,5-1 доллара стоит. Уверен и за обслуживание рейса хотят срубить некисло. Вот и не идут к нам.
-
EKO
-
-
- Повідомлень: 6865
- З нами з: 10.04.09
- Подякував: 3273 раз.
- Подякували: 2089 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
3
Додано: Вів 23 кві, 2013 19:09
Но из Харькова вообще альтернативный вариант - это ехать в KBP на автобусе/поезде. Единственный аэропорт в округе на несколько миллионов населения. И все равно рейсов - до десятка в день, из которых два киевских и два московских.
-
Esq
-
-
- Повідомлень: 1526
- З нами з: 18.08.06
- Подякував: 485 раз.
- Подякували: 209 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1680 |
|
|
|
3 |
7637 |
|
|
|
6 |
4532 |
Сер 08 жов, 2025 18:21 UA
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|