За реалізацію "шпигунського" товару українець засуджений на

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: Чет 09 тра, 2013 14:18

За реалізацію "шпигунського" товару українець засуджений на

Пропонуємо до обговорення:
За реалізацію "шпигунського" ​​товару українець засуджений на 4 роки 6 місяців позбавлення волі

Дивися повний текст За реалізацію "шпигунського" товару українець засуджений на 4 роки 6 місяців позбавлення волі.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101034
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 09 тра, 2013 14:18

Прокуратуре луганской области явно нечем заняться...
voinovev
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 09 тра, 2013 14:44

Все ок, купил камеру с ручкой - становишься террористом и получаешь срок. Папенькин сынок под наркотой на машине задавали на смерть пару человек - отделался условным сроком. Самый гуманный суд у нас!
aga872
 
Повідомлень: 907
З нами з: 11.10.11
Подякував: 389 раз.
Подякували: 164 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 09 тра, 2013 15:03

Мусора и депутаты боятся компромата на себя.. Хватает говнеца... незаконное тайное проникновение в жилище, шантаж, наркоторговля, "рэкет в законе" итд итп
FredBeg
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 09 тра, 2013 17:27

Страна дураков.
Schmit
 
Повідомлень: 5616
З нами з: 08.09.09
Подякував: 83 раз.
Подякували: 281 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 09 тра, 2013 17:51

  Schmit написав:Страна дураков.


Зато НАТО - НЕТ !!!! :twisted: :twisted: :twisted:
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 09 тра, 2013 17:57

а таки ж да! НАТО - НЕТ!!!
roman_kolomiyets
Аватар користувача
 
Повідомлень: 43
З нами з: 09.05.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 09 тра, 2013 19:10

Медленно и уверенно подходим к ответственности за пользование камерами моб тел.
Боятся, сс.ки!!!
peppermail
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1323
З нами з: 18.11.08
Подякував: 60 раз.
Подякували: 229 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 09 тра, 2013 19:21

  Schmit написав:Страна дураков.

да и в других отечествах не лучше... фасад только покрасивее.
FredBeg
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 09 тра, 2013 19:36

peppermail давно пришли, если читать общие требования для шпионского оборудования - телефоны с камерами подходят. Но жесткого стандарта тестирования при этом либо не существует, либо почему-то он не доступен публично (хотя обязан был бы) - в итоге все решает так называемый эксперт, исключительно из своих личных, субьективных предпочтений. Тут и становится понятно что просто дали зеленый свет телефонам.
aga872
 
Повідомлень: 907
З нами з: 11.10.11
Подякував: 389 раз.
Подякували: 164 раз.
 
Профіль
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
7 10874
Переглянути останнє повідомлення
Суб 14 гру, 2024 21:02
beredis
1 1001
Переглянути останнє повідомлення
Сер 16 жов, 2024 17:32
Investor_K
1 1354
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 10:21
volodimirkorogod
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама