Піратство розоряє судноплавний бізнес

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2013 15:25

Піратство розоряє судноплавний бізнес

Пропонуємо до обговорення:
Моряки, у тому числі українські, потерпають від піратських нападів. Фінансових же витрат зазнають судноплавні компанії

Дивися повний текст Піратство розоряє судноплавний бізнес.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2013 15:25

Цирк какой-то. Хотели бы решить проблему - решили бы.
Яльг
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2013 16:57

  Яльг написав:Цирк какой-то. Хотели бы решить проблему - решили бы.


Для эффективного решения проблемы необходимо выполнения условий:

1. Наличия крупных запасов нефти у пиратов. Таких запасов у пиратов нет и не предвидется, так что идем дальше.

2. Наличие огромных сумм награбленного в любом виде - несколько тонн золота и денег в подвалах, счета в банках на пару десятков млрд. у.е.
Вот это со временем у пиратов вполне может появиться. Но для этого желательно чтобы сотни разрозненных бандформирований объединились максимум в 10 крупных организаций.
Вот тогда можно будет ставить всеръез вопрос об их ликвидации с конфискацией! :wink:
Но это конечно в случае если никому не придет в голову использовать эту немаленькую армию в более глобальных целях! :roll:
ak-alexey
 
Повідомлень: 2900
З нами з: 22.03.11
Подякував: 178 раз.
Подякували: 602 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 19 тра, 2013 10:01

  ak-alexey написав:2. Наличие огромных сумм награбленного в любом виде - несколько тонн золота и денег в подвалах, счета в банках на пару десятков млрд. у.е.
Вот это со временем у пиратов вполне может появиться. Но для этого желательно чтобы сотни разрозненных бандформирований объединились максимум в 10 крупных организаций.
Вот тогда можно будет ставить всеръез вопрос об их ликвидации с конфискацией! :wink:
Но это конечно в случае если никому не придет в голову использовать эту немаленькую армию в более глобальных целях! :roll:

Нічого подібного. "Пірати" з кожного нападу мають лиш копійки. Від мільйонних викупів до них доходять лиш тисяч десять, чи трохи більше. Гроші йдуть замовникам - тим хто наймає "піратів", наводить їх на ціль, а потім домовляється про викуп. От їх "чомусь" ігнорують.
Деякі мусульманські країни вирішили для себе ту проблему. Провівши, після нападів на їх судна, кілька рейдів по селах піратів - то закінчилося горою трупів з відрізанами головами. Тепер пірати відмовляються нападати на судна з прапорами деяких країн. Але в цілому проблема не вирішується.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 1453
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 тра, 2026 11:48
zlayaakula
1 1560
Переглянути останнє повідомлення
Сер 15 кві, 2026 08:09
Примат
1 7004
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 лют, 2026 22:46
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама