Економіку України зараз зможе врятувати тільки сільське госп

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 08:26

Економіку України зараз зможе врятувати тільки сільське госп

Пропонуємо до обговорення:
Про це він написав у коментарі в мережі Facebook

Дивися повний текст Економіку України зараз зможе врятувати тільки сільське господарство - екс-міністр.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101034
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 08:26

Внутренние резервы ждут, когда-же наши умы догадаются перекрыть кислород импортному мясу.В дерме за копейки копаются от безысходности.Очень слабый сбыт качества при дешевой альтернативе некачественного мяса.
g_p_777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 74
З нами з: 28.09.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 08:33

g_p_777 дружыще шо с табой? ток месяц назад Азироф перекрыл поставку мясца из солнечной бразилии. пока цены не поднимались казалось шо энто поддержка скотоводов, но как только недавно мясо подскочило в цене, стало ясно что спекули отбивают с пересичных ту взятку которую они дали ворью.

да и это... в гробу я видал наших спекулей с деревни, картофель пытались парить по 4-5 рублей, щас снова по 2 продают, лучше пусть бразильцы работают
моська
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 09:57

Re: Економіку України зараз зможе врятувати тільки сільське

еще один идиот. Достаточно посмотреть на статистику Всемирного банка и станет ясно и понятно, даже таким как эканонистам как Охрененко, что все экономики основанные на сх - это деградация, страны третьего мира и рабство местного населения.
expert_OXPEHEHKO
 
Повідомлень: 539
З нами з: 10.04.13
Подякував: 32 раз.
Подякували: 162 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 10:15

  expert_OXPEHEHKO написав:еще один идиот. Достаточно посмотреть на статистику Всемирного банка и станет ясно и понятно, даже таким как эканонистам как Охрененко, что все экономики основанные на сх - это деградация, страны третьего мира и рабство местного населения.

Мы это уже имеем ,поверь.А вот если еду за бугром покупать будет незачто а своей недостаточно то эти рабы съедят новых панов а потом друг друга.
g_p_777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 74
З нами з: 28.09.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1093
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 08:46
olegsvitov2
1 2526
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
4 2425
Переглянути останнє повідомлення
Чет 07 тра, 2026 09:35
buchma_mykola
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама