|
В інтернеті розсекретили замок Ющенка в Карпатах (ФОТО) |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 28 тра, 2013 14:21
А почему не написано, что это не для себя замок, а типа культурный центр с гостиницей и несколькими музеями гуцульской культуры? В других источниках такая инфа была... Вброс говна на вентилятор? ad64 написав:Церковь есть - значит православный, наш хлопец !
Это если только ПЦ МП!
-
rokannon
-
-
- Повідомлень: 3522
- З нами з: 08.11.10
- Подякував: 717 раз.
- Подякували: 859 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 28 тра, 2013 14:38
rokannon написав:Это если только ПЦ МП!
а если нет? не православный?
-
odessit2007
-
-
- Повідомлень: 11263
- З нами з: 19.05.11
- Подякував: 24 раз.
- Подякували: 4547 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Вів 28 тра, 2013 14:44
rokannon написав:А почему не написано, что это не для себя замок, а типа культурный центр с гостиницей и несколькими музеями гуцульской культуры?
Тепер все ясно! І не такий вже і поганий виходить той Ющенко! Бодай нового межигіря не будує!
-
andriyforever3
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 28 тра, 2013 14:48
та вы не поняли. тот маленький домик что на последней фотке , в самой дали, это и есть его домик. а остальное мое... Только никому!!!
-
Украинец
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 28 тра, 2013 15:01
ad64 Гроші на "Лікарню Майбутнього" лежать в державному Укрексімбанку,на депозиті,під відсотки.Ні ВОНА,ні Азаров "Лікарнею Майбутнього займатися не хочуть- бо гроші збирав Ющенко.
-
11oleksa11
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 28 тра, 2013 15:11
andriyforever3 написав:Тепер все ясно! І не такий вже і поганий виходить той Ющенко! Бодай нового межигіря не будує!
У порівнянні з Вітьой Межигірським Вітя Трипільський просто ЛОХ.
-
zeleniy
-
-
- Повідомлень: 4115
- З нами з: 01.06.11
- Подякував: 605 раз.
- Подякували: 679 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 28 тра, 2013 15:11
ad64 А чем хуже греко-католик,мусульманин или иудей православных Колесниченко,Кивалова,Витренко? На мой взгляд-последние гораздо хуже.
-
11oleksa11
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 28 тра, 2013 15:39
-
ad64
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 28 тра, 2013 16:23
-
ostrovsd
-
-
- Повідомлень: 3346
- З нами з: 07.10.11
- Подякував: 127 раз.
- Подякували: 247 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 28 тра, 2013 17:44
Рассказывают, что дом В.Ющенко продали, как говорят на Гуцульщине, “со всем”, то есть вместе с теми нечистыми духами, которые кто знает с каких пор там поселились. ================================ Скоро на одного нечистого духа там станет больше.
-
Warhead
-
-
- Повідомлень: 732
- З нами з: 26.10.12
- Подякував: 347 раз.
- Подякували: 67 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1212 |
|
|
|
1 |
910 |
|
|
|
4 |
2135 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|