Західні ЗМІ: українці - треті в світі за споживанням горілки

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2013 20:13

Західні ЗМІ: українці - треті в світі за споживанням горілки

Пропонуємо до обговорення:
Західні ЗМІ: українці - треті в світі за споживанням горілки

Дивися повний текст Західні ЗМІ: українці - треті в світі за споживанням горілки.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101036
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2013 20:13

Наши производители водки , похоже ,не разделяют оптимизма и это естественно на фоне роста цены упали и объёмы и производство палёной
spread
 
Повідомлень: 1141
З нами з: 21.11.08
Подякував: 9 раз.
Подякували: 179 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2013 20:25

Ерундовый обзор. Места можно распределять только по кол-ву литров в одно горло.
А так... У кого населения больше - тот типа и лидер...

А если подсчитать еще употребление самогоночки! Сахар по 5-6 грн полгода держался. Это же литрушечка самогона! :D

А сколько водки и спирта продается в балсанках через своих людей!! :D
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19445
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2633 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2013 23:23

Re: Західні ЗМІ: українці - треті в світі за споживанням гор

Как бы там ни было - этот обзор показывает, насколько тупы и "самозакохані" что "хохлы", что "кацапы" - добровольно убивать себя наркотиками, а потом после самоубийства хотеть попасть в "рай ко Христу" (христиане ж в массе своей) или ещё куда... возникает вопрос: а может и вправду гитлер был прав, что на этих землях живут второсортные, ума/разума которых и хватает, чтоб водки жрать. Охлос, одним словом. Бухайте дальше, кто бухает, освобождайте место арабам, азиатам и чернокожим... вы тут лишние по собственной воле.
PepeladZ
 
Повідомлень: 569
З нами з: 29.09.10
Подякував: 312 раз.
Подякували: 70 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 чер, 2013 23:35

а от і прямий звязок?
--Украина на втором после Африки месте по уровню смертности
http://news.finance.ua/ru/~/1/0/all/2013/06/24/304005
mishafedunyak
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
6 4555
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 чер, 2026 15:01
kiril1
1 1129
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 тра, 2026 11:18
zlayaakula
1 1532
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 тра, 2026 17:28
aleksyakush1960
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама