В Україні призупинили видачу водійських прав з чіпом

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2013 20:47

  romkom написав:
Як правило спрацьовує ;-)

А якщо нє сработаєт?
Каму дзвонити? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Кровосисям? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dym
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2013 21:36

makey
Что за маразм! Пора разрешить выдавать временные права (на 1-3 месяца) напечатанные на обычной бумаге или бланке ГАИ, как в нормальных странах. А права можно почтой или другой службой доставки отправлять.
Сдача на права в США: сдаешь все в любом отделении ГАИ на свой выбор, получаешь временные в день сдачи вождения, пластик присылают позже (похоже, изготавливают их централизованно, а потом просто рассылают почтой). Положительный опыт нужно перенимать.

Положительный опыт заработать не даст. Кому он нужен, если они на "отрицательном" опыте колотят бабло...
Artist
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 05.12.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 360 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2013 22:34

  romkom написав:
Як правило спрацьовує ;-)

romkom, такой наивный человек... План замечательный, но закончится он на первом же шаге - к начальнику вы просто не попадёте. А даже если попадёте - то вас просто пофутболят по кабинетам туда-сюда, пока вы не поймёте, что это система, она для этого целенаправленно строилась. А если не поймёте - то будут футболить пока не дойдёт. Менты в плане поеб@ть мозги - большие специалисты.
JBM
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 14 лип, 2013 02:05

  dym написав:
  romkom написав:
Як правило спрацьовує ;-)

А якщо нє сработаєт?
Каму дзвонити? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Кровосисям? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


В мене сработало..
Дзвонити можна і в рельсу ;-)
romkom
 
Повідомлень: 216
З нами з: 25.10.10
Подякував: 17 раз.
Подякували: 34 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 14 лип, 2013 02:06

  dym написав:
  romkom написав:
Як правило спрацьовує ;-)

А якщо нє сработаєт?
Каму дзвонити? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Кровосисям? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


В мене сработало..
Дзвонити можна і в рельсу ;-)
romkom
 
Повідомлень: 216
З нами з: 25.10.10
Подякував: 17 раз.
Подякували: 34 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 14 лип, 2013 02:12

  JBM написав:
  romkom написав:
Як правило спрацьовує ;-)

romkom, такой наивный человек... План замечательный, но закончится он на первом же шаге - к начальнику вы просто не попадёте. А даже если попадёте - то вас просто пофутболят по кабинетам туда-сюда, пока вы не поймёте, что это система, она для этого целенаправленно строилась. А если не поймёте - то будут футболить пока не дойдёт. Менты в плане поеб@ть мозги - большие специалисты.


Я просто описав свій випадок.. В моєму випадку начальник трохи в штани не наклав коли я згадав Кравченко. І саме мені сказали, що я МОЖУ ВЖЕ йти і здавати документи на обмін..
Я вже отримав нове посвідчення водія.. Вчора забрав..
А ви можете далі думати, що вас до начальника не впустять, що нічого не вийде, все куплено і тд. і тп..
Всім не дають і мені не дадуть.. А ви спробуйте якось ЗАПИТАТИ правильно - гляди ж і вам доля усміхнеться :-)
romkom
 
Повідомлень: 216
З нами з: 25.10.10
Подякував: 17 раз.
Подякували: 34 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 14 лип, 2013 08:50

Власти в стране нет: снести незаконные киоски на рынке нельзя- штурмуют РОВД, ввести европейские права нельзя-на 50 гривен дороже. Страна победившего хаоса(или бардак).
серенький
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2120
З нами з: 02.07.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
 
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 335
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 11:34
R2
1 1104
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 2346
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама