Євросоюз направить 4,8 млрд євро на розвиток досліджень в IT-секторі
Дивися повний текст Євросоюз направить 4,8 млрд євро на розвиток досліджень в IT-секторі.
|
|
Євросоюз направить 4,8 млрд євро на розвиток досліджень в ITПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Євросоюз направить 4,8 млрд євро на розвиток досліджень в IT-секторі. Ги, а IT то тут при чому?
Згідно з українською термінологією ІТ - то виключно програмування. Як тільки з'являється хоч якесь залізячча, то бізнес автоматично втрачає право називатись модною назвою ІТ і відповідно претендувати на пов'язані з цім пільги. Хоча б який величезний обсяг програмування там не був PS. Чого це так, думаю, пояснювати не треба. "Чисті" програмісти - це пролетаріат. Їх на цій грішній землі (Україні) практично нічого не тримає, бо є інтернет і результат своєї праці передати Замовнику і получити за це винагороду нашим керманичам зашкодити практично неможливо. Люди вони не дурні і міркують що краще синиця в руці, ніж журавель в небі. Того і поступки ІТ-шнікам, що виставляється як турбота про розвиток новітніх технологій. Інша справа коли крім "чистого розуму" в бізнесі присутнє щось матеріальне. Ціх прищучити неважко. Про які новітні технології тут може йти мова???
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||