Київська міська електричка найближчим часом може зупиниться

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 15 лип, 2013 15:01

Київська міська електричка найближчим часом може зупиниться

Пропонуємо до обговорення:
Міська електричка в Києві найближчим часом може зупиниться

Дивися повний текст Київська міська електричка найближчим часом може зупиниться - через борги.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 лип, 2013 15:01

А ожно ее остановит! Навсегда! И спалить!
BREDukr
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 15 лип, 2013 15:06

Re: Київська міська електричка найближчим часом може зупинит

А с какой помпой открывали.. Хазаров на открытии распинался в "пакращенни" А местячковые чинушо-чупакабры- заглядывали в рот "калужскомму доминатору" желая расцеловать всего всего..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 лип, 2013 15:31

Ідея класна, а реалізація як завжди. Для Київпастранса міська електричка це чергова проблема, але і він сам фінансово не кращий, а людям треба їздити зручно та швидко. Невже не можна зробити так, щоб все нормально працювало?
sodmy
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 15 лип, 2013 15:34

  sodmy написав:Ідея класна, а реалізація як завжди. Для Київпастранса міська електричка це чергова проблема, але і він сам фінансово не кращий, а людям треба їздити зручно та швидко. Невже не можна зробити так, щоб все нормально працювало?
Можно.. Но там вроде как билет стоить должен 5 грв.. А по факту стоит 1.75. Прастам цену поднять-значит уличить себя же в брехне о "пакращенни".. Им лучше вообще электричку прикрыть.. Типа билет стоит 1.75.. но ходит "поезд" "как Бог пошлёт" ( Это проблемы типа уже не прастов)
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 697
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
2 1187
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 тра, 2026 11:40
romanpidlubnij099
1 1176
Переглянути останнє повідомлення
Суб 09 тра, 2026 18:45
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама