В Україні знову повернуть права з чіпами

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 01 сер, 2013 11:41

В Україні знову повернуть права з чіпами

Пропонуємо до обговорення:
В Україні знову хочуть повернути права з чіпами

Дивися повний текст В Україні знову повернуть права з чіпами.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 01 сер, 2013 11:41

Кому так необходим чип - пусть себе в голову вставят или еще куда
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 01 сер, 2013 11:43

в нашем МРЕО всегда проблемы с бланками, обмен старых прав стоит баснословных денег. Я так понимаю нельзя останавливаться и спокойно жить надо бабло на людях зарабатывать, менять права, паспорта и т.д.
pmgz
 
Повідомлень: 72
З нами з: 27.11.10
Подякував: 5 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 01 сер, 2013 15:53

влада робить все, щоб приблизитися до Європи. ці кроки просто необхідні для нас, навіть в таких дрібних справах, як вигляд документів.
Волков
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 01 сер, 2013 16:32

  Волков написав:влада робить все, щоб приблизитися до Європи. ці кроки просто необхідні для нас, навіть в таких дрібних справах, як вигляд документів.


Думается мне, что начинать надо с еще более мелких дел. Например, развить экономику до европейского уровня, а уж потом заниматься внешним видом бумажек.
Alex Gorsh
 
Повідомлень: 1309
З нами з: 15.01.13
Подякував: 45 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 01 сер, 2013 17:39

вот когда перестанут менять стандарты бланков и законодательство по три раза в год, может тогда и сдам свои права на замену.... достали уже
Tamagoch
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3290
З нами з: 03.02.13
Подякував: 322 раз.
Подякували: 350 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 02 сер, 2013 02:41

  Alex Gorsh написав:
  Волков написав:влада робить все, щоб приблизитися до Європи. ці кроки просто необхідні для нас, навіть в таких дрібних справах, як вигляд документів.


Думается мне, что начинать надо с еще более мелких дел. Например, развить экономику до европейского уровня, а уж потом заниматься внешним видом бумажек.


Или коррупцию/кумовство искоренить для начала например.... посадив сотню провластных подонков лет на 10-15 без права на амнистию.

Мелочь, а как полезно будет для Государства... :roll:
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5627
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 381
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 11:34
R2
1 1150
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 2376
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама