|
Українські товари вже проходять митний контроль РФ у штатном |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 20 сер, 2013 16:36
Не долго выделывались.
-
Inusik
-
-
- Повідомлень: 10
- З нами з: 04.07.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 1 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 20 сер, 2013 16:38
такое...и чего она добилась этой войной? только себя дурой выставила.
-
AllManAlex
-
-
- Повідомлень: 54
- З нами з: 26.06.13
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 13 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 20 сер, 2013 16:41
Pensioner, таке враження, що кожен на цьому форумі вважає за необхідність написати якусь образу в бік Охріменка. Прямо вже якась масова життєва необхідність чи залежність. Скільки вже можна? Гидко читати.
-
Webracer
-
-
- Повідомлень: 1704
- З нами з: 02.09.12
- Подякував: 177 раз.
- Подякували: 337 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 20 сер, 2013 16:44
-
tyreinua
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 4872
- З нами з: 17.02.09
- Подякував: 40 раз.
- Подякували: 278 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 20 сер, 2013 16:45
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 20 сер, 2013 16:52
моя 
-
tyreinua
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 4872
- З нами з: 17.02.09
- Подякував: 40 раз.
- Подякували: 278 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 20 сер, 2013 17:06
Сдулись? Медведи с балалайками, блин. Думали их капризы всегда прокатывать будут.
-
timuronoprienko
-
-
- Повідомлень: 59
- З нами з: 01.10.12
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 2 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 20 сер, 2013 17:29
Русские просто испугались, что Европа начнет против них санкции вводить, сразу на попятный пошли. В общем, шакалы. укусили - и в нору, бояться. Правильно, что мы от них отдаляемся - хоть не будут нас русскими ругать в мире, не стыдно будет.
-
KotBoy
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 20 сер, 2013 17:34
Путин, дзю до, это тебе не дзю после. Думать надо го-ло-вой, думал что только Украина хочет в Европу, а Европе пофиг? Нет, там тоже заинтересованы дружить с нами.
-
шишкин саша
-
-
- Повідомлень: 39
- З нами з: 02.07.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 5 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 20 сер, 2013 17:45
Все их интересы выражаются в желании любыми способами нажится на нас с вами, вопрос заключается в том с кем и как именно водить дружбы с наименьшими в итоге потерями для страны 
-
Сарочка
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
1412 |
|
|
|
1 |
2813 |
|
|
|
2 |
15461 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|