Українські товари вже проходять митний контроль РФ у штатном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: Вів 20 сер, 2013 16:36

Не долго выделывались.
Inusik
 
Повідомлень: 10
З нами з: 04.07.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 20 сер, 2013 16:38

такое...и чего она добилась этой войной? только себя дурой выставила.
AllManAlex
 
Повідомлень: 54
З нами з: 26.06.13
Подякував: 3 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 20 сер, 2013 16:41

Pensioner, таке враження, що кожен на цьому форумі вважає за необхідність написати якусь образу в бік Охріменка. Прямо вже якась масова життєва необхідність чи залежність. Скільки вже можна? Гидко читати.
Webracer
 
Повідомлень: 1704
З нами з: 02.09.12
Подякував: 177 раз.
Подякували: 337 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 20 сер, 2013 16:44

Янукович дал обещание более серьезно взяться за изучение Православия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 20 сер, 2013 16:45

unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 20 сер, 2013 16:52

  roman tr. написав:tyreinua
твоя объява? :mrgreen:
http://img.copypast.ru/uploads/Svetik68/1208171431/foto31s1_32.jpg


моя :oops:
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 20 сер, 2013 17:06

Сдулись? Медведи с балалайками, блин. Думали их капризы всегда прокатывать будут.
timuronoprienko
 
Повідомлень: 59
З нами з: 01.10.12
Подякував: 1 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 20 сер, 2013 17:29

Русские просто испугались, что Европа начнет против них санкции вводить, сразу на попятный пошли. В общем, шакалы. укусили - и в нору, бояться. Правильно, что мы от них отдаляемся - хоть не будут нас русскими ругать в мире, не стыдно будет.
KotBoy
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 20 сер, 2013 17:34

Путин, дзю до, это тебе не дзю после. Думать надо го-ло-вой, думал что только Украина хочет в Европу, а Европе пофиг? Нет, там тоже заинтересованы дружить с нами.
шишкин саша
 
Повідомлень: 39
З нами з: 02.07.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 20 сер, 2013 17:45

Все их интересы выражаются в желании любыми способами нажится на нас с вами, вопрос заключается в том с кем и как именно водить дружбы с наименьшими в итоге потерями для страны :|
Сарочка
 
 
 
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1399
Переглянути останнє повідомлення
Сер 06 тра, 2026 08:09
19051967andrij
1 2792
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 кві, 2026 10:29
hxbbgaf
2 15454
Переглянути останнє повідомлення
Сер 28 січ, 2026 07:32
Andrey2512
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама