Відродження "малосімейок" може призвести до появи соціальних

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 11:43

Відродження "малосімейок" може призвести до появи соціальних

Пропонуємо до обговорення:
Очевидно, що чиновники планують будувати недороге житло

Дивися повний текст Відродження "малосімейок" може призвести до появи соціальних гетто - експерт.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 11:43

абы это гетто за партию отрыгонов голосувало
yura_
1
 
Повідомлень: 21929
З нами з: 02.06.12
Подякував: 1060 раз.
Подякували: 1314 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 11:43

Може, ще й соціальні сорти хліба скасувати? Щоб уникнути масових отруєнь. І влаштувати кредитування для тих, кому не вистачатиме грошей на преміум-сорти хліба.
Експерт хоче і далі продавати "елітне житло" з висотою стелі 2.7 як бізнес- чи комфорт-клас, беручи надбавку 10-20% за назву. І щоб держава компенсувала відсотки... Гетто вони нас лякають, сволота несита. :evil:
Runner
Аватар користувача
 
Повідомлень: 493
З нами з: 29.11.07
Подякував: 123 раз.
Подякували: 233 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 12:14

Аренда халупки на 25-35 метров в Киеве - это минимум 2500-3000 гривен. Малообеспеченные и студенты никак не потянут. По-любому, без обвала космических цен ничего не выйдет.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23484
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 12:16

Не вижу смысла в квартирах или домах по 500+ квадратов, 100 много, разве що если там живет целый табор.
lestat
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2454
З нами з: 04.06.08
Подякував: 14 раз.
Подякували: 216 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 12:37

Знаєте люди, читаю Файненс вже 3 чи 4 роки. Не знаю точно, але вперше вирішив прокоментувати. Чому якісь забудовники, які звикли продавати нереальні площі за нереальні суми для утопістів, що взяли нереальні кредити, будуть висловлювати свої завідома "позерні", завуалізовані і мотивовані думки, видаючи їх за експертну думку, чи, навіть, об`єктивну оцінку ринку. Сиджу зараз у ЙОганнесбурзі, де бізнес, на фоні українського здається в мільйон раз потужнішим, а квартири (яких тут всього 10%) і будинки дешевші в два рази, ніж в Києві. Яка соціальна напроуга, яка нерентабельність для забудовника??? Про що мова? В нас забудовники не закладують менше ніж 300% прибутковості, враховуючи статтю корупції. І робоча сила у нас дешевша, ніж у Африці. І навіть, якщо команда "ПАКРАЩУВАЧІВ" і вирішила виділити якісь гроші на соціальні проекти, то тільки для того, щоб дати роботу своїм же підрядникам. Бо вони реально розуміють, що всі "елітные навастройкі на лєвам берегу" пустують. Хто міг купити, вже давно купив по дві-три квартири. А хто не купив - для них нереальна сумма в 40-45 тис. дол. навіть в Вишневому чи Петрівському.
vspion
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 12:46

Re: Відродження "малосімейок" може призвести до появи соціал

  vspion написав:В нас забудовники не закладують менше ніж 300% прибутковості, враховуючи статтю корупції. І робоча сила у нас дешевша, ніж у Африці.


Нет, просто у нас не умеют дёшево и экономно строить.
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 13:24

  Изя Гуд написав:
  vspion написав:В нас забудовники не закладують менше ніж 300% прибутковості, враховуючи статтю корупції. І робоча сила у нас дешевша, ніж у Африці.


Нет, просто у нас не умеют дёшево и экономно строить.

Так ведь некому. Ни строить, ни жить.
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 18:22

  mortimer написав:Так ведь некому. Ни строить, ни жить.


И земельных участков под строительство нет. :|
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 18:31

  Изя Гуд написав:Нет, просто у нас не умеют дёшево и экономно строить.


Расскажите как можно дешево построить если за одобрение проекта подключения к сетям водоканала нужно дать взятку в 300000грн, а когда вы разроете землю появятся вначале гаишники которым надо дать 25 тыс за каждый участок, а потом дорожники за то, чтобы приняли обратно заасфальтированный участок. По ходу строительства и особенно при его сдачи набегают еще с десяток ведомств для сбора взятки
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4700
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 898
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
2 1299
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 тра, 2026 11:40
romanpidlubnij099
1 1262
Переглянути останнє повідомлення
Суб 09 тра, 2026 18:45
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама