Інвестор-суперзірка запропонував Apple зворотний викуп на $

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 02 жов, 2013 17:30

Інвестор-суперзірка запропонував Apple зворотний викуп на $

Пропонуємо до обговорення:
Інвестор-суперзірка запропонував Apple зворотний викуп на $ 150 млрд.

Дивися повний текст Інвестор-суперзірка запропонував Apple зворотний викуп на $ 150 млрд..
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101036
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 02 жов, 2013 17:30

f*#k! Це примітивне фінансове тро-ло-ло, коли а-ля зливається інсайдерська інформація в жовту пресу! Якщо хтось ведеться, то це сумний діагноз!
fanata
 
Повідомлень: 301
З нами з: 11.08.11
Подякував: 1 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 02 жов, 2013 21:24

  fanata написав:f*#k! Це примітивне фінансове тро-ло-ло, коли а-ля зливається інсайдерська інформація в жовту пресу! Якщо хтось ведеться, то це сумний діагноз!

із яких пір особистий твітер - це жовта преса?
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 02 жов, 2013 22:42

Я наверное, ничего не понимаю. Но нафига обращать внимание на курс своих акций, когда у фирмы налички 150 млрд. Угорбить всю наличку не на новые технологии и покупку компаний, а на выкуп виртуальной стоимости. Если у apple будут все акции и 0 на счету, то колебание придуманной стоимости будет прямо отражаться на компании, а в настоящее время, хоть 1000$ хоть 1$ за акцию ставь на бирже, на счету 150 млрд, работай себе дальше. Сейчас такие компании уникальны, которые не в кредите и не зависят от виртуальной стоимости.
Avers
Аватар користувача
 
Повідомлень: 702
З нами з: 25.07.09
Подякував: 25 раз.
Подякували: 64 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2013 22:36

их акции активно росли.. и с 2009 по 2012 поднялись со 100 до 700 а сейчас начался спад упало до 500 и очень интересно что дальше...
adikali
 
Повідомлень: 747
З нами з: 14.03.12
Подякував: 47 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 761
Переглянути останнє повідомлення
Вів 17 бер, 2026 17:36
evgenijturko
6 2492
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 03 жов, 2025 06:31
GALeon
1 2680
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 вер, 2025 01:38
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама