|
Інвестор-суперзірка запропонував Apple зворотний викуп на $ |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 02 жов, 2013 17:30
Пропонуємо до обговорення: Інвестор-суперзірка запропонував Apple зворотний викуп на $ 150 млрд.
Дивися повний текст Інвестор-суперзірка запропонував Apple зворотний викуп на $ 150 млрд..
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101036
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 02 жов, 2013 17:30
f*#k! Це примітивне фінансове тро-ло-ло, коли а-ля зливається інсайдерська інформація в жовту пресу! Якщо хтось ведеться, то це сумний діагноз!
-
fanata
-
-
- Повідомлень: 301
- З нами з: 11.08.11
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 33 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 02 жов, 2013 21:24
fanata написав:f*#k! Це примітивне фінансове тро-ло-ло, коли а-ля зливається інсайдерська інформація в жовту пресу! Якщо хтось ведеться, то це сумний діагноз!
із яких пір особистий твітер - це жовта преса?
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 02 жов, 2013 22:42
Я наверное, ничего не понимаю. Но нафига обращать внимание на курс своих акций, когда у фирмы налички 150 млрд. Угорбить всю наличку не на новые технологии и покупку компаний, а на выкуп виртуальной стоимости. Если у apple будут все акции и 0 на счету, то колебание придуманной стоимости будет прямо отражаться на компании, а в настоящее время, хоть 1000$ хоть 1$ за акцию ставь на бирже, на счету 150 млрд, работай себе дальше. Сейчас такие компании уникальны, которые не в кредите и не зависят от виртуальной стоимости.
-
Avers
-
-
- Повідомлень: 702
- З нами з: 25.07.09
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 64 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 03 жов, 2013 22:36
их акции активно росли.. и с 2009 по 2012 поднялись со 100 до 700 а сейчас начался спад упало до 500 и очень интересно что дальше...
-
adikali
-
-
- Повідомлень: 747
- З нами з: 14.03.12
- Подякував: 47 раз.
- Подякували: 52 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
761 |
|
|
|
6 |
2492 |
П'ят 03 жов, 2025 06:31 GALeon
|
|
|
1 |
2680 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|