У листопаді буде нічим платити зарплату бюджетникам - Симоне

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 08 жов, 2013 11:07

У листопаді буде нічим платити зарплату бюджетникам - Симоне

Пропонуємо до обговорення:
Симоненко каже, що в листопаді буде нічим платити зарплату бюджетникам

Дивися повний текст У листопаді буде нічим платити зарплату бюджетникам - Симоненко.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101036
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 08 жов, 2013 11:07

а зачем людям зарплата? можно же их сказками кормить про евробудущее, лохторат хавает и ему нравится
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 08 жов, 2013 11:10

Деньги есть, печатаются и их пустят в оборот а все отрицательные последствия скинут на Евроинтеграцию мол смотрите что из Вашей европы вышло. И Янукович не при делах и ситуацию разрешили. Песня
welnuts
 
Повідомлень: 169
З нами з: 21.08.13
Подякував: 6 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 08 жов, 2013 11:43

Re: У листопаді буде нічим платити зарплату бюджетникам - Си

  welnuts написав:а все отрицательные последствия скинут на Евроинтеграцию

Если правительство занимается двумя проектами, и провалят оба.
То как вообще можно скинуть провал одного проекта на провал другого и остаться чистеникими?
Фокусы какие-то.
vena39
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 08 жов, 2013 11:49

Так ты ж,падлюко, и есть ВЛАСТЬ
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 08 жов, 2013 12:53

У листопаді буде нічим платити зарплату бюджетникам - Симоне

И чего нового?
Они же приймут новый трудовой кодекс - и вперёд! На благо семьи!
А система отработана на углекопах - главное гнуть их крепче.
А случай чего - на родину.
Кстати, а чьё у Симоненко второе(или какие) гражданства ??
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 08 жов, 2013 12:55

Re: У листопаді буде нічим платити зарплату бюджетникам - Си

Так Чивакуня и Хазаров тоже лавандос не получат? Они ж тоже- бюджетники..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 08 жов, 2013 13:01

Интересно, а почему он не говорит что он помогал принимать такой бюджет без з/п бюджетникам на 4 квартал.
bearbog
 
Повідомлень: 44
З нами з: 12.03.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 08 жов, 2013 15:17

..к Пете прийдут налоговики и пересчитают его налоговую декларацию - сразу наскребут на нужды бюджетников небольшого района где-нибудь на Полтавщине...
maestro71
 
Повідомлень: 2204
З нами з: 09.09.11
Подякував: 168 раз.
Подякували: 514 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 1924
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 17:01
vt313
1 1021
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 09:37
Arsen212
1 1393
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 тра, 2026 09:32
mperviy
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама