|
Лукашенко терміново потрібно ще 10 млн людей - гроші вже не |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 11 жов, 2013 20:40
Пропонуємо до обговорення: Лукашенко потрібно ще 10 млн людей - їх зможуть "запросто прогодувати"
Дивися повний текст Лукашенко терміново потрібно ще 10 млн людей - гроші вже не "найбільша проблема" Білорусії.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 11 жов, 2013 20:40
"Пастух" заинтересован в увеличении поголовья "стада", чтобы больше "шерсти" давали.
-
habibuban
-
-
- Повідомлень: 400
- З нами з: 20.09.11
- Подякував: 55 раз.
- Подякували: 51 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 11 жов, 2013 21:11
Плануеться збройний напад на Украiну?
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 11 жов, 2013 21:27
Изя Гуд написав:Плануеться збройний напад на Украiну?
Я вас умоляю, захват Черниговской области двумя танками и ротой ДШБ - это "збройный напад"? Так, разминка перед завтраком.... Да и население накормят опять жеж.... 
-
Alex4040
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 11 жов, 2013 21:31
В черниговской области нет 10 млн. жителей. Надо захватывать Киев. 
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 11 жов, 2013 21:44
"...выплату 10 тысяч долларов за первенца, 20-ти тысяч — за второго и 40 — за третьего ребенка"
Тю, зачем такие жертвы? - Китайцы все сделают бесплатно и быстро...
-
aleksalt
-
-
- Повідомлень: 8103
- З нами з: 16.11.09
- Подякував: 667 раз.
- Подякували: 1502 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 11 жов, 2013 21:47
На Черниговщине кривых и убогих и на лимон не собирут! Вот китаезы ( сначала в технопарке, а потом и вне его)под Минском начнут размножаться - будет расти народонаселение Беларуси и без стимулов батьки.
-
lexkiev
-
-
- Повідомлень: 121
- З нами з: 15.12.11
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 1 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 11 жов, 2013 22:59
aleksalt написав:"...выплату 10 тысяч долларов за первенца, 20-ти тысяч — за второго и 40 — за третьего ребенка"
Тю, зачем такие жертвы? - Китайцы все сделают бесплатно и быстро...
Зачем китайцы? Индусы! (надо проводить индустриализацию)
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Суб 12 жов, 2013 21:18
Они и так китайцам там городок строят. Правда, не на 10 миллионов.
А нас они не возьмут. И русских не возьмут. Сами ж такие - понимают все прелести разгильдяйсва славянского. А китайцы работают хорошо, едят мало, говорят много, но не понятно.
-
edd_k
-
-
- Повідомлень: 476
- З нами з: 03.11.08
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 57 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 12 жов, 2013 21:46
Лукашенко хочет мира.
Или хотя бы его северное полушарие.
-
Investor_K
-
-
- Повідомлень: 12206
- З нами з: 21.12.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 927 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
561 |
|
|
|
1 |
924 |
|
|
|
2 |
1209 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|