Росія і Янукович надзвичайно стимулювали рух України до Європи.
Дивися повний текст Квасьнєвський назвав парадоксом зближення України з ЄС за правління Януковича.
|
|
Квасьнєвський назвав парадоксом зближення України з ЄС за прПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Квасьнєвський назвав парадоксом зближення України з ЄС за правління Януковича. Кличко: Янукович сознательно хочет провалить ассоциацию Украины с ЕС
http://www.rosbalt.ru/ukraina/2013/10/12/1187020.html Сдал задним числом ГТС и пообещал в ТС, за это получил льготный кредит, отсрочку долга Нафтогаза на 2 ярда и 2 месяца не платили за газ, в итоге опять все разворовали... А с какого, ... выпускать Тимошенко!? Вы что совсем с дуба рухнули! Заведомо идиотскую идею освобождения Тимошенко всерьёз обсуждают! Вы что? Думайте своей головой!
Обсуждение выезда Тимошенко за границу противоречит здравому смыслу. Тем не менее это всерьёз обсуждают и более того навязывают это преступное решение. Это агрессия против нашей страны.
Ленина уже ссылали в Германию "навсегда", поэтому помним историю и не повторяем ошибок.
Re: Квасьнєвський назвав парадоксом зближення України з ЄС зЯ теж не вірю, що в планах цієї банди підписання договору про асоціацію. Все це гра з очевидним кінцем - зірвати підписання договору. Ну навіщо уркам якісь цивілізовані правила гри? Вони ж знають що в такому випадку їх і кінці чекає "казенний дім". В МС зовсім інши порядки і вони більше пасують їх натурі. На якісь міфічні права людини і правосуддя тут оглядатись не треба. Щось ця кодла задумала і їм треба час. Хоча б до листопада...
Подписание ассоциации с ЕС невыгодно для Украины. Это понимает даже оппозиция и поэтому затягивает процесс.
Европе настоятельно посоветовали отвязаться от Украины. Вот ЕС и выдвигает невыполнимые требования по Тимошенко.
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||