|
Потрібно девальвувати валюту, як роблять наші партнери - екс |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 21 жов, 2013 11:44
Пропонуємо до обговорення: Валюту в Україні потрібно девальвувати - Устенко
Дивися повний текст Потрібно девальвувати валюту, як роблять наші партнери - експерт.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101038
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 жов, 2013 11:44
Какие партнеры? Какую валюту? Миша Блейзер хоть в курсе?
-
kirkop
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 21 жов, 2013 12:44
Вот троли сейчас заведутся и будут все отрицать, смеху то будет..)))
-
Lawyer
-
-
- Повідомлень: 1002
- З нами з: 29.07.13
- Подякував: 479 раз.
- Подякували: 273 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 жов, 2013 12:48
R2
Охрименко где, трам тарарам? Что это еще за девальвация?
-
Марлоу
-
-
- Повідомлень: 1461
- З нами з: 18.03.13
- Подякував: 9 раз.
- Подякували: 94 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 жов, 2013 12:49
Це важливо з точки зору країни, яка є експортно-залежною. якщо з такого ракурсу тоді звичайно девальвувати. Сам експортер, розумію. але подумайте про пересічних споживачів в Україні практично нічого не виробляється отже імпортозалежність колосальна.
-
welnuts
-
-
- Повідомлень: 169
- З нами з: 21.08.13
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 15 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 жов, 2013 12:49
Це важливо з точки зору країни, яка є експортно-залежною. якщо з такого ракурсу тоді звичайно девальвувати. Сам експортер, розумію. але подумайте про пересічних споживачів в Україні практично нічого не виробляється отже імпортозалежність колосальна.
-
welnuts
-
-
- Повідомлень: 169
- З нами з: 21.08.13
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 15 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 жов, 2013 14:01
иксперт - лопух. Если курс упадет до 9 - ставки по кредитам поднимутся до 40 % . А по беззалоговым - до 200 % . Нужно же падение отбивать. ну и 30 % по депозитам будет нормой...
-
yarg
-
-
- Повідомлень: 13899
- З нами з: 06.01.09
- Подякував: 107 раз.
- Подякували: 3598 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 жов, 2013 14:04
Ну спасибо за совет! Вон Россия додевальвировалась, что их рубль никому не нужен. У нас же достаточно средств для сохранения стабильности курсов валют. А такая стабильность защищает экономику от падений, а также ограничивает подорожание продуктов.
-
prisyjnyk
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 21 жов, 2013 14:31
prisyjnyk написав:Ну спасибо за совет! Вон Россия додевальвировалась, что их рубль никому не нужен. У нас же достаточно средств для сохранения стабильности курсов валют. А такая стабильность защищает экономику от падений, а также ограничивает подорожание продуктов.
Сколько у вас? Я, так и быть, возьму. Перечисляйте. Первый пост - мощнейшее выстпление. Тянет даже на Заяву, я бы сказал. Даже об "ограничении подорожания" - тоже мощно. Университет заканчивали, не Пажеский корпус?
-
Марлоу
-
-
- Повідомлень: 1461
- З нами з: 18.03.13
- Подякував: 9 раз.
- Подякували: 94 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 жов, 2013 14:40
да, это уже какой-то совсем другой эксперт... совсем не то говорит, настораживает )
-
Tamagoch
-
-
- Повідомлень: 3290
- З нами з: 03.02.13
- Подякував: 322 раз.
- Подякували: 350 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
3 |
1473 |
|
|
|
2 |
3138 |
|
|
|
1 |
2473 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|