Українцям загрожує подорожчання "малолітражок" - з 1 січня 2014 року можуть ввести єдину ставку утилізаційного збору
Дивися повний текст Українцям загрожує подорожчання "малолітражок".
|
|
Українцям загрожує подорожчання "малолітражок"Пропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Українцям загрожує подорожчання "малолітражок". Да никто и не сомневался, что утильсбор с китайца за 50 тыс. гривен будет 5 тыс. или 11% от цены..
А вот, скажем, на Крузак двухсотый за 700 тыс. гривен будет ...тоже 5 тыс. или 0,7% от цены. Вчера Азаров призывал всех к "равенству и братству" перед лицом мирового кризиса.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||